paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

Son Güncelleme : 09 Ağustos 2018 16:08
HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. CHP'deki gelişmelerle ilgili konuşan Süllü, “Artık tek hedefimiz yerel seçimlere hazırlanmak” dedi.

Yola devam edeceğiz

Kurultay gündemlerinin olmadığını vurgulayan Eskişehir CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, “Ülkenin şu tablosunda da her gün kurultayın gündemde kalması Cumhuriyet Halk Partisi açısından düşünülmeyecek. Biz ivedilikle önümüze bakarak , tüm güçlerimizi bir araya toplayarak tüm arkadaşlarımızı tekrar kucaklayarak bu yola devam edeceğiz. Yerel seçim takvimi henüz açıklanmadı. Hedefimiz yerel seçimler” diye konuştu.

Rant ekonomisidir

Gerçekleştirilen toplantıda 100 günlük eylem planı hakkında konuşan CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman, “100 günlük eylem planı kapsamında Eskişehir'i yakından ilgilendiren Türkiye'nin en verimli arazilerinden olan Alpu Ovası'na kurulması planlanan Kömürlü termik santral bunlardan bir tanesi. Termik santral için yapılan bu gayretlerin yok sayılıp Termik Santral yapılma gayreti bir rant ekonomisi değilde nedir? Termik Santral istemiyoruz” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mert

10 Ağustos 2018 12:23
hedefin yerel seçimler olduğu belli zaten her yer kazılıyor gene bu seçimde kazılır . 2024 te açılır heralde şehir hastanesi hattı bitmeden hem sultandere hem otogar-opera hattı kazılmaya başlandı
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
Araç muayene istasyonu çalışanları sendikaya üye oldukları için işten atıldıkları gerekçesi eylem başlattı. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Yönetimi işçileri ziyaret etti.
BAŞKAN KURT  FUARI GEZDİ
BAŞKAN KURT FUARI GEZDİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarını gezdi. Eski Kültür Bakanlarından Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.