paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

İDDİALAR ASILSIZ

08 Ağustos 2018 16:18
İDDİALAR ASILSIZ

TÜM BEL-SEN (Tüm Belediye ve Yerel Yönetim Hizmetleri Emekçileri Sendikası) Şube Başkanı Ergün Uzun, Demokrat Parti Odunpazarı İlçe Başkanı Hüseyin Özcan'ın , Odunpazarı Belediyesi Özel Kalem Müdürü Şenol Durur hakkındaki söylemlerine tepki gösterdi.

Beyhude işlerdir

Hüseyin Özcan'ın, Şenol Durur hakkında PKK'ya destek olduğunu iddia etmesi üzerine Tüm Bel-Sen üyeleri İl Sağlık Müdürlüğü önünde bir araya geldi. Sendika adına açıklama yapan Şube Başkanı Ergün Uzun, “Yapılan açıklamalar ile halkımızı yanıltma ve kafa karışıklığı faydasız ve beyhude işlerdir. Siyaset uzun soluklu bir yarış olduğu kadar, terbiye ve ahlaki koşulları da içerisinde barındıran bir kurumdur” diye konuştu.

Asılsız ve mesnetsiz

Yaklaşan yerel seçimlerle ilgili siyasi partilerin açıklamalarının biraz daha hız kazandığını vurgulayan Uzun, “Son günlerde siyasi partiler belediyelerle ilgili açıklama yaparken kantarın topuzunu kaçırarak belediyelerde çalışan üyelerimiz ve bürokratlarımızla ilgili asılsız ve mesnetsiz beyanlarda bulunmaktadırlar. Bizler kamu emekçilerinin tek ve yegane temsilcisi Tüm- Bel-Sen olarak hak ve menfaatlerini korumaya devam edeceğiz.” dedi.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

kenan

09 Ağustos 2018 01:23
demokrat parti chp ile birlikte ortak girmedimi en son seçime.. kendileri de birlikte çok fazla karede varlar acaba başkanın kendisine de dokunuyormu bu iddiaların ucu?

Resimler..

09 Ağustos 2018 11:08
Belegeler ve medyadaki resimler ne olacak. Senol durur ve sizin yaninizdakilerin resimleri çıktı gazetelere. Hdp mitinglerindeki.

Eses

09 Ağustos 2018 13:46
kenana, DP ile CHP ittifak yapmış olabilirler. Ona kalırsa MHP ile AKP liderlerinin bir birine ettikleri sözler kavgada söylenmez. Ne oldu? Kanka oldular.
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
Araç muayene istasyonu çalışanları sendikaya üye oldukları için işten atıldıkları gerekçesi eylem başlattı. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Yönetimi işçileri ziyaret etti.
BAŞKAN KURT  FUARI GEZDİ
BAŞKAN KURT FUARI GEZDİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarını gezdi. Eski Kültür Bakanlarından Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.