İnce'den sert tepki

23 Kasım 2019 08:34
İnce'den sert tepki

Beştepe'ye giden CHP'li iddisında yeni bir gelişme yaşandı. İddianın sahibi Rahmi Turan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı ziyaret eden ismin Muharrem İnce olduğunu öne sürdü. İnce ise çok sert tepki göstererek, "Görüşme gerçekleştirdiysem Taksim'de kendimi yakarım" dedi.

Sözcü gazetesi yazarı Rahmi Turan, CHP'li bir ismin Beştepe'ye giderek Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile görüştüğü iddiasıyla ilgili dün gece yeni bir gelişme yaşandı. Rahmi Turan, Cumhurbaşkanı Eile görüşen ismin Muharrem İnce olduğunu öne sürdü. Muharrem İnce ise bu iddianın ardından,, sosyal medya üzerinde sert bir açıklama yayımladı. İnce mesajında şu ifadelere yer verdi “Daha ilk günden Rahmi Turan’ın dile getirdiği iddiaların merkezine benim adımın oturtulacağını bana gelen bilgiler doğrultusunda tahmin etmiştim. Bunun benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik bir operasyon olduğunu ve bunun genel merkezin mutfağında bir çete tarafından pişirildiğini biliyordum. Tahminlerimde yanılmadım" dedi. İnce, "Eğer böyle bir görüşme gerçekleştirdiysem ve bununla ilgili bir belge varsa Taksim'de kendimi yakarım" dedi.

TWITTER'DAN ÇOK SERT AÇIKLAMALAR

İnce daha sonra ise Twitter hesabından çok sert açıklamalarda bulundu.

İnce'nin mesajları şöyle: 

İddiaların benimle uzaktan yakından bir ilgisi yoktur, olamaz. Bu bana, benim üzerimden parti içi muhalefete yönelik şerefsizce bir saldırıdır. Bu şerefsiz, onurdan insanlıktan nasip alamamış kalemşörle ve kaynağım dediği saray soytarısıyla mutlaka yargı önünde hesaplaşacağız. Bu iş elbette sadece yargıyla sınırlı kalmayacaktır. Siyaseten bu operasyonun parçası olan ve Cumhurbaşkanlığı seçim akşamından bu yana şahsıma yönelik kampanya yürütenlerle de hesaplaşmamız kamuoyunun huzurunda devam edecektir.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yirmialtı

25 Kasım 2019 09:19
Erdoğana giden kişi için saray komplosu diyorsunuz başınıza saray kadar taş düşşün emi

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama