HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Son Güncelleme : 04 Ekim 2017 14:10
HER ZAMAN YANINIZDAYIZ

Eskişehir Sessiz Meleklerin Sesi Derneği Başkanı Berru Berrin Çakır ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç'ı makamında ziyaret ederek sorunlarını ve isteklerini dile getirdiler.

Dernek Başkanı Berru Berrin Çakır, ziyaret ile ilgili yaptığı açıklamada, ''Zihinsel engellerinden dolayı toplumda dezavantajlı olan özel çocuklarımızın eğitimlerini yaşam boyu sürdürebilmeleri için kurslar açmak ve her alanda eğitimlerini sürdürebilmek için bu derneği kurduk. Bunun için de desteğe ve ilgiye her zaman ihtiyaçlarımız oluyor. Bu ihtiyaçlarımızı, isteklerimizi ve sorunlarımızı başkanımıza ilettik. İlettiğimiz ihtiyaç ve isteklerimizi 'Özel çocuklarımızın yüzme öğrenmeleri için bire bir antrenör ayarlanması' ve Tepebaşı Belediyesinin engelli çocuklar için açtığı kurslara, zihinsel engelli çocuklarımızın alınması' olarak sıralayabilirim. Başkanımız ise, sorunlarımızı ve isteklerimizi içtenlikle dinleyerek gerekli notları aldı ve ilgileneceğini belirterek 'Sessiz Meleklerin Sesi Derneğinin ziyaretinden memnunluk duydum. Tepebaşı Belediyesi olarak her zaman sizlerin yanınızdayız. Toplumun tüm kesimleri bu özel çocuklarımıza ve ailelerine destek olması gerekir. Bu nedenle, özel çocuklarımızın yanında olmamız, onlara ve ailelerine destek vermemiz gerekiyor. İmkanlarımız oranında bu özel çocuklarımızın sorunları, ihtiyaçları ve istekleri ile zaman içerisinde destek olmaya ve sorunları ile ilgilenmeye çalışacağım' dedi. Ziyaretten çok memnun kaldık" şeklinde konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.