İDDİALAR ASILSIZ

08 Ağustos 2018 16:18
İDDİALAR ASILSIZ

TÜM BEL-SEN (Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası) Şube Başkanı Ergün Uzun, Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan'ın , Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şenol Durur hakkındaki söylemlerine tepki gösterdi.

Beyhude işlerdir

Hüseyin Özcan'ın, Şenol Durur hakkında PKK'ya destek olduğunu iddia etmesi üzerine Tüm Bel-Sen üyeleri İl Sağlık Müdürlüğü önünde bir araya geldi. Sendika adına açıklama yapan Şube Başkanı Ergün Uzun, “Yapılan açıklamalar ile halkımızı yanıltma ve kafa karışıklığı faydasız ve beyhude işlerdir. Siyaset uzun soluklu bir yarış olduğu kadar, terbiye ve ahlaki koşulları da içerisinde barındıran bir kurumdur” diye konuştu.

Asılsız ve mesnetsiz

Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili siyasi partilerin açıklamalarının biraz daha hız kazandığını vurgulayan Uzun, “Son günlerde siyasi partiler belediyelerle ilgili açıklama yaparken kantarın topuzunu kaçırarak belediyelerde çalışan üyelerimiz ve bürokratlarımızla ilgili asılsız ve mesnetsiz beyanlarda bulunmaktadırlar. Bizler kamu emekçilerinin tek ve yegane temsilcisi Tüm- Bel-Sen olarak hak ve menfaatlerini korumaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kenan

09 Ağustos 2018 01:23
demokrat parti chp ile birlikte ortak girmedimi en son seçime.. kendileri de birlikte çok fazla karede varlar acaba başkanın kendisine de dokunuyormu bu iddiaların ucu?

Resimler..

09 Ağustos 2018 11:08
Belegeler ve medyadaki resimler ne olacak. Senol durur ve sizin yaninizdakilerin resimleri çıktı gazetelere. Hdp mitinglerindeki.

Eses

09 Ağustos 2018 13:46
kenana, DP ile CHP ittifak yapmış olabilirler. Ona kalırsa MHP ile AKP liderlerinin bir birine ettikleri sözler kavgada söylenmez. Ne oldu? Kanka oldular.
TÜRK YILDIZLARI ESKİŞEHİR'DE UÇACAK
BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ
BAYRAMDA ULAŞIM ÜCRETSİZ
Büyükşehir Belediyesi, Kurban Bayramı süresince tramvay ve otobüslerin ücretsiz olarak hizmet vereceğini duyurdu.
İNÖNÜ'DE UÇUŞ KEYFİ
İNÖNÜ'DE UÇUŞ KEYFİ
İnönü ilçe belediyesi ile Türk Hava Kurumu'nun, "İnönü’yü Uçuruyoruz" adıyla düzenlenen proje kapsamında, hayatında hiç uçağa binmemiş ilçe halkı bu deneyimi yaşadı.
SÖKÜLEN AĞAÇLAR  TOPRAKLA BULUŞTU
SÖKÜLEN AĞAÇLAR TOPRAKLA BULUŞTU
Emek Mahallesi’ni Şehir Hastanesi üzerinden 75. Yıl Mahallesi’ne bağlayacak tramvay uzatma projesinde çalışmalar devam ederken, Selami Vardar Bulvarı’ndan sökülen ağaçlar, Büyükşehir Belediyesi Park ve Bahçeler Üretim Tesisleri’nde yeniden toprakla buluştu.
YUNUSEMRE CADDESİ  YENİLENİYOR
YUNUSEMRE CADDESİ YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım ve Onarım Dairesi Başkanlığına bağlı ekipler Yunusemre Caddesi’ndeki asfalt yenileme çalışmalarını sürdürüyor.
EMNİYET'TEN  BAYRAM TEDBİRİ
EMNİYET'TEN BAYRAM TEDBİRİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından yaklaşan Kurban Bayramı için, gerekli tedbirleri aldığını duyurdu. Alınacak tedbirlerle huzurlu bir bayram geçirilmesi hedefleniyor.
EŞİMLE KATALOG EVLİLİĞİ YAPTIK!
EŞİMLE KATALOG EVLİLİĞİ YAPTIK!
Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ) üyesi oldukları iddiasıyla 23'ü tutuklu, biri firari 58 sanığın yargılanmasına devam edildi.
CANKIZ YİNE AFFETMEDİ
CANKIZ YİNE AFFETMEDİ
Eskişehir’de yurt dışı tarifeli uçakla gelen yolcuların valizlerinde yapılan kontrollerde uyuşturucu madde ele geçirildi. 
DEAŞ ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
DEAŞ ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE
Eskişehir'de önceki gün yakalanan terör örgütü DEAŞ ile irtibatlı olduğu iddia edilen 4 şüpheli sağlık kontrolünden geçirildi.