HAZIRLIKLAR TAMAMLANIYOR

Son Güncelleme : 10 Ağustos 2018 08:08
HAZIRLIKLAR TAMAMLANIYOR

Yeni sezona deplasmanda Giresunspor maçıyla başlayacak olan Eskişehirspor'da hazırlıklar bugün tamamlanıyor.

Siyah kırmızılı takım dün tesislerde tek idman yaptı. Pazar günü saat 19.30'da Giresun ekibinin konuğu olacak olan siyah kırmızılı takım maç için ise yarın yola çıkacak. Lisansların durumuna göre takım uçak veya karayolu ile uzak deplasmana gidecek. Öte yandan futbol takımı dün Kocatepe kahve evinde sabah kahvaltısında bir araya geldi. Eski yöneticilerden Mustafa Akgören'in işletmeciliğini yaptığı tesisteki kahvaltıya yöneticilerden Mete Yılmaz, teknik kado ve futbolcular katıldı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

erhan

10 Ağustos 2018 14:43
Kulüp yönetimi çıkıp niçin açıklama yapmıyor. Lisans sorunu çözüldümü çözülmedimi. Eğer hiçbir plan yapılmadan bid yerlerden yardım sözü alınmadan bu transfer yapılmışsa büyük hata. Çıksın Başkan hepsini açıklasın. Kim söz verdi yerine getirmedi, yada biz yanlış yaptık diye. Yıllardır ödenemeyen borçlar ve lisans krizi ile anılmak tüm şehrin onurunu kırıyor. Bu şehirden kazanıp hiçbir şey yapmayanlar var. Kapatalım klübü herkez kurtulsun. Bu takım olmazsa şehrin sanayici ve tüccarı kaybedeceklerini hesap etmeye başlasınlar.

Vatandaş

10 Ağustos 2018 11:15
Lisans parasını yatırmışlarmı?
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
ERENKÖY'DE KORKUTAN YANGIN
Eskişehir’de bir evin kömürlük bölümünde çıkan yangında eşyalar kullanılmaz hale geldi. 
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
ESKİŞEHİR'DE FIRINDA PATLAMA
Eskişehir'de bir ekmek fırınında tüpten sızan gaz sonucu meydana gelen patlamada 1 kişi yaralandı. 
 SÜPER KAHRAMANLAR ESKİŞEHİR'DE
SÜPER KAHRAMANLAR ESKİŞEHİR'DE
Eskişehir Bisiklet Derneği (Vel ESBİD) tarafından bu yıl 3'üncüsü düzenlenen Eskişehir Bisiklet Buluşmaları, "Süper kahramanlar haydi pedallamaya" adlı etkinlikle başladı.
ARA GÜLER'İ KAYBETTİK
ARA GÜLER'İ KAYBETTİK
Usta fotoğraf sanatçısı Ara Güler, tedavi gördüğü hastanede 90 yaşında hayatını kaybetti. Güler, cumartesi günü son yolculuğuna uğurlanacak.
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
SİVRİHİSAR DOĞALGAZA KAVUŞTU
Sivrihisar Belediye Başkanı Hamid Yüzügüllü Esgaz Sivrihisar bürosunda 1.Etap abonelik kayıtlarında konuştu.
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
AYDINLIK TÜRKİYE İÇİN ÇALIŞACAĞIZ
CHP Mihalgazi İlçe Örgütü Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt’u ziyaret etti. Kurt “Aydınlık ve hukuk üstünlüğünün olduğu bir Türkiye için çalışacağız” dedi.
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
KAMPANYA YÜZLERİ GÜLDÜRÜYOR
 Türkiye Sakatlar Derneği Eskişehir Şubesi, topladıkları mavi kapaklardan tekerlekli sandalye almaya devam ediyor. Son olarak yeni bir akülü sandalye alan dernek, böylece 130 manuel, 6 akülü sandalye almış oldu. 
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
ŞEHİR HASTANESİ AÇILIYOR
Eskişehir İl Sağlık Müdürü Doç.Dr.Uğur Bilge Eskişehir Şehir Hastanesi’nin 30 Ekim 2018 tarihinde açılıp hizmete gireceğini belirtti.
PROJE İPTAL EDİLMELİ
PROJE İPTAL EDİLMELİ
CHP Eskişehir Milletvekili Jale Nur Süllü, Alpu Kömürlü Termik Santrali ile ilgili olarak Türkiye Büyük Millet Meclisi Genel Kurulu’nda gündem dışı konuştu.