HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

Son Güncelleme : 09 Ağustos 2018 16:08
HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. CHP'deki gelişmelerle ilgili konuşan Süllü, “Artık tek hedefimiz yerel seçimlere hazırlanmak” dedi.

Yola devam edeceğiz

Kurultay gündemlerinin olmadığını vurgulayan Eskişehir CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, “Ülkenin şu tablosunda da her gün kurultayın gündemde kalması Cumhuriyet Halk Partisi açısından düşünülmeyecek. Biz ivedilikle önümüze bakarak , tüm güçlerimizi bir araya toplayarak tüm arkadaşlarımızı tekrar kucaklayarak bu yola devam edeceğiz. Yerel seçim takvimi henüz açıklanmadı. Hedefimiz yerel seçimler” diye konuştu.

Rant ekonomisidir

Gerçekleştirilen toplantıda 100 günlük eylem planı hakkında konuşan CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman, “100 günlük eylem planı kapsamında Eskişehir'i yakından ilgilendiren Türkiye'nin en verimli arazilerinden olan Alpu Ovası'na kurulması planlanan Kömürlü termik santral bunlardan bir tanesi. Termik santral için yapılan bu gayretlerin yok sayılıp Termik Santral yapılma gayreti bir rant ekonomisi değilde nedir? Termik Santral istemiyoruz” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mert

10 Ağustos 2018 12:23
hedefin yerel seçimler olduğu belli zaten her yer kazılıyor gene bu seçimde kazılır . 2024 te açılır heralde şehir hastanesi hattı bitmeden hem sultandere hem otogar-opera hattı kazılmaya başlandı
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
AKŞENER'DEN ESKİŞEHİR'E ONAY
İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, İYİ Parti Eskişehir İl Yönetim Kurulu listesini onayladı .
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
ESKİŞEHİR'DE FETÖ OPERASYONU
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması'na (FETÖ/PDY) yönelik soruşturma kapsamında gözaltına alınan eski öğretmen tutuklandı.
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
EKONOMİDE SIKINTI BÜYÜK
Kristal İş Şube Başkanı Erdal Akyazı, sahte enflasyon rakamlarına karşı gerçek enflasyonu göstermek istediğini belirterek alışverişe çıktı. Alışverişi 102 lira tutan Akyazı “Aldığım ürünler 2 kişiye 2 gün zor yeter” dedi.
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
ESKİŞEHİR ANİMASYON MERKEZİ OLACAK
Bursa Eskişehir Bilecik Kalkınma Ajansı (BEBKA) Genel Sekreteri İsmail Gerim, öncelikli amaçlarının Eskişehir'i animasyon merkezi yapmak olduğunu belirtti.