İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ

18 Temmuz 2018 15:51
İLÇELERE İNCELEME ZİYARETİ

Eskişehir İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge İlçelerdeki Sağlık Kuruluşlarında inceleme yaptı.

Uğur Bilge, Çifteler, Sivrihisar, Alpu Devlet Hastanesi Beylikova, Mihalıççık, İlçelerindeki sağlık kuruluşlarını ayrı ayrı yaptığı ziyarette inceleme ve değerlendirmelerde bulundu. Bilge; aile sağlığı merkezleri, toplum sağlığı merkezleri ve 112 acil sağlık hizmetleri istasyonları inceleyerek idarecilerden bilgiler aldı. Sağlık personeliyle bir araya gelip çalışanların istek ve önerilerini de dinledi ve Alpu Devlet Hastanesinde hasta muayenesi yaptı. Bilge ayrıca Evde Sağlık Hizmetlerinden yararlanan hastaların evlerine ilçe hastane idarecileriyle birlikte ziyarette de bulunarak yapılan çalışmaları yerinde gördü.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mustafa

19 Temmuz 2018 09:10
Sayın Müdürüm personelin isteklerin tabii dinleyin ama, lütfen ilçelerdeki personelleri eğitin. Kan almayı beceremeyen küçücük çocukların kolunu morartan hemşireleriniz var sivrihisar'da kapl krizini anlamayan acil doktorlarınız var sivrihisar da koldaki kırıkla, çatlağı fark edemeyen nasıl mezun olup geldiği belli olmayan doktorlarınız var sivrihisar da başhekimle birbirne giren doktorlarınız var sivrihisar da personellerin isteklerinden önce orda hizmet etmek için geldiklerinin farkında olan insanları görevlendirin.
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI  SUÇÜSTÜ YAKALANDI
KÜÇÜKBAŞ HIRSIZI SUÇÜSTÜ YAKALANDI
Eskişehir'de bir ahıra küçükbaş hayvanları çalmak için giren İ.G. isimli şahıs, jandarma ekiplerince suçüstü yakalanarak gözaltına alındı.
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
MUHTARLARA ÖNEM VERİLMİYOR
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer muhtarların bulundukları mahalle ve köylerde devletin tüm kurumların en önemli temsilcisi olduklarını belirtti.
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
GÜNDÜZLER SUYA KAVUŞTU
ESKİ’ye bağlı ekipler son olarak Gündüzler Mahallesi’nde gerçekleştirdiği çalışmalar ile mahallenin su sorununu ortadan kaldırdı.
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
GENÇ AVUKATLAR CÜBBELERİNİ GİYDİ
Eskişehir Barosu'nda stajlarını tamamlayan 36 avukat için yemin töreni düzenlendi. Yeminlerini eden genç avukatlar, cübbelerini giyip ruhsatlarını aldı.
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI:1ÖLÜ
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI:1ÖLÜ
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 kişi öldü.
VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
VEKİLLERDEN DESTEK İSTEDİLER
Eskişehir Kırım Türkleri Derneği yöneticileri, Ankara’da Eskişehir milletvekillerini ziyaret ederek her birine Kırım Tatarlarının milli bayrağı, ''Taraklı Tamga'' hediye edip sesleri olması temennisinde bulundular. 
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
JANDARMADAN KAÇAMADILAR
Eskişehir'de, jandarma ekiplerinin durdurduğu araçlarda yaklaşık 3 kilo esrar, af tüfeği ve sahte banknot ele geçirilirken, olaylarla ilgili 2 kişi gözaltına alındı. 
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de bir evin kömürlük bölümünde çıkan yangında eşyalar kullanılmaz hale geldi. 
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
Eskişehir'de bir ekmek fırınında tüpten sızan gaz sonucu meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı.