İŞTE ESKİŞEHİR'DEKİ ARAÇ SAYISI

Son Güncelleme : 02 Kasım 2018 12:11
İŞTE ESKİŞEHİR'DEKİ ARAÇ SAYISI

 Eskişehir’de eylül ayı sonu itibariyle trafiğe kayıtlı araç sayısı 283 bin 362 adete yükseldi. 

Türkiye İstatistik Kurumu Bursa Bölge Müdürlüğü’nden edinilen bilgiye göre, Eskişehir'de Eylül ayı sonu itibariyle trafiğe kayıtlı toplam araç sayısı bir önceki aya göre 505 adet artarak, 283 bin 362 adete ulaştı.  Eskişehir'deki taşıtların, 166 bin 790 adet otomobil, 45 bin 178 adet kamyonet, 30 bin 421 motosiklet, 23 bin 363 adet traktör, 10 bin 523 adet kamyon, 3 bin 699 adet minibüs, 2 bin 729 adet otobüs, 659 adet özel amaçlı taşıtlar oluşturdu. 
Eskişehir'de Eylül ayında 7 bin 927 adet taşıtın devri yapıldı. Devri yapılan toplam 7 bin 927 taşıt içinde otomobil 5 bin 724 ile ilk sırada yer aldı. 
Ülkemizde, trafiğe kayıtlı araç sayısı Eylül ayı sonu itibarıyla 22 milyon 798 bin 221 oldu. 

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Aras

02 Kasım 2018 16:42
Yol var mı veya yeni yollar yapılıyor mu. Hayır. Hatta olan yollar daraltılıyor

bezdirme politikası

02 Kasım 2018 19:09
20 senedir hiç bir yol yapılmadı - aksine yollar bilinçli olarak yanından köşesinden daraltma , olur olmaz yere duba koyma araç trafiğini sıkıştırma politikası izleniyor .

pusat

03 Kasım 2018 09:45
şehirde yol yok yol. parklar ve kaldırımlar tıraşlanıp yollar genişletilmeye çalışılıyor. 3-5 sene sonra yay kaldırımları ve parklar tamamen kaldırılır, insanlar havada gider :)
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.
GELECEĞİMİZ İÇİN  ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
GELECEĞİMİZ İÇİN ÜRETMEK ZORUNDAYIZ
EOSB Başkanı Nadir Küpeli, “Geleceğimiz için üretmek zorundayız. Üretimi de siz gençler yapacak, geleceğimiz siz gençlerin elinde” dedi.
MAHMUDİYELİLER  ATA'NIN HUZURUNDA
MAHMUDİYELİLER ATA'NIN HUZURUNDA
Mahmudiye Belediyesi tarafından Atatürk'ün ebediyete intikal edişinin 80. yıl dönümü dolayısıyla, Anıtkabir özel ziyareti düzenlendi.
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
BAKAN'DAN YÜKSEK HIZLI TREN CEVABI
Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Mehmet Cahit Turhan, CHP Kütahya Milletvekili Ali Fazıl Kasap’ın Kütahya, Eskişehir, Afyonkarahisar Yüksek Hızlı Tren hattı projesinin hangi aşamada olduğunu ve projenin ne zaman hayata geçeceğine dair sorduğu soruya yanıt verdi.
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
MİNİKLERDEN ÖRNEK DAVRANIŞ
Özel Çağdaş Okulları 3. sınıf öğrencileri, Okul Müdürü Berrin Kalyoncuoğlu ve Sınıf Öğretmeni Olyar Kaya ile birlikte Lösemili Çocuklar Haftası kapsamında Eskişehir LÖSEV’i ziyaret ettiler.
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
AVUKAT KIZINI KURYE YAPMIŞ
Eskişehir'de FETÖ üyeliği suçundan hükümlü iş adamı Yalçın E.'nin koğuş arkadaşının, aynı suçtan tutuklu eşine yargıyı yanıltmak için kaleme aldığı mektubu avukat kızı Büşra Nur Ç. aracılığıyla ulaştırdığı belirlenince haklarında dava açıldı.
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
SEYİTGAZİ'DE GİZEMLİ TEPE
Seyitgazi ilçesine bağlı Doğançayır Mahallesi’nde yaşayan köylüler, Osmanlı döneminde meydana gelen bir savaşta düşman askerleri tarafından öldürülen 40 erkek ve 40 kızın mezarlarının bulunduğu köyün en yüksek tepesine 40 Oğlan 40 Kız verildiğini anlattılar. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de 3 katlı bir binanın çatı katında meydana gelen yangın minareden görüntülendi. Eskişehir İtfaiye ekiplerinin müdahale ettiği olayda, yanan çatı neredeyse kül oldu.
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRLERİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir’de düzenlenen ve 26 kişinin gözaltına alındığı uyuşturucu operasyonda, 7 şüpheli adliyeye sevk edildi.