HAYALLERİNİ GERÇEKLEŞTİRDİ

10 Ağustos 2018 16:21
HAYALLERİNİ  GERÇEKLEŞTİRDİ

Sabiha Gökçen Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesinden mezun Kadir Özkan, üniversite sınavında Türkiye bin 136’ncısı olarak büyük bir başarıya imza attı.

En yüksek puan

Türkiye’nin en yüksek puan ile öğrenci alan okulu Sabiha Gökçen Teknik ve Mesleki Anadolu Lisesinden mezun olan Kadir Özkan, üniversite sınavında dereceye girdi. Kendi alanında bir meslek seçmek yerine hukuk fakültesinde okumak isteyen Özkan, hayalini gerçekleştirebilecek olmanın mutluluk ve gururunu yaşadı. Hem uçak alanında teknik dersler alan hem de temel derslerde kendini geliştiren Özkan başarısını hukuk fakültesinde devam ettirmek istiyor.

Hukukla bir arada

En büyük hayallerinden birini gerçekleştirecek olmanın kendisi için büyük bir gurur olduğunu dile getiren Özkan, “Havacılığı da çok sevdiğim için bu liseye geldim. Bu lisedeki müdürüm ve hocalarım sayesinde üniversiteden geri kalmadım ve törpülenmedi hayalim. Onlar sayesinde bu hayalimi gerçekleştirmek için önemli adımlar attık. Havacılığı ve hukuku bir arada götürerek havacılık hukuku üzerine yoğunlaşmayı planlıyorum" dedi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cem

10 Ağustos 2018 17:56
O okuldan mezun olup geleceğe umutları olan 1kisinin yerine geçtin sosyal bilimler liseleri veya Anadolu liseleri ne de gidebilir din başarını üzülerek kutlayamiyorum