HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

Son Güncelleme : 09 Ağustos 2018 16:08
HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. CHP'deki gelişmelerle ilgili konuşan Süllü, “Artık tek hedefimiz yerel seçimlere hazırlanmak” dedi.

Yola devam edeceğiz

Kurultay gündemlerinin olmadığını vurgulayan Eskişehir CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, “Ülkenin şu tablosunda da her gün kurultayın gündemde kalması Cumhuriyet Halk Partisi açısından düşünülmeyecek. Biz ivedilikle önümüze bakarak , tüm güçlerimizi bir araya toplayarak tüm arkadaşlarımızı tekrar kucaklayarak bu yola devam edeceğiz. Yerel seçim takvimi henüz açıklanmadı. Hedefimiz yerel seçimler” diye konuştu.

Rant ekonomisidir

Gerçekleştirilen toplantıda 100 günlük eylem planı hakkında konuşan CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman, “100 günlük eylem planı kapsamında Eskişehir'i yakından ilgilendiren Türkiye'nin en verimli arazilerinden olan Alpu Ovası'na kurulması planlanan Kömürlü termik santral bunlardan bir tanesi. Termik santral için yapılan bu gayretlerin yok sayılıp Termik Santral yapılma gayreti bir rant ekonomisi değilde nedir? Termik Santral istemiyoruz” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mert

10 Ağustos 2018 12:23
hedefin yerel seçimler olduğu belli zaten her yer kazılıyor gene bu seçimde kazılır . 2024 te açılır heralde şehir hastanesi hattı bitmeden hem sultandere hem otogar-opera hattı kazılmaya başlandı