HİZMET TEŞEKKÜRÜ

23 Eylül 2019 16:58
HİZMET TEŞEKKÜRÜ

Odunpazarı Belediyesi Ataol Behramoğlu Kitaplığının oluşturulması sırasında yardımcı olan öğretim görevlisi ve edebiyat fakültesi öğrencileri, Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt ile bir araya geldi.

Özel etkinlikler

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette kitaplıkta gönüllü olarak yardımcı olan öğretim görevlisi ve edebiyat fakültesi öğrencileri Başkan Kurt’a ve Ataol Behramoğlu’na Eskişehir’e böylesine faydalı bir kitaplık kazandırdıkları için teşekkür etti. Öğretim Görevlisi ve öğrenciler, Ataol Behramoğlu Kitaplığında edebiyat adına farklı ve birbirinden özel etkinlikler yapacaklarını ifade etti.

Gurur duyuyoruz

Başkan Kurt, “Sizin gibi edebiyata gönül vermiş öğrenci ve öğretim görevlilerinin bu kitaplığa gönüllü olarak hizmet etmesinden gurur duyuyoruz. Sizlere ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Kitaplığın yapımından sonuna kadar büyük emek verdiniz. Ataol Behramoğlu kitaplığı sanat ve edebiyatseverler için özel bir mekân oldu ve sizlerin emeğiyle bu kitaplıkta birbirinden özel ve güzel etkinlikler yapacağız” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yirmialtı

24 Eylül 2019 07:11
Kazım sen ve senin gibilerin hdp ye pkk ya teşekkür etmesi lazım aynen Ekremin yaptığı gibi

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama