İŞSİZLİK 1 MİLYON ARTTI

16 Kasım 2019 14:00
İŞSİZLİK 1 MİLYON ARTTI

CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, Çeltik ve Çevre Köyleri Yardımlaşma Derneği’ni (ÇEL-DER) ziyaret ederek, Dernek Başkanı Mehmet Taş ve Eskişehir’de yaşayan Çeltiklilerle bir araya geldi.

Değer kattınız

Ziyaretinde Eskişehir’in farklı kültürleri bir arada barındıran, insanların saygı, sevgi ve barış içinde yaşadığı bir şehir olduğuna dikkat çeken Çakırözer, “Çeltik ve 24 mahalleyi bir araya getiren bu dernek hepimiz için çok kıymetli, çok önemli. Kurduğunuz dernek ile hem sizleri tanımamıza vesile oldunuz, hem de Eskişehir’imize değer kattınız” dedi.

Önlemler alınmalı

Çeltiklilerle ülke gündemine ilişkin değerlendirmelerde de bulunan Çakırözer, ülkede gerçek işsiz sayısının 8 milyonu geçtiğine dikkat çekerek, “İktidar artık krizin yükünü yoksulun sırtına yüklemekten vazgeçmeli. İşsizlikle, yoksullukla mücadele edecek, toplumumuzu kucaklayacak önlemler bir an önce alınmalı” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tevfik yardımcı

17 Kasım 2019 00:27
Utku bey siz isdihdamı artırmak iş ve aş imkanı yaratmak adına hangi çalışmaları yaptınız . Ancak nerede bir iş imkanı yaratacak faaliyet varsa hemen oraya çevre , yeşil vs . Maskesi takarak damlıyorsunuz .