Hedefimiz profesyonel sporcular çıkarmak

04 Mayıs 2017 11:35
Hedefimiz profesyonel sporcular çıkarmak

Odunpazarı Belediye Başkanı Av. Kazım Kurt, Odunpazarıspor U19 takımıyla bir araya geldi.

Başkan Kurt’un makamında gerçekleşen ziyarette Eskişehir U19 liginde şampiyonluk sevinci yaşayan sporcular Başkan Kurt’a kupalarını takdim etti. Sporcular, Odunpazarı Belediyesi ve Başkan Kurt’un verdiği destekten dolayı teşekkür etti. Türkiye Şampiyonası 1.grup maçları için Kütahya Gediz’e gidecek olan Odunpazarıspor, Başkan Kurt’a şampiyonluk sözü verdi.

Başkan Kurt, Odunpazarıspor’un başarısından dolayı sporcuları tebrik etti. Spora ve sporcuya her zaman destek vereceklerini bir kez daha hatırlatan Başkan Kurt, “Bizim amacımız sizin gibi başarılı sporculardan profesyonel sporcular çıkarmak istiyoruz. Eskişehirspor’un yeni stadyumunu hepiniz biliyorsunuz. İşte orada oynamayı hayal edin. Başarılarınızın devamını dilerim. Türkiye Şampiyonasında da büyük bir başarıyla şampiyon olarak geleceğinize inanıyorum” dedi.

Ziyaretin ardından Başkan Kurt, Odunpazarıspor U19 takımı ile hatıra fotoğrafı çektirdi ve takımı Kütahya Gediz’e uğurladı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

mehmet ömürlü

04 Mayıs 2017 12:08
Başkan Kurt a birileri sesimizi duyursun bizler ulaşamıyor derdimizi anlatamıyoruz bizlerde amatör sporcular yetiştiriyor profosyonel olmaları için çalışıyoruz sponsor bulamadığımız için sporcular ancak borç para ile bir yere kadar gidebiliyor maddi sıkıntılar içinde mücadele ederken yok oluyor bizlerde 25 yıldır kick boks sporlarıyla uğraşıyoruz destek istiyoruz bizlere ulaşmak çok kolay ama biz başkanlara ulaşamıyor derdimizi anlatamıyoruz

mehmet ömürlü

04 Mayıs 2017 11:56
Başkan Kurt birde bizim sesimizi duysada bize sponsor olup Kick boks şampiyonalarda boynumuz bükük kalmasa hep sporcular kendi cebinden borçla şampiyonalara katılıyor derece yapıyor ama kimse oralı olmuyor görmüyor sahip çıkmıyor bizlere neden üvey evlat muamelesi yapılıyor anlamıyoruz nisan ayında uluslar arası Türkiye kick boks şampiyonasına gittik uluslar arası 3 olan oğlum ömeri borç para bularak götürdüm bundanda gurur duyun
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
Eskişehir'de, direksiyon başında uyuyan sürücü refüjdeki aydınlatma direği ve trafik ışıklarına çarptı. 
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.