HEDİYE YERİNE BAĞIŞ İSTEĞİ

29 Ağustos 2018 18:05
HEDİYE YERİNE BAĞIŞ İSTEĞİ

Bir çift, çocuklarının birinci yaş gününe katılacak misafirlerinden hediye almaları yerine Lösemili Çocuklar Vakfı'na (LÖSEV) bağışta bulunmalarını istedi.

LÖSEV'e destek oldular


Oğulları Fevzi Kuzey’in birinci yaş gününü kutlamak isteyen Serhat ve Ayşe Kabul çifti, çocuklarının doğum günü dolayısıyla bir program düzenledi. Arkadaşlarını programa davet eden çift, davetlilerin çocuklarına hediye almak yerine LÖSEV'e bağışta bulunmalarını istedi. Çiftin örnek hareketi birçok kişiden destek gördü. Doğum gününe katılan misafirler, açılan stanttan alışveriş yaparak LÖSEV’e destek oldu.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

esra güray

30 Ağustos 2018 16:20
ya varya sırf reklam....kaç kişi gelecek doğum gününe sanki....sanki binlerce kişi gelecek dev bir organizasyon olacak....bırakın bu reklam kokan hareketleri...herkwz popüler olmakmhabere çıkmak için bişeyler yapma çabasında..

Reklamcı

31 Ağustos 2018 13:59
Milletin hayatı reklam, hava atma, ismini duyurma vb... İhtiyacı olan da olmayanda bu havada.. Eskiden sosyal medyada paylaşmak yetiyordu artık o da yetmiyor, gazetelere çıkmak hedef..
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAYIN ALTINDA KALDI
TRAMVAYIN ALTINDA KALDI
Yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
GÜNYÜZÜ'NDE FECİ KAZA
Günyüzü ilçesi Gümüşkonak mahallesinde meydana gelen trafik kazasında, 1'i ağır 2 kişi yaralandı. 
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
YOLCU OTOBÜSÜ KAZA YAPTI
Afyonkarahisar'da bir yolcu otobüsü refüjdeki su kanalına devrilmesi sonucu 25 kişi yaralandı, 8 kişi hayatını kaybetti.
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET  ETTİ
ÖNEMLİ İSİMLERİ ZİYARET ETTİ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ŞANSLI ÇİFT
ŞANSLI ÇİFT
Özdilek Alışveriş Merkezleri 47. Yılına özel düzenlediği araba kampanyası kapsamında 3 adet BMW 418 Gran Coupe sahiplerini buldu.
100 AFİŞLE GEÇMİŞE YOLCULUK
100 AFİŞLE GEÇMİŞE YOLCULUK
Büyükşehir Belediyesi Senfoni Orkestrası’nın gerçekleştirdiği yüzlerce konserin afişleri arasından seçkin 100 afiş, sanatseverlerin belleklerini tazelemek amacıyla Atatürk Kültür Sanat ve Kongre Merkezi Sanat Galerisi’nde sergilenecek.
GEREKSİZ ZAMMI ŞİKAYET EDECEĞİZ
GEREKSİZ ZAMMI ŞİKAYET EDECEĞİZ
Türkiye Lokantacılar Federasyonun önderliğinde ,Eskişehir'de 'Ben Bir Esnafım Benim Sesim Olur musu?' toplantısı yapıldı.