HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Son Güncelleme : 04 Ekim 2017 14:10
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Eskişehir Sessiz Meleklerin Sesi Derneği Başkanı Berru Berrin Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ı makamında ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dile getirdiler.

Dernek Başkanı Berru Berrin Çakır, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, ''Zihinsel engellerinden dolayı toplumda dezavantajlı olan özel çocuklarımızın eğitimlerini yaşam boyu sürdürebilmeleri için kurslar açmak ve her alanda eğitimlerini sürdürebilmek için bu derneği kurduk. Bunun için de desteğe ve ilgiye her zaman ihtiyaçlarımız oluyor. Bu ihtiyaçlarımızı, isteklerimizi ve sorunlarımızı başkanımıza ilettik. İlettiğimiz ihtiyaç ve isteklerimizi 'Özel çocuklarımızın yüzme öğrenmeleri için bire bir antrenör ayarlanması' ve Tepebaşı Belediyesinin engelli çocuklar için açtığı kurslara, zihinsel engelli çocuklarımızın alınması' olarak sıralayabilirim. Başkanımız ise, sorunlarımızı ve isteklerimizi içtenlikle dinleyerek gerekli notları aldı ve ilgileneceğini belirterek 'Sessiz Meleklerin Sesi Derneğinin ziyaretinden memnunluk duydum. Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Toplumun tüm kesimleri bu özel çocuklarımıza ve ailelerine destek olması gerekir. Bu nedenle, özel çocuklarımızın yanında olmamız, onlara ve ailelerine destek vermemiz gerekiyor. İmkanlarımız oranında bu özel çocuklarımızın sorunları, ihtiyaçları ve istekleri ile zaman içerisinde destek olmaya ve sorunları ile ilgilenmeye çalışacağım' dedi. Ziyaretten çok memnun kaldık" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.