HIRSIZLIK ZANLILARINDAN İLGİNÇ TEPKİ

19 Nisan 2019 13:01
HIRSIZLIK ZANLILARINDAN  İLGİNÇ TEPKİ

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çeşitli ikametlerden hırsızlık olayı gerçekleştiren 3 kadın yakalandı. Gözaltına alınan şahıslar, adliyeye sevk edildikleri esnada kendilerini görüntüleyen gazetecilere "FETÖ'cü mü çekiyorsun" dedi.

Eskişehir'de meydana gelen evden hırsızlık olayları ile ilgili olarak Asayiş Şube Müdürlüğü Hırsızlık Büro Amirliği ekiplerince geniş çaplı çalışma başlatıldı. Yapılan araştırma ve incelemeler sonucunda 5 ayrı hırsızlık olayını gerçekleştirdikleri tespit edilen G.İ., E.İ. ve N.İ. isimli şahıslar dün polis ekiplerinin gerçekleştirdiği operasyonla yakalandı. Öte yandan gözaltına alınan 3 şüpheli kadın, Hırsızlık Büro Amirliği ekipleri nezaretinde adliyeye getirildi. Bu esnada kendilerini görüntüleyen gazetecileri fark eden şüpheliler yüzlerini kapatarak 'FETÖ'cü mü çekiyorsun' diyerek çıkıştılar.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

haliyle

19 Nisan 2019 15:50
polis yakalasın adalet denetim serbesliğiyle bir daha yapsın diye salıverirse inanıki yakında alacaklı olarak karşımıza dikilmezlerse hiç kimse şaşırmasın

Ahmet Giray.

20 Nisan 2019 00:18
Gazetelerde,katil,tecavüzcü,hırsız, v.b.yüzlerini neden göremiyoruz?anlamıyorum. millet bunları görsün tanısın ki,önlemini alsın mağdur olmasın.