HÜKÜMET 30 AĞUSTOS'A KARŞI

02 Eylül 2018 18:02
HÜKÜMET 30 AĞUSTOS'A KARŞI

Demokrat Parti haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. Toplantıda konuşan DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci, Hükümet'in 30 Ağustos'a karşı olduğunu söyledi.

Şaşalar yapılıyor

Hükümet tarafından 30 Ağustos Zafer Bayramı’nın karşıtı olarak Malazgirt Zafer'inin olduğunu iddia eden Ketenci, “Resmen 30 Ağustos zafer değilmiş de sadece Malazgirt zafermiş gibi bir kutlamalar, gösteriş, şaşalar yapılıyor. 30 Ağustos karşıtı bir hükümetle karşı karşıyayız. Eğer 30 Ağustos olmasaydı biz Malazgirt Zaferi’ni Çin’de mi kutlardık yoksa Avrupa’da bir köyde mi kutlardık.” dedi.

Ceza söz konusu

Halk bankasının dolar kurunu 3. 88’e çektiğine de dikkat çeken Ketenci, “Bunun yanında diğer bankalarda sattı. Birçok bankada satış yaptı. Bu satışlarda kimlerin haberi vardı, kimler döviz aldı. Halk Bankası bugün de açıklama yapmış. 4 milyon dolara yakın bir dolar satıldığını, birçok işlemin de iptal edildiğini söylüyor. İnanmak istiyoruz ama ne kadarı doğru, ne kadarı yanlış açıklanmasını istiyoruz. Halk bankasının Amerika’dan yiyeceği bir ceza söz konusu” şeklinde konuştu.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Halil Toksöz

03 Eylül 2018 01:39
Yeni mi anladınız.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
YAKIT HIRSIZLARI TUTUKLANDI
Park halindeki araçlardan yakıt çaldıkları iddiasıyla adliyeye sevk edilen 4 şüpheli tutuklandı.
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
REKTÖR ÇOMAKLI MARDİN'DE
Anadolu Üniversitesi Rektörü Şafak Ertan Çomaklı, Mardin’de bir dizi ziyaretlerde bulundu.
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
GÖZ ARDI EDİLMESİNLER
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, TBMM Kadın Erkek Fırsat Eşitliği Komisyon toplantısında eşi cezaevinde olan kadınların ve ailelerin birçok sorunla mücadele etmek zorunda bırakıldığını söyledi.
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
BÜYÜKERŞEN'E TEŞEKKÜR ZİYARETİ
Büyükşehir Belediyesi’nin kırsalda hayata geçirdiği alt yapı ve üst yapı çalışmaları nedeniyle Danişment, Kızılcaören, Yakakayı, Gündüzler ve Beyazaltın Mahalle sakinleri Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e teşekkür ziyareti gerçekleştirdi.
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
HEMŞEHRİ DERNEKLERİNİ ÖNEMSİYORUZ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt Eskişehir Malatyalılar Derneği’ni ziyaret etti.
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
SAĞLIKSIZ EKMEKLERE EL KONULDU
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor.