HİCRİ SEZEN PARKI'NI BELEDİYE İŞLETİYOR

15 Haziran 2019 15:56
HİCRİ SEZEN PARKI'NI BELEDİYE İŞLETİYOR

Odunpazarı Belediyesi, Hamamyolu Caddesinde ve Alaadin Parkta bulunan kafelerin ardından Tarihi Odunpazarı Meydanı’ndaki Hicri Sezen Parkı’nda yer alan çay bahçesini de kendisi işletmeye başladı.

Odunpazarı Belediyesi İşletme ve İştirakler Müdürlüğü tarafından işletilen çay bahçesine, vatandaşların ilgisi de hayli yoğun. Odunpazarı Belediyesi tarafından işletilen diğer kafe ve parklarda olduğu gibi Hicri Sezen Parkı’nda da çay 1 TL. Gerçekleştirilen bu hizmet, hem Eskişehirlilerin hem de akın akın bölgeyi gezmeye gelen yerli ve yabancı turistlerin de beğenisini kazandı.

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Hande

16 Haziran 2019 02:15
Kamu kurumlarına ait hizmet alanlarının 3. şahıslara ihale edilmesi fiyatlara artış olarak yansımaktadır. Burada belediyemiz isabetli karar vermiş ve bu uygulamanın diğer kamu kurumlarına örnek olmasını dilerim.

cemal

15 Haziran 2019 20:15
Turistik bu bölgede Belediye'nin hizmetini takdire değer buluyorum.

Gülay

16 Haziran 2019 19:16
Bazı şehirlerde belediye lokantada işletiyor hem temiz hem güvenilir uygun fiyatlı Eskişehir'de de böyle işletmeler olsa bence çok rağbet görürd

Leyla

16 Haziran 2019 10:51
Hiçbir Eskişehirli belediyeleri eleştiremez. Seçilmek için hizmet vaadinde BULUNMADI lar. Hele şu fevziçakmak mh. Şikayet etme hakkı hiç yok. Standart kafalara laik oldukları şekilde yönetim hak ediş mükafatıdır.

Adil

16 Haziran 2019 00:23
Halkçı mavralarının elma şekeri . Uyu yavrum ninni , uyutayım seni .