HOCASINI ZİYARET ETTİ

12 Ekim 2019 17:10
HOCASINI ZİYARET ETTİ

Dışişleri Bakan Yardımcısı ve Avrupa Birliği Başkanı Faruk Kaymakçı Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen'e nezaket ziyareti gerçekleştirdi.

Çeşitli ziyaretlerde bulunmak üzere geldiği Eskişhir'de Başkan Büyükerşen'i ziyaret eden Kaymakçı, üniversite eğitimini Eskişehir'de tamamladığını ve Yılmaz Büyükerşen'in o dönemde hocası olduğunu belirtti.

Büyük mutluluk

Eskişehir'de olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Kaymakçı, Yılmaz Büyükerşen'e çalışmalarında başarılar diledi. Kaymakçı'yı Eskişehir'de ağırlıyor olmaktan büyük mutluluk duyduğunu ifade eden Başkan Büyükerşen ise Kaymakçı'ya görevinde kolaylıklar diledi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

goll

14 Ekim 2019 10:58
flim gibi nin yönetmeni sinan çetin nin kulakları çınlasın hocanın bir tek sünnetçisi ni tanıyamadık ziyaretine gelmedi de

Talip şelenli

14 Ekim 2019 00:56
Bu bakan yardımcısı anadolu üniversitesinde okuduğu süre içinde yemin ederimki büyükerşenle bir kez dahi yüz yüze gelmemiştir . Zira hoca kime hangi dersi vermiştir . Rektör olduğu dönemde üniversiteyi çiftlik gibi yönetmiş kendisi ve avanesi hegomanya kurmuştur . O yapı 20-25 yıl geçmesine rağmen yeni yeni kırılabilmiştir . Rektörlük bababadan oğula geçer gibi belli bir zümrenin tekeline geçmişti . Hoca diyorlar

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama