İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?

Son Güncelleme : 23 Eylül 2018 14:09
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?

CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.

Sallarel yaptığı açıklamada şu görüşleri dile getirdi; “Bu şehirde binlerce genç işsiz gezerken, bu şehirde binlerce esnaf bulunurken Hasta Garantili Şehir Hastanesinin kantin ihalesi kime verilmiştir? Akp’li bir yöneticiye verildiği doğrumudur? Herhangi bir girişimci bu şehirde şehir hastanesinin kantin ya da diğer hizmetlerle ilgili yapılacak ihalelerine girebilir ve alabilir mi? Şehir hastanesinin önemli bir kısmını oluşturan laboratuvar hizmetleri, yatak hizmeti, otopark, kreş ve kantin hizmetleri adeta ulufe dağıtılır gibi yandaşlara mı verilecek? Siyaset kurumundan ve hastane yönetiminden acil olarak bunun cevabını bekliyoruz”

Yorumlar (15) / Onay bekleyen (4)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Usta

24 Eylül 2018 11:48
Yani başka kime verilecek, böyle ucuz siyaset olmaz resmi yerlerde fareler bile AKP oldu çünkü iktidar onlarda sizin ve başkanınızın . haberi yok .

kaan

24 Eylül 2018 08:30
tabiki akplilere verilecek.bunlara herşey mübahh

kenan

25 Eylül 2018 04:12
başkan sen hamamyolunu kime işletiyorsunuz onu bir açıklayın. hamamyolunu 20 milyon gömerken ne dediniz Ticareti canlandıracağız. Tutup esnafa rekabet ediyorsunuz. 1 yıldan canına okudunuz esnafın yetmedi bir de işletme açtınız? Peki kim işletiyor orayı?

Ali baba

25 Eylül 2018 03:55
Yahu yargıya chp'lileri doldurmayıp mhp'li faşistlerimi alacaktık diyen MEHMET MOĞULTAYI ne çabuk unuttunuz ?

Esnaf

24 Eylül 2018 18:28
Türkiyedeki siyasi güç ve demokrasi anlayışı:"Bal tutan parmağını yalar ": anlayışıdır.Utanma olmadıkça daha artarak devam eder...

yalçın a cevap

24 Eylül 2018 16:40
hamamyolundaki işletmeleri kim işletiyor bilip bilmeden işkembeden sallama.belediye kendi kendine mi peşkeş çekecek.belediyenin işlettiği yere adam kim işletiyor diye sormuş

Nihat

24 Eylül 2018 23:11
İhale şartları kanunda belirtilmiştir! Kılıçdaroğlu döneminin hastanelerine, kantinlerine benzemesinde hiç problem yok. Bir de ihale sonuçları, dosyaları ve her türlü malumatı muhalefet olarak sizler bilgilendiriliyorsunuz! Ya da bu tür belgeleri inceleme hakkınız var. Her hangi bir yanlışlık gördüğünüzde zaten bunu gündeme getirirsiniz!

Sinan

24 Eylül 2018 22:52
Sazova,kentpark gibi yerlerde cafe,vs tarzı yerlerin ihaleleri kimde acaba bunlarda CHP elinde

Cemil Cahit

24 Eylül 2018 12:14
Soyadı gibi sallamış. Sanki Belediye'lerin ihaleleri kime verdiğini takip ediyor ve söylüyor da. Kalkmış AKP'ye çamur atıyor.

mustafa

24 Eylül 2018 09:01
ihaleyi alan Eskişehir li değilmiymiş. Orda çalışacaklar Eskişehir li değilmiymiş. Başkan buna kızdı ise haklı. Yok ihaleyi bize vermediler diye camur yapıyorsa ayıp ediyor.

Yalçın

24 Eylül 2018 08:31
Usta sen bunları sorgulayana kadar gidip bi bakiver uğur mumcu parkının içindeki işletme seramik parkın işletmesi durum tir ondan sonra hamamyolundaki köprü altındaki işletmeler gidip belediyeye bi bakta gel hadi kos kime verilmiş

Odunpazarı belediyesiKantin İhalesi

24 Eylül 2018 05:28
Sn Sallarel , lütfen sorarmısınız : Belediye kantin ihalesi v.b. Kime vermiş Kazım Kurt ? Üstelik Sakallı döneminde 15 kuruş olan çay şuan 75 kuruş oldu.Bu fiyat Belediye çalışanları için aşırı pahalı. Gelen- giden, misafir derken hiç içmeye 10-15 çay parası ödüyor..Ama şunu duyduysanız belediyenin gazozcusu , sütçüsü , tüpçüsü...hiç sormayın!

uysal

23 Eylül 2018 23:37
Satın sallarel. Madem öyle Büyükşehir neden yerli tramvay tercih etmedi.

erhan

23 Eylül 2018 17:08
sen önce yıllardır CHP li belediyelerde ihaleler kimlere veriliyo onu açıkla sn ilçe baskani

tipitip

24 Eylül 2018 09:28
tipe bak,bunlar kendileri yiyolar,sonra gündeme gelmek için ak partiyi suçluyorlar.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.