İDDİALAR ASILSIZ

08 Ağustos 2018 16:18
İDDİALAR ASILSIZ

TÜM BEL-SEN (Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası) Şube Başkanı Ergün Uzun, Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan'ın , Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şenol Durur hakkındaki söylemlerine tepki gösterdi.

Beyhude işlerdir

Hüseyin Özcan'ın, Şenol Durur hakkında PKK'ya destek olduğunu iddia etmesi üzerine Tüm Bel-Sen üyeleri İl Sağlık Müdürlüğü önünde bir araya geldi. Sendika adına açıklama yapan Şube Başkanı Ergün Uzun, “Yapılan açıklamalar ile halkımızı yanıltma ve kafa karışıklığı faydasız ve beyhude işlerdir. Siyaset uzun soluklu bir yarış olduğu kadar, terbiye ve ahlaki koşulları da içerisinde barındıran bir kurumdur” diye konuştu.

Asılsız ve mesnetsiz

Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili siyasi partilerin açıklamalarının biraz daha hız kazandığını vurgulayan Uzun, “Son günlerde siyasi partiler belediyelerle ilgili açıklama yaparken kantarın topuzunu kaçırarak belediyelerde çalışan üyelerimiz ve bürokratlarımızla ilgili asılsız ve mesnetsiz beyanlarda bulunmaktadırlar. Bizler kamu emekçilerinin tek ve yegane temsilcisi Tüm- Bel-Sen olarak hak ve menfaatlerini korumaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kenan

09 Ağustos 2018 01:23
demokrat parti chp ile birlikte ortak girmedimi en son seçime.. kendileri de birlikte çok fazla karede varlar acaba başkanın kendisine de dokunuyormu bu iddiaların ucu?

Resimler..

09 Ağustos 2018 11:08
Belegeler ve medyadaki resimler ne olacak. Senol durur ve sizin yaninizdakilerin resimleri çıktı gazetelere. Hdp mitinglerindeki.

Eses

09 Ağustos 2018 13:46
kenana, DP ile CHP ittifak yapmış olabilirler. Ona kalırsa MHP ile AKP liderlerinin bir birine ettikleri sözler kavgada söylenmez. Ne oldu? Kanka oldular.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.