HOBİ BAHÇELERİ İÇİN KURA ÇEKİMİ YAPILACAK

20 Şubat 2018 13:40
HOBİ BAHÇELERİ İÇİN  KURA ÇEKİMİ YAPILACAK

Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü’nün en çok rağbet gören çalışmalarından biri de hobi bahçeleri oldu.

Başvuruları tamamlanan Hobi Bahçeleri için Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda noter huzurunda çekiliş yapılacak. Odunpazarı Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlüğü, yeni dönem başvuruları tamamlanan Gündoğdu Mahallesi Bahçesaray, Vadişehir Mahallesi Ihlamurvadi, Emek Mahallesi Türkmendağı ve Gönülbağı Hobi Bahçeleri için kura çekilişlerinin yapılacağını bildirdi. Odunpazarı Belediyesi Meclis Salonu’nda gerçekleşecek olan kura çekilişleri, Belediye Encümeni tarafından noter huzurunda gerçekleştirilecek. Gündoğdu Mahallesi Bahçesaray Hobi Bahçesi kura çekilişi 22 Şubat 2018 Perşembe Günü saat 10:00'da yapılırken, Vadişehir Mahallesi Ihlamurvadi Hobi Bahçesi kura çekilişi 27 Şubat 2018 Salı Günü saat 10:00'da gerçekleştirilecek. Emek Mahallesi Türkmendağı ve Gönülbağı Hobi Bahçesi kura çekilişi ise 1 Mart 2018 Perşembe Günü saat 10:00'da yapılacak.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Tayfun

20 Şubat 2018 23:27
Süper bir fikir diyer şehirler gibi beton yığını olacağına böyle projeler yapılsın.

eses

20 Şubat 2018 17:11
Atmaaaaa ZİYAAA

dost

21 Şubat 2018 07:34
ziya seninkisi tırnak çakısınla aslan öldürmeye benzemiş sen bu kafayla devam et

Ziya

20 Şubat 2018 14:19
Ne olmuş? Mal falan mı bağışlıyor bunlar? Böyle tırı vırı işlerle insanları meşgul edeceğine yol yap yol! trafiğe çözüm ara, otopark yapın! Eskişehir e geniş meydanlar lazım. Burjuvaya çalışan halkçı belediye! Olmaz demeyin bakın nasıl oluyormuş görün. Sanki Eskişehir bayağı metropol ya da bir megakent miş te insanlar da toprağa hasret kalmış ta. Lazınlık kadar bir toprak ta saksı sulayacaklar mış. Bunlar bu milleti bu kadar saftirik mi zan ediyor? Yoksa 3, 5 saftirikle kimleri kandırmayı düşünüyorlar acaba?
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
PORSUK BARAJI'NDA KORKUTAN GÖRÜNTÜ
Kütahya ve Eskişehir sınırları içinde yer alan Porsuk Barajı'nda binlerce ölü balık ve kerevitin kıyıya vurması vatandaşları endişelendirdi. 
BOKSÖR DOKTORLAR
BOKSÖR DOKTORLAR
Eskişehir'de çeşitli hastanelerde görevli profesörden pratisyene birçok doktor, günün stresini ve yorgunluğunu boksla atıyor.
ES-ES AŞKI
ES-ES AŞKI
Eskişehirspor’un Gazişehir Gaziantep FK’yı konuk ettiği TFF 1. Lig 6. hafta maçında tribünde gelinlik ve damatlıkla maç izlemeye gelen çift ilgi odağı oldu. 
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
OKUL ÖNLERİ DAHA GÜVENLİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından gerçekleşen ‘Okul Geçit Görevlileri’ projesi ile okul önlerinde öğrencilerin karşıya daha güvenli geçmeleri sağlanıyor. 
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
TAVŞAN HIRSIZLARI KAMERAYA YAKALANDI
Eskişehir'de bir evcil hayvan dükkanının önünde bulunan tavşanı çalan hırsızlar, saniye saniye güvenlik kamerası tarafından kaydedildi. 
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
80'LİK NİNELERİN OKUMA AZMİ
 Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesinde bir araya gelen 4 nine, ilerleyen yaşlarına rağmen balkonu sınıfa çevirerek okuma öğreniyor. 
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
'SÜSLÜ KADINLAR'DAN BİSİKLET TURU
Ülke genelinde 65 ilde eş zamanlı olarak düzenlenen "Süslü Kadınlar Bisiklet Turu" Eskişehir’de de renkli görüntülere sahne oldu. 
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.