HAYALİ GERÇEK OLDU

Son Güncelleme : 06 Ekim 2017 13:10
HAYALİ GERÇEK OLDU

Eskişehir'de bedensel engelli 9 yaşındaki Enes Tetik, tanışmayı hayal ettiği A Milli Futbol Takımı oyuncuları ile bir araya geldi.

Bir süre önce İl Emniyet Müdürü Engin Dinç'i ziyaret eden Tetik, A Milli Futbol Takımı'nın, İzlanda ile Eskişehir'de yapacağı 2018 FIFA Dünya Kupası Avrupa Elemeleri maçı öncesinde futbolcularla tanışma hayali olduğunu söyledi. Bunun üzerine Dinç, konuyla ilgili olarak İl Emniyet Müdür Yardımcısı Hakan Yaşar'ı görevlendirdi. Yaşar ve beraberindekiler, Türkiye Futbol Federasyonu yetkilileriyle görüşmelerin ardından küçük Enes'i takımın kaldığı otele getirdi. Burada, milli takım futbolcuları ile hatıra fotoğrafı çektiren Enes Tetik, oyuncularla sohbet etti, İzlanda maçı için başarı diledi.

Başarılar diledim

Tetik, yaptığı açıklamada, her çocuğun hayalinin Türk milli takım oyuncularıyla tanışmak, onlarla sohbet etmek olduğunu belirterek en büyük hayalinin gerçekleşmesinden dolayı İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve ekibine teşekkür etti. Yaşadığı mutluluğun tarifi olmadığını ifade eden Tetik, şunları söyledi:"Burada milli takım oyuncularını gördüm, onlarla sohbet ettim. Başarılar diledim. Hayalim gerçek oldu. Polis amcalarıma teşekkür ediyorum. En çok Emre Mor ile tanışmak istiyordum. Bu da oldu. A Milli Takımı'na İzlanda maçında başarılar diliyorum. Herkes gibi milli takımımızı Dünya Kupası'nda görmek istiyorum. Zorlu Finlandiya maçını da milli takımımızın geçeceğine inanıyorum."

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

camaloqqo

07 Ekim 2017 08:54
yahu şu çocuk için oynasaydınız bari....
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.