paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

İNCE'YE DESTEK SÜRÜYOR

17 Haziran 2018 17:13
İNCE'YE DESTEK SÜRÜYOR

Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destekte bulundu.

Ahmet Ataç, vatandaşlar ile birlikte Cumhurbaşkanı Adayı Muharrem İnce'ye destek olmak için, bağış hesabına para yatırdı. Muharrem İnce için toplumun genelinde büyük bir ilgi gözlemlediğini aktaran Başkan Ataç, “Demokrasi adına Muharrem İnce’ye destek verdik. Kendisi, arkasında devlet desteği olmadan kampanyasını sürdürüyor. Vatandaşların katkıları ile çok da başarılı bir kampanya yürütüyor ve gittiği her yerde halkın yoğun ilgisi ile karşılaşıyor” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (4)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Vatandaş

18 Haziran 2018 01:23
Fakirlere 1 lira vermessiniz. Para babası inceye para yatirirsiniz.Aferin size

wow

18 Haziran 2018 13:04
ak partililere yobaz koyun derler . ak tröll , makarnacı , kömürcü derler ,şimdi seçim geldi kapıyaa , göreceğiz el mi yaman bey mi yaman .

155 ararım

18 Haziran 2018 12:55
layiklik elden gidiye , iltica geliye . layiklik elden gidiye , iltica geliye , 70 sene bunlarla uğraştık . ak parti çok geç geldi çok .

Baykal

17 Haziran 2018 21:38
Boşverin inceye kimse inanmaz bırakın bu işleri baykal lazım CHP ye.

nizami alem

18 Haziran 2018 13:00
inadına Recep Tayip

Nihat

19 Haziran 2018 03:19
Ancak arsız engellerin yazacağı bir şiir kitabı! Rezalet bir üslup. Geri tepen yalanlar! Eğer Türk Milleti toplu olarak intihar etmek isterse sana o zaman oy verir.

Nihat

18 Haziran 2018 18:59
Bunun zavallı haline baktıkça Tayyip Erdoğan ın tartışılmaz liderliğini çok daha iyi anlıyoruz.
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
ESKİŞEHİR'İN FİNAL GURURU
Eskişehir, Büyükşehir Belediyesi tarafından hayata geçirilen şehircilik projeleri ile Dünya’nın dört bir yanından 115 kentin yaklaşık 200 projeyle yarıştığı WRI Ross Ödülü’nde finale kaldı.
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
DEMOKRAT VE GÜVELİ ŞEHİR
Erasmus Plus Öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşen ziyarette 6 ülkeden 42 katılımcı yer aldı.
MUHTARLARDAN  BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
MUHTARLARDAN BÜYÜKERŞEN’E TEŞEKKÜR
Tepebaşı İlçesi Gazipaşa Mahalle Muhtarı Gülnazik Yüksel ve Mihalıççık İlçesi Kayı Mahalle Muhtarı Hüseyin Geren Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e, gerçekleştirilen altyapı çalışmalarından dolayı teşekkür ziyaretinde bulundu.
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
CAN DOSTLARINA GÜZEL DESTEK
Edebali Anadolu Lisesi öğrencileri, soğuyan hava ile birlikte yemek bulmakta zorlanan sokak canlıları için gönüllü öğretmenlerinin de desteği ile bir farkındalık çalışması başlattı.
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AHMET SİVRİ'NİN ACI GÜNÜ
AK Parti Tepebaşı Belediye Başkan aday adayı Ahmet Sivri’nin annesi Hafize Sivri son yolculuğuna uğurlandı.
SIKINTILARI BİLİYORUZ
SIKINTILARI BİLİYORUZ
AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Geçtiğimiz gün Asarcıklı Caddesi’nde bulunan esnafları ziyaret eden Çalışkan, vatandaşlarla sohbet etti.
SARAR'I GEZDİLER
SARAR'I GEZDİLER
Ankara Merkezli İslam Ülkeleri İstatistik, Ekonomik, Sosyal Araştırmalar ve Eğitim Merkezi Genel Müdürü Büyük Elçi Musa Kulaklıkaya, BEBKA Genel Sekreteri İsmail Gerim ve Mehmet Fatih Serenli Sarar'ı ziyaret etti.
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
İÇİMDEKİ KADINLAR BEĞENİ TOPLADI
Ressam Eda Baran’ın İçimdeki Kadınlar Resim Sergisi, Büyükşehir Belediyesi Kent Müzeleri Kompleksi Sergi Salonu’nda açıldı.
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
DENEYİMLERİNİ PAYLAŞTI
2017 Yılın Dünya Basın Fotoğrafı Ödülü’nü kazanan usta gazeteci Burhan Özbilici, Anadolu Üniversitesi’nde genç gazeteci adayları ile buluştu.