HEDEFLİ BAŞLIYORUZ

19 Ocak 2018 18:23
HEDEFLİ BAŞLIYORUZ

Sportif Direktör İzzet Erdoğan, “ Tek hedefimiz matematiksel olarak şansımız bitene kadar lige çıkma hedefini yapıyoruz. İlk maçlar önemli. İlk altıyı zorlayacağız. Ayrıca sponsorluk için görüşmeler var. ancak kulübün menfaati çok önemli. “ dedi.

Eskişehirspor Sportif Direktörü İzzet Erdoğan önemli açıklamalarda bulundu. Radyospor'a konuşan Erdoğan gelişmelerle ilgili bilgiler verip ikinci yarıyla ilgili olarak da değerlendirmelerde bulundu. Erdoğan'ın açıklamaları özetle şöyle:

TRANSFER İDDİALARI

Transferimiz kapalı. Başarıya susamış, Eskişehirspor'un yerinin burası olmadığını inanan bir taraftar grubumuz var. Ara transferde bir şey yapamadan kalan dönemi mevcut kadro ile devam etme zorunluluğunu yaşıyoruz. 3-4 arkadaşın ismi geçiyor fakat bize resmi yapılan henüz bir teklif yok. Sadece yazılanları biliyoruz. Mevcut kadromuzu bozma niyetinde değiliz. Şartlar ne getirir ne götürür onu bilemem. Başkan ve yönetim kurulu karar verir.”

ÖDEMELER YAPILDI

TFF'ye dilekçe ile baş vuran 18 futbolcunun bütün hak edilmişleri hesaplarına yatırılmış durumda. Sadece Dorukhan'ın biz bu göreve geldikten sonra kamp döneminde ikinci bir ödemesi vardı. Onun ödemesi ayın 27'sinde. 170 bin TL tutarında bir rakam. Ayrıca alt yapıyla ilgili çalışmalar var. ancak üst taraf bu sezon daha fazla önem taşıyor. Bu arada U-14 Milli takım kamp kadrosuna çağrılan genç oyuncularımız Atakan Şahintürk ve Buğra Çağlıyan’ı tebrik ediyorum. Bu sporculara emekleri olanlara teşekkür ediyorum.”

HOCAMIZA GÜVENİYORUZ

Sayın Yücel İldiz bu ligde tecrübesi ile birikimleri ile bize büyük bir katkı sağlıyor. Kendisine teşekkür ediyorum. Saygı duyduğum hocalardan biri. Hiçbir sıkıntımız yok. Bizden önce inanılmaz işler yapmış. ”

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

SERDAR

20 Ocak 2018 13:24
BUGÜN İSTANBULSPORA GOL PATLAMASI YAPACAĞIZ EN AZ 2 GOL OFEODU 1 GOLERKAN 1 GOL BRUNO

Es

20 Ocak 2018 16:57
2-1 başarıya bak kampta takım yattı galiba.Kayacan kurtarmasaydı 5-1 Olurdu.

Sponsor

20 Ocak 2018 10:39
Sezon bitti hala bir türlü sponsoru bulamadılar

irade

21 Ocak 2018 10:45
sayın baylar çok ciddi takımı fes edin.düşeceksekte eskişehir mahalli liglerden oluşturulacak amatörlerle düşelim.

Burhan

21 Ocak 2018 23:10
Es es liyim,ama halil benim başkanım değil ve olam az da,

recep

20 Ocak 2018 16:18
Kimseyi kandırmayın.Yolcudur Abbas.

Eroy

19 Ocak 2018 18:28
Nereden geliyor bu kaynaklar degırmenın suyu acıklayın da kamuoyu bilsin
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
DOLANDIRILMAKTAN SON ANDA KURTULDU
Eskişehir'de telefon ile aranarak kendisini polis olarak tanıtan şahısların isteği sonucu bankadan kredi çekip şüphelilere havale yapmak isteyen yaşlı adam, polis ekiplerinin aldığı önlem sayesinde dolandırılmaktan son anda kurtuldu.
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.