HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

Son Güncelleme : 09 Ağustos 2018 16:08
HEDEFİMİZ YEREL SEÇİMLER

CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, parti binasında gerçekleştirdiği basın toplantısında gündeme dair açıklamalarda bulundu. CHP'deki gelişmelerle ilgili konuşan Süllü, “Artık tek hedefimiz yerel seçimlere hazırlanmak” dedi.

Yola devam edeceğiz

Kurultay gündemlerinin olmadığını vurgulayan Eskişehir CHP Milletvekili Jale Nur Süllü, “Ülkenin şu tablosunda da her gün kurultayın gündemde kalması Cumhuriyet Halk Partisi açısından düşünülmeyecek. Biz ivedilikle önümüze bakarak , tüm güçlerimizi bir araya toplayarak tüm arkadaşlarımızı tekrar kucaklayarak bu yola devam edeceğiz. Yerel seçim takvimi henüz açıklanmadı. Hedefimiz yerel seçimler” diye konuştu.

Rant ekonomisidir

Gerçekleştirilen toplantıda 100 günlük eylem planı hakkında konuşan CHP Eskişehir İl Başkanı Rabia Akman, “100 günlük eylem planı kapsamında Eskişehir'i yakından ilgilendiren Türkiye'nin en verimli arazilerinden olan Alpu Ovası'na kurulması planlanan Kömürlü termik santral bunlardan bir tanesi. Termik santral için yapılan bu gayretlerin yok sayılıp Termik Santral yapılma gayreti bir rant ekonomisi değilde nedir? Termik Santral istemiyoruz” dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mert

10 Ağustos 2018 12:23
hedefin yerel seçimler olduğu belli zaten her yer kazılıyor gene bu seçimde kazılır . 2024 te açılır heralde şehir hastanesi hattı bitmeden hem sultandere hem otogar-opera hattı kazılmaya başlandı
YAKA PAÇA GÖZALTI
YAKA PAÇA GÖZALTI
Eskişehir'de, FETÖ/PDY’ye yönelik düzenlenen operasyonda, birçok suçtan aranan ve hakkında yakalama kararı bulunan şüpheli gözaltına yakalandı.
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
ESKİŞEHİR'E YAKIŞMIYOR
Yunusemre Caddesi üzerinde bulunan Eski Otogar, uzun yıllardır atıl durumda. 13 yıldır beklenen projenin hayata geçmemesi sonucu ortaya çıkan kötü görüntü Eskişehir'e yakışmıyor.
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
BÜYÜKERŞEN'E DESTEK MESAJI
Emekli Başbakanlık Başmüfettişi Bülent Tarhan, Başkan Yılmaz Büyükerşen'e Eskişehirspor konusunda destek mesajı gönderdi.
VALİ DENETİMİ
VALİ DENETİMİ
81 ilde hayata geçirilen, taleplerinin etkin ve hızlı bir şekilde alınarak takip edilmesini hedefleyen vatandaş odaklı ‘Açık Kapı’ hizmetlerini yerinde inceleyen Vali Özdemir Çakacak, yapılan iş ve işlemler hakkında bilgi aldı.
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK PARTİ YEREL SEÇİMDE İDDİALI
AK Parti Eskişehir İl Başkanı Zihni Çalışkan, Eskişehir'de özellikle yaklaşmakta olan yerel seçimleri kazanma adına görevlendirildiklerini belirtti.
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
BAYRAM ÖNCESİ GIDA DENETİMİ
​İl Tarım ve Orman Müdürlüğü, vatandaşın güvenilir gıdaya ulaşarak sağlıklı ve mutlu bir Kurban Bayramı geçirmesi amacıyla rutin gıda denetimlerimize hız verdi.
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ  OLUŞTURUYORUZ
ÇÖZÜM PROJELERİMİZİ OLUŞTURUYORUZ
İYİ Parti Tepebaşı İlçe Başkanı Av. Mehmet Ektaş, parti binasında düzenlediği basın açıklamasında Kentsel Sorunlara Çözüm Atölyesi'nde çözüm projelerini oluşturduklarını duyurdu.
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
İHMALLERİ MECLİSE TAŞIDI
Cumhuriyet Halk Partisi 17 Ağustos büyük Marmara depreminin yıl dönümünde aradan geçen 19 yıllık süreçte hiçbir önlem alınmadığını belirterek, yaşanan ihmalleri Meclis gündemine taşıdı.
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
HATALI SÜRÜCÜYE KIRMIZI DÜDÜK
Eskişehir’de, ‘Bu Bayramda Ben de Trafik Polisiyim, Hatalı Sürücüye Kırmızı Düdük’ projesi kapsamında, çocuklar trafik kurallarına uymayan şoförleri kırmızı düdük çalarak uyaracak.