İLGİLİ BABALAR

21 Ocak 2020 16:18
İLGİLİ BABALAR

Eskişehir'de yeni kurulan ‘Eskişehir İlgili Babalar Platformu’nun ilk olağan kongresinde Ümit Alhan oy birliği ile başkan olarak seçildi.

Adalet İlkokulu toplantı salonunda yapılan kongrede, oy birliği ile Ümit Alhan başkan olarak seçildi. Alhan, kongre sonrası yaptığı konuşmada, üyelerinin tamamen gönüllü ve Baba Destek Eğitim Programı (BADEP) eğitimi almış babalardan oluştuğunu belirtti. Ümit Alhan, "İlerleyen günlerde Eskişehir’de çok güzel projelere imza atacağız. Daha yüksek sesle babalığın önemini duyurmaya devam edeceğiz. İlk iş babalıktır.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bu ne şimdi

21 Ocak 2020 19:07
Babalık ilgili babalık bu ne demek şimdi! Her babanın doğal görevi değil mi? Her kocanın doğal sorumluluğu değil mi bu eşine ve çocuklarına karşı? İlk öncelik olarak çocuklara anaya, kadına saygı, sevgi ve onları korumayı öğreterek başlayın lütfen.

Faik

22 Ocak 2020 16:48
İşe yaramayan sivil toplum hareketlerinden midemiz bulandı artık. Bulmuşken gazetede bir yer bari amacınızı falan anlatsaydınız ya.

Babalık

22 Ocak 2020 14:34
Babalık önemli. Baba olmak başka bir şey. Sadece babalıkla olmuyor. Baba karısına sahip çıkacak onu el üstünde tutacak onu her zaman koruyacak. Her babayı bir doğuran anne var kadın var. Ama ona zarar veren onun canını kıyan bir ananın evlâdı var bir babanın oğlu var. Buna dur demeliyiz. Bu kanun ile ceza ile çözülemeyecek bir konu.

Komsu

21 Ocak 2020 19:29
Umit Alan olacak kendisini tebrik ediyorum basarilar diliyorum

Merak ettim sadece

26 Ocak 2020 00:42
Gerçekten sizin amacınız nedir. Nedir çok önemli projeler Eskişehir halkı da dört gözle bekliyor bunu bu müthiş projeleri! Bu işe başlarken de mi yapacağınız işleri düşünmediniz? Kuruluş amacınız nedir? Dernek vakıf kurulurken ne amaçla kurulduğu bellidir. Basit bir şirket bile iştigal alanı v.s. belli olarak kurulur. En azından ben öyle biliyorum. Ama sizin ki platform Babalık Platformu. Bu farklı olabilir. Önce kuralım sonra bakarız ne yapacağımıza. Mantığı değişik olabilir.