HAYDİ ES ES ERZURUM'U YEN!

21 Ekim 2017 17:50
HAYDİ ES ES ERZURUM'U YEN!

Eskişehirspor kendi saha ve seyircisi önünde Erzurumspor ile mücadele ediyor. Maç yeni Atatürk stadında saat 15.30'da başlıyor. Kırmızı şimşeklerde hedef ise galibiyeti hanesine yazdırmak olacak.

Eskişehirspor ligde zorlu bir 90 dakikaya daha çıkıyor. Ligde geçen sezonlara göre sıkıntılı haftalar geçiren ve arzu ettiği sonuçları puan hanesine yansıtamayan kırmızı şimşekler yarın TFF 1. liginin yeni ekiplerinden B. Erzurumspor ile mücadele ediyor. Zorlu maç saat 15.30'da başlarken Yeni Atatürk stadındaki mücadelede ise Antalya bölgesinden Barış Saka düdük çalacak. Siyah kırmızılı takımda ideal kadro rakibi önünde ter dökecek. Geçtiğimiz haftalarda sportif sakatlığı nedeniyle forma giyemeyen Ofoedu'nun oynayıp oynamayacağı ise maç saatinde belli olacak.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Akın

21 Ekim 2017 23:28
Eğer ideal kadroda Akaminko varsa seyretmeye bile değmez.İnsanı futboldan soğutuyor.Ya kartlık haraket yada acemice hatalar.

Hmm

22 Ekim 2017 12:42
He tabi tabi

mz

22 Ekim 2017 11:44
O zaman kendin çıkacan oynayacaksin
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
ÖĞRETMENİM MUTLU DEĞİL
24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla açıklamada bulunan eğitim sendikalarının başkanları, öğretmenlerin sorunlarının her geçen gün arttığını dile getirdiler. Sendika başkanları bu sorunlar nedeniyle öğretmenlerin mutsuz olduğunu ifade ettiler.
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
BÜROKRATLARLA SİZİN ARANIZDA BİRER KÖPRÜYÜZ
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Eskişehir'deki sendika, oda ve sivil toplum kuruluşlarının temsilcileriyle bir araya geldi.
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
İKTİDAR SAMİMİ BULMUYORUM
CHP Parti Meclis Üyesi ve Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, “Öğretmenlerin meslek yasasını oluşturmadan, yaşam koşullarını sağlıklı hale getirmeden onların bu özel gününü kutlayan iktidarı samimi bulmuyorum” dedi.
KOMİK SAVUNMA
KOMİK SAVUNMA
Eskişehir'de uyuşturucu madde ticareti yapmak suçundan tutuklu olarak yargılanan sanık "Ben kalp ve şeker hastasıyım, tedavi olmak amacıyla kullanıyordum" şeklinde ilginç bir savunma yaptı.
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
POLİSTEN HUZUR DENETİMİ
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından çocuklar için umuma açık yerlerin denetlendiği uygulamada, bıçak, tabanca ve dal sigaralar ele geçirildi.
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
MALATYA'DAKİ ÇİRKİN EYLEMİ KINIYORUZ
Eskişehir Hacı Bektaş Veli Derneği Başkanı Kamer Ali Durur, Malatya’da Alevi vatandaşların evlerine kırmızı boya ile çarpı işareti yapılması ile ilgili konuştu.
Öğretmenler Parkı açılıyor
Öğretmenler Parkı açılıyor
Odunpazarı Belediyesi’nin öğretmenlere 24 Kasım Öğretmenler Günü hediyesi olan ‘Öğretmenler Parkı açılıyor.
ESKİŞEHİR'E GÜNÜ BİRLİK TEDAVİYE GELİNİYOR
61 MİLYON HAYALİ
61 MİLYON HAYALİ
Milli Piyango İdaresi’nin 61 Milyon TL olarak belirlenen yılbaşı ikramiyesini açıklamasının ardından vatandaşları büyük ikramiye heyecanı sardı.