İNANCIMIZ DEVAM EDİYOR

06 Nisan 2020 09:49
İNANCIMIZ  DEVAM EDİYOR

Eskişehirspor'un başarılı savunma oyuncusu Furkan Balaban, Şuna ki süreci ve Eskişehirspor'u değerlendirdi. Balaban, Şuan için  futbolun geri planda kaldığını ama inancın ve hırsın hala devam ettiğini söyledi.

Eskişehirspor'un başarılı futbolcularından Furkan Balaban, gazetemize şuan ki süreci ve Eskişehirspor'u değerlendirdi. Ülkenin zor bir süreçten geçtiğini aktaran Balaban, "Hem ülkemiz açısından hem dünya açısından zor bir süreç geçiriyoruz. Biyolojik savaş da diyebiliriz buna. Bu durumda uymamız gereken bazı kurallar var ve mümkün olduğu kadar evlerimizde durmaya gayret edelim. Ben hem kendi sağlığım için hem de ailemin sağlığı için gerekli önlemleri alıyorum." dedi.


ŞANSIZLIKLAR BİZİ BULDU

Eskişehirspor'un şuan ki durumuna da değerlendiren Furkan, "Bilindiği üzere ikinci yarıya iyi başladık ama, son haftalara düşük yaşadık. Bunu bir şeye bağlamak doğru olmaz. Futbolda olağan şeyler bunlar. İnişli-çıkışlı dönemlere elbet giriyorsunuz. O dönem bütün şansızlıklar bizi buldu. Ama bizim inancımız ve hırsımız hala devam ediyor." ifadesini kullandı.


Furkan Balaban, Eskişehirspor'un büyük bir camia olduğunu söyledi.


DÜZENLİ OLARAK ÇALIŞIYORUM


Evdeki günlerin nasıl geçtiği sorusuna başarılı futbolcu, "İşimizden dolayı zaman ayıramadığım ailemle şuan bol bol vakit geçiriyorum. Teknik ekibimizin verdiği antrenman programı dahilinde de evde düzenli olarak çalışmalarıma devam ediyorum. Kalan zamanlarımda ise kitap dizi/film bilgisayar vs şeylerle vaktimi değerlendiriyorum." dedi.

EKSİKLERİM VAR

Sezon içerisindeki  kendi performansına da  değinen Furkan Balaban, " Sezon içinde ki performansım istediğim yer de değilim. Eksiklerim var. Eksiklerimi gidermek için de daha çok çalışmam lazım." yorumunda bulundu. 

ÖNCE İNSAN SAĞLIĞI

Şuan ki süreçte futbol konuşmanın bir anlamı olmadığını ifade eden Furkan Balaban, "Bu süreçte futbol konuşmak çok zor. Her şeyden önce insan sağlığı daha önemli. inşallah ülke olarak bu zor süreci çok çabuk atlatırız. Atlattıktan sonra da ilgili kişiler kararı zaten verir." dedi.Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

serkan öz

06 Nisan 2020 12:53
sakarya gazetesi siz dalgamı geçiyorsunuz??? millet ne ile uğraşıyor siz neyin haberini yapıyorsunuz . ??? bu haber mi şimdi???

Osman yalinkilic

06 Nisan 2020 16:04
Fazla yormayin kendinizi nihayetinde gorsel bir eglence. Allah hepimizin yardimcisi olsun

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama