İDDİALAR ASILSIZ

08 Ağustos 2018 16:18
İDDİALAR ASILSIZ

TÜM BEL-SEN (Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası) Şube Başkanı Ergün Uzun, Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan'ın , Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şenol Durur hakkındaki söylemlerine tepki gösterdi.

Beyhude işlerdir

Hüseyin Özcan'ın, Şenol Durur hakkında PKK'ya destek olduğunu iddia etmesi üzerine Tüm Bel-Sen üyeleri İl Sağlık Müdürlüğü önünde bir araya geldi. Sendika adına açıklama yapan Şube Başkanı Ergün Uzun, “Yapılan açıklamalar ile halkımızı yanıltma ve kafa karışıklığı faydasız ve beyhude işlerdir. Siyaset uzun soluklu bir yarış olduğu kadar, terbiye ve ahlaki koşulları da içerisinde barındıran bir kurumdur” diye konuştu.

Asılsız ve mesnetsiz

Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili siyasi partilerin açıklamalarının biraz daha hız kazandığını vurgulayan Uzun, “Son günlerde siyasi partiler belediyelerle ilgili açıklama yaparken kantarın topuzunu kaçırarak belediyelerde çalışan üyelerimiz ve bürokratlarımızla ilgili asılsız ve mesnetsiz beyanlarda bulunmaktadırlar. Bizler kamu emekçilerinin tek ve yegane temsilcisi Tüm- Bel-Sen olarak hak ve menfaatlerini korumaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kenan

09 Ağustos 2018 01:23
demokrat parti chp ile birlikte ortak girmedimi en son seçime.. kendileri de birlikte çok fazla karede varlar acaba başkanın kendisine de dokunuyormu bu iddiaların ucu?

Resimler..

09 Ağustos 2018 11:08
Belegeler ve medyadaki resimler ne olacak. Senol durur ve sizin yaninizdakilerin resimleri çıktı gazetelere. Hdp mitinglerindeki.

Eses

09 Ağustos 2018 13:46
kenana, DP ile CHP ittifak yapmış olabilirler. Ona kalırsa MHP ile AKP liderlerinin bir birine ettikleri sözler kavgada söylenmez. Ne oldu? Kanka oldular.