HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE

19 Kasım 2018 16:11
HIRSIZLIK ŞÜPHELİLERİ ADLİYE'DE

Eskişehir'de 'Kablo hırsızlığı' yaptıkları iddiası ile yakalanarak gözaltına alınan 5 şahıs adliyeye sevk edildi. 

Edinilen bilgiye göre, 17 Kasım'da Zincirlikuyu Mahallesi Aktürk Sokak üzerinde “Kablo hırsızlığı” olayını gerçekleştirdikleri iddia edilen C.K. (45), F.K. (23), B.H. (18) ve Y.A. (18) isimli şahıslar, suç aletleri olan demir kesme makası, tornavida ve eldivenler ile beraber polis ekiplerinin gerçekleştirdikleri çalışmalar sonucu yakalanarak gözaltına alındı. 
Ayrıca, Cinayet-Gasp Büro Amirliği görevlilerinin yapmış olduğu çalışmalar neticesinde, kablo hırsızlığı gerekçesiyle gözaltında bulunan F.K., B.H. Y.A. isimli şahısların, 15 Kasım tarihinde Ertuğrulgazi Polis Merkezi idaresinde meydana gelen “Faili Meçhul -Gasp ve Kasten Yaralama” olayının şüphelileri olduğu tespit edildi. Bahsi geçen olayın dördüncü şüphelisinin S.K. (18) olduğu belirlenerek bu şahıs da yakalanarak gözaltına alındı. 
Polis sorguları tamamlanan 5 şüpheli şahıs, Eskişehir Adalet Sarayına getirilerek adli makamlara sevk edildi. 

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Güngör

19 Kasım 2018 22:08
Bu gençler hakime "iş aradık bulamadık açız çaresisiz yaşamak için çaldık" Derse hakim ceza verebilirmi? Eğer bütün Türk vatandaşları eşitse bu gençler neden işsiz? savcı iş kurumunu suçlayabilir. Şaka şaka yukarda yazdıklarım modern ülkelerde olur ortadoğu ülkelerinde değil.

Aras

19 Kasım 2018 19:45
böyle potansiyel suç makinalarına en az 40 yıl verilmesi gerekiyor