İKİ BULVARI RAHATLATACAK YOL

17 Ekim 2019 17:18
İKİ BULVARI RAHATLATACAK YOL

Büyükşehir Belediyesi Cumhuriyet Bulvarı üzerinde pik saatlerde yaşanan trafik yoğunluğunu azaltmak amacıyla Huzur Mahallesinde imar planına uygun olarak Hicri Sezen Bulvarını araç trafiğine açmak için yoğun çalışma yürütüyor.

Sona eriyor

Cumhuriyet Bulvarı’nda yaşanan trafik yoğunluğu Büyükşehir Belediyesi tarafından gerçekleştirilen kamulaştırma işlemlerinin tamamlanmasının ardından sona eriyor. Vatan Caddesi’nden Adliye yönüne dönüş verilmesi amacıyla yapımı tamamlanan kavşak ile Atatürk Lisesi kavşağının yoğunluğunun azalması amaçlanıyor.

Yoğunluk azalacak

Yetkililer, Hicri Sezen Bulvarının araç trafiğine açılması ile birlikte Vatan Caddesinden gelen araçların Atatürk Lisesi önündeki kavşağa gelmeden kolayca Cumhuriyet Bulvarı istikametine doğru hareket edeceklerini, ayrıca Maide Bolel Huzurevi Caddesi ve Sarper Caddesine olan dönüşlerdeki yoğunluğun da ortadan kaldıracağını belirttiler.

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Oğuz Gür

17 Ekim 2019 17:57
İki kavşak arası yüz metre, daha da sıkışma yaşanabilir. Bu noktalara araçlar için alt veya üst geçit yapılırsa o zaman rahatlatıcı olur diye düşünüyorum.

Kadir candan

17 Ekim 2019 21:41
ALLAH â şükür bir trafik lâmbamız daha oldu, bu kavşağı düşünen yetkilinin zeķâ seviyesi bence ilk öğretim seviyesindeki öğrencinin zeķâ seviyesinin de altında, bu süper zekâlı planlayıcı adliye binası ile yeni yapılan kavşağın ATATÜRK lisesi arasındaki mesafeyi ölçütümü acaba,zaten her 50 veya 100 metrede bir ışık var bir yeşil ışıktan geçip 2nci ışıktan geçme şansın yok yen bir konvoyumuź daha oldu bence her 10 metreye bir ışık koyun ,ALLAH sizi bildiği gibi yapsın editör yayımlamaz isen kulaklarını bol bol çınlatırım

H.M.

18 Ekim 2019 00:41
Işte böyle güzel isler yapılsın herkesten Allah razı olsun emeklerine teşekkürler

Patolojik

18 Ekim 2019 15:31
Bu da bir gelişme...Yeter ki işe yarasın daral geldi trafikten herkes çıldırma noktasında taksicilere,minibüsçülere,belediye otobüsü,servislere,moto kuryelere Allah sabır versin gün boyu yoldalar sinir dayanmaz.Biz mesai saatleri geliş gidişinde bile daralıyorsak onlar gün boyu yollarda.

Hale

17 Ekim 2019 20:32
Fotoğrafa bakınca yol binanın önünde bitiyor gibi veya iki bina arasındaki dar bir alandan geçecek gibi. Bu fotoğrafa göre yorum yapmak zor, harita üzerinde yolu görmek gerekiyor.

Mehmet

18 Ekim 2019 17:04
50 metrelik bir genişleme ile Cumhuriyet Bulvarı nasıl rahatlayacak çok merak ettim. Ben de sandım ki bir bulvar çalışması yapılıyor. Trafiği rahatlatmak ancak alt,üst gecit yapılarak olabilir. Ama şehrin altında su var cevabı alabilirsiniz. Şehrimiz için büyük projelere ihtiyaç var ama bazı risklere mesela siyasi kaygıdan uzak olunması gerekir.

caniy

18 Ekim 2019 12:22
değilmiki ışıklı sistem kavşak hiçbir rahatlama sağlamaz bize bu devirde alttan üstten geçişli kavşak yaptık deyin bu yaptığınızı hizmetten saymayın hiç aşamadık bir türlü kavşağı alttan geçirsedin de görseydik işmiş gibi birde haber yapmışlar rahatlamayı bırak ışıklarda o nokta da kilitlenecek bekleyin görün

yol

18 Ekim 2019 11:46
yol açmak trafiği rahatlatır düşüncesi tramwayın yolu kesip geçmediği yerlerde geçerlidir bunu bilemicek kadar cahil olmak için büyükşehir belediyesinde işe başlamanız yeterlidir.

İLK DEFA

18 Ekim 2019 10:19
HAYRET -- 20 senede bir , ilk defa yol genişletmesi , trafiğin rahatlaması yapılıyor , HAYIRDIR .

serdars

18 Ekim 2019 23:10
sanirsin yeni bulvar açılıyor yada alt gecit yapiliyor. kazilan alan ikiyuz metre sonrasi yeni bitmis insaata cikan dar yollara giden sokak aralari

sayın hocam

18 Ekim 2019 12:28
Biraz daha derin kaz aşağı ve yukarı gidecek araçlar batçıktan geçsin trafik ışığında beklemesin zaman kaybı olmasın iyi olmaz mı? yan yollara da müsait. (inşaat müh. yoksa kadro açın)

Nedim Yazıcı

18 Ekim 2019 10:44
Kadir Candan bey orada zaten ışık var. Eski haliyle kalsa bile ışık olacaktı, özellikle sabah ve akşam saatlerinde trafiği rahatlatacak bir iş.

cemal

18 Ekim 2019 16:55
Doğrusu bu.

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama