İŞÇİNİN HAKKINI YEDİRTMEYİZ

29 Ağustos 2018 18:06
İŞÇİNİN HAKKINI YEDİRTMEYİZ

Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, Temizlik İşleri Müdürlüğü çalışanlarıyla bir araya geldi.

Kazım Kurt, bu yıl ülke ekonomisi iyi olmadığını dile getirdi. Türkiye’nin batmak üzere olduğunu vurgulayan Başkan Kurt, “Bu nedenle de tedbirli olmalıyız. Umarım, önümüzdeki süreçte biraz daha sıkı çalışırız ve en temiz ilçe özelliğimizi, birinciliğimizi kaybetmeyiz. Biz devam ettiğimiz sürece de işçilerimizin hakkını da hiç kimseye yedirmeyiz” diye konuştu.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hasan

30 Ağustos 2018 08:13
Ecevit'in özelleştirdiği eskişehirdeki dokuma fabrikasının sendika avukatlığını yaptın işçi kapı önüne koyulurken o zaman nerdeydin?

Yalcin

29 Ağustos 2018 20:44
Işçinin hakkını yedirtmeyecekmis güldürme bizi 2015 aralık ayında kış günü 350 kişiyi ıssız bıraktın başkan kimin hakkından bahsediyorsun sen allah askina sen çıkartmadın mi bu kadar kişiyi

pişmiş toprak senfozyumu

29 Ağustos 2018 18:32
türkiye batmak üzereymiş , kazım başkan ve büyükerşen artık bol bol heykelle , müze açmakla türkiyeyi kurtarırlar .

erhan

30 Ağustos 2018 15:01
Bırak bu İşleri başkan Sen İşçilerin Seçmiş Olduğu sendika yöneticilerini kapının Önüne ķoyan sözde Sosyal demokrat Başkansın

Ser

30 Ağustos 2018 12:04
Hahaha gülünecek işler

güçsüz karınca

31 Ağustos 2018 10:53
kazım başgan ülkenin batmakta olduğunu söylemiş peki batan bir ülkede odunpazarı belediyesi çatır çatır para harcamakta.Açılışlar kokteyller yada sempozyumlar düzenleyebilmekte senfoni orkestraları zengin kesime protokolden ücretsiz konserler vermekte ve senfoni çalışanlarının paralarını batan bir ülkede nasıl karşılamaktalar. yada hergün bir oraya bir buraya gezen son model belediye aralarının mazot parasını nasıl karşılamaktadır.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.