HOCALARDAN KARMA SERGİ

12 Temmuz 2018 16:36
HOCALARDAN KARMA SERGİ

Eskişehir Osmangazi Üniversitesi (ESOGÜ) Sanat ve Tasarım Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğretim elemanları tarafından düzenlenen "Bellek 2" isimli karma sergi, Atilla Özer Karikatürlü Ev'de açıldı.

15 Temmuz'a kadar

Animasyon, grafik, sinema, fotoğraf, reklamcılık gibi farklı alanların bir arada yer bulduğu disiplinlerarası bir alan olan Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğretim elemanlarının bu yıl "Bellek" temasıyla ikincisini gerçekleştirdiği sergi 15 Temmuz'a kadar ziyarete açık olacak.

Bellekler değişir

ESOGÜ Sanat ve Tasarım Fakültesi Görsel İletişim Tasarımı Bölümü öğretim elemanları tarafından açıklanan sergi manifestosunda "Bellekler zamanla çoğalır, evrilir, değişir, kişiselleşir ve en önemlisi toplumsallaşır. Size de buna ortak olmak düşüyor." ifadelerine yer verildi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yazık

12 Temmuz 2018 20:50
bu dekan vekili değilmiydi, esogü de şehit edilen öğretim üyelerinin cenaze töreninde gülen. hemen istifa etmeli, ayrıca sakarya gazetesinde, eskişehir günlüğü köşesinde dekan vekiline büyük tepki başlığıyla haber yapılmıştı.haberdeki fotografta resmen gülüyordu. yazık
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.