Hollywood'un pasaklıları!

Son Güncelleme : 26 Temmuz 2018 17:07
Hollywood'un pasaklıları!

Hollywood'un bazı yıldızlarının inanamayacağınız kadar pasaklı olduklarını biliyor muydunuz? Kimi tuvalette sifon çekmiyor, kimi aylarca duş almıyor... Kimi sabun yerine sirke ile temizleniyor kiminin buzdolabının içinden bile sigara izmariti çıkıyor.

Hollywood'un yıldızlarının kameralar karşısındaki hallerini biliyorsunuz. Peki ya evlerindeki yani kapalı kapılar ardındaki halleri... Çok beğenilen gıpta ile bakılan o ünlünün evini "pislik götürüyor" desek inanır mısınız. Ya da başka bir güzel yıldızın evinin her yeri sigara izmariti hatta buzdolabının içi bile desek... Evinin her yerinden fantazi kıyafetler fışkıran ünlü güzel kim?. Gözünden çıkarıp orta yere attığı takma kirpikleri ve saçları hizmetçilerini korkudan öldüren ünlü yıldız kim? İşte bir zamanlar o yıldızların evlerinde çalışanlar gün gelip oradan ayrıldıklarında o ünlünün özel hayatıyla ilgili bütün kirli çamaşırlarını da ortaya döküyor. İşte onlardan birkaçı...

ÇALIŞANLARININ ÖNÜNDE BİLE ŞEFFAF ELBİSELERLE DOLAŞIYOR... Jennifer Aniston da evinde rahat giysilerle dolaşmaktan hoşlanırmış. Bir yardımcısının anlattığına göre sadece şu anda evli olduğu Justin Theroux'nun değil çalışanların önünde bile iç çamaşırları ya da şeffaf geceliklerle dolaşmayı severmiş Aniston. Eski çalışanlarından biri Aniston ile Theroux'nun Grinin Elli Tonu adlı kitabı dikkatli bir şekilde okuyup özel hayatlarını hareketlendirmeyi ve bir çocuk sahibi olmayı bire konuşmuşlar aralarında.

TERLİ SAÇLARINI SEVDİĞİ İÇİN DUŞ ALMIYOR... Jennifer Aniston, spor salonundan çıktıktan sonra duş almadığını da itiraf etmişti. Bunun nedeninin ise saçlarının terli halini daha çok sevmesi olarak açıkladı.

SÜREKLİ SİRKE 'KOKAN BABA'... Ünlü aktör Brad Pitt'in sabun ve deodorant kullanmaktan hoşlanmadığını uzun zaman önce duymuş olmalısınız. Peki bunlar yerine neyle temizlendiğini biliyor musunuz. National Enquirer dergisinin iddiasına göre Pitt, sabun yerine evde hazırlanmış bir karışım kullanmayı tercih ediyor. Su, limon ve elma sirkesinden oluşan bu karışım yüzünden de pek de hoş olmayan bir koku yayıyor çevresine. Hatta çocukları onu "kokmuş baba" diye çağırıyor.

LİKÖRÜMÜ İÇEN OLDU MU İŞARETİ... Değerli bir likör koleksiyonu olan George Clooney ise onu gözü gibi korurmuş. Kendisinin olmadığı zamanlarda evdeki yardımcılardan birinin bu likörlerin tadına bakıp bakmadığını anlamak için de şişelere işaret koyarmış.

EŞİNİN ELBİSELERİNİ VE YÜKSEK TOPUKLULARINI GİYİYOR... Johnny Depp'in ise Fransız şarkıcı ve oyuncu Vanessa Paradis ile birlikte yaşadığı dönemde ilginç huyları varmış evin içinde. Paradis'nin yüksek topuklu ayakkabılarını ya da elbiselerini giyip onu güldürürmüş.

BUZDOLABİNDAN BİLE SİGARA İZMARİTİ ÇIKIYOR... Kristen Stewart ise evinde kelimenin tam anlamıyla baca gibi tütermiş. Stewart: zincirleme içtiği sigaraları na söndünüp çöpe atmak gibi bir adete sahip değilmiş. Öyle ki evinin her yerinde hatta buz dolabında bile sigara izmaritleri bulurmuş çalışanları.

BİR HAFTA KIYAFETİNİ DEĞİŞTİRMEDEN GİYİYOR... Cameron Diaz, bir ajansa verdiği demeçte bir elbiseyi yaklaşık bir hafta değiştirmeden giydiğini söylemişti. Bilemiyoruz, şaka mı yaptı yoksa gerçeği mi söyledi.

FANTAZİ GİYSİLERİNİ HER YERE SAÇIYOR... Christina Aguilera, Jason Bratman ile evli olduğu dönemde yardımcıları onun 'fantezi' giysilerini evin çeşitli yerlerinden toplamaktan bıkıp usanmıştı.

ONDAN SONRA TUVALETE SAKIN GİRMEYİN... Dünyanın en güzel kadınlarından biri olan Megan Fox, tuvaletten çıkarken sifon çekmeyi unuttuğunu itiraf etmişti. Sette ondan sonra tuvalete girilmemesini isteyecek kadar da açık sözlü bu konuda. Fox evde temizlik yapmadığını ve kıyafetlerini de genellikle çıkardığı yerde bıraktığını da anlatmıştı.

HERKESİN YANINDA ÇALIŞMAK İSTEYECEĞİ İSİM... Cindy Crawford'a gelince.... Herkes onunla çalışmak ister. İşte bir örneği. Crawford 2012 yılında Cadillac için yapılan bir çekimde objektif karşısına geçti. Çekimin sonunda da firma ona bir araba hediye etti. Yani bir Cadillac, Crawford ise "Sen ister misin. Benim bu arabaya ihtiyacım yok" diyerek Cadillac'ın anahtarlarını asistanına uzattı. Evet, yanlış okumadınız Cadillac'ı asistanına hediye etti.

PASAKLININ ÖNDE GİDENİ... Britney Spears ise bildiğiniz pasaklının önde gideniymiş. Eski yardımcıları ünlü şarkıcının yatağının altından yarısı yenmiş hamburgerler, kurabiyeler ve patates kızartmaları topladıklarını anlatmışlardı. Spears eve geldiğinde üstünde başında ne varsa çıkarır hepsini de dolaba kaldırmadan işi bittiği yerde bırakırmış.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle