İSTANBUL-ESKİŞEHİR SEFERİ YOK!

Son Güncelleme : 28 Mayıs 2020 12:05
İSTANBUL-ESKİŞEHİR SEFERİ YOK!

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, yeniden başlayan Yüksek Hızlı Tren seferlerinde İstanbul-Eskişehir ulaşımının planlanmamasının gerekçesini, Ulaştırma ve Alt Yapı Bakanlığı’na verdiği önerge ile sordu.

Dr. Jale Nur Süllü, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryollarının İstanbul–Ankara, Eskişehir-Ankara ve Konya-Ankara seferlerinin başladığını ilan etmesinin ardından, İstanbul –Ankara treninin Eskişehir’de durmaması ve Eskişehir için tren bileti satışı yapılmayışının nedeninin anlaşılamaz olduğunu söyledi.

Yüksek talep gören Eskişehir- İstanbul hızlı tren ulaşımının planlanmamasının, TCDD Yönetiminin, öngörüsüzlüğünün ve Eskişehirlilerin yine görmezden gelindiğinin göstergesi olması açısından son derece üzücü olduğunu belirten Süllü, demiryollarının kavşak noktasında olan demiryolcular şehri Eskişehirimiz için, bunun kabul edilemez olduğunu dile getirdi.

YHT Bilet Satış sitesinden İstanbul – Eskişehir bileti almayı denediğinde böyle bir seferin olmadığını görünce, TCDD Müşteri Hizmetleri’ni arayarak bilgiyi teyit ettiğini açıklayan Süllü, İstanbul – Eskişehir seferlerinin ne zaman başlayacağı konusunda bir bilgi alamadıklarını söyledi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

29 Mayıs 2020 01:18
Bu şekilde ayrımcılık yapanlara , bizde aynı şekilde seçimlerde ayrımcılık yapacağız, bu böyle biline.

munib

29 Mayıs 2020 01:19
konya seferi de yok.

cemali

30 Mayıs 2020 00:31
Doğru ya Eskişehir Ankara treni İstanbul 'dan geçiyor.Nasıl gözden kaçırmışız Ali Baba

Musa

29 Mayıs 2020 16:40
Ali baba. Eskisehir Ankara treni Istanbuldan Eskisehire yolcu tasimiyor. Asil demogoji senin yorumun.

Ali Haydar

29 Mayıs 2020 17:59
Ne diyeceğinizi nereden ne çıkaracağız diye diye iyice şaşırdınız artık! 2 gün sonra seyahat kısıtlaması zaten kalkıyor bilginiz olsun bizzat aradım ben de teyit etmek için!

Nedim

30 Mayıs 2020 06:23
Şimdiye kadar yapılıp ta görmezden gelip nankörlük yaptığınıza sayın!

ali baba

29 Mayıs 2020 14:32
nasılda demogoji yapıyor.Eskişehir Ankara treni varya...

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama