HAVACILIK SEKTÖRÜ FRANSA SEMALARINDA

22 Eylül 2019 17:08
HAVACILIK SEKTÖRÜ FRANSA SEMALARINDA

Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) Avrupa Birliği (AB) tarafından finanse edilen "KOBİ'ler için Uluslararası İşağları ve Kümelenme" başlıklı projesi kapsamında Eskişehir'deki havacılık firmaları Fransa'da bir dizi temasta bulundu.

Önemli proje

Fransa'nın Lyon kentine gerçekleştirilen iş heyeti programı ile Eskişehir-Fransa arasında karşılıklı ticari ilişkilerin geliştirilmesi adına önemli temaslar gerçekleştirildi. Eskişehir Sanayi Odası'nın üyelerinin ihracat kapasitelerinin artırılması adına hayata geçirdiği özel projede İspanya'dan Barcelona Ticaret Odası, Fransa'dan Rhone-Alpes (Lyon) Ticaret Odası ve yerel ortak olarak Sivas Ticaret ve Sanayi Odası ortak olarak yer alıyor.

Uluslararası tanıtım


Bunun için Lyon'a yapılan iş heyeti programıyla yakın zamanda yine aynı bölgeye havacılık sanayi alanında gerçekleştirilecek ticaret heyetinin detayları görüşüldü. Proje dâhilinde gerçekleştirilecek olan ihtiyaç analizleri, çalıştaylar, ihracat eğitimleri, danışmanlık programları, ticaret ve alım heyeti organizasyonları ile birlikte hem ESO üyesi firmaların yurtdışı pazarlara erişimi sağlanacak hem de Eskişehir havacılık ve demiryolu sektörlerinin tanıtımları uluslararası platformlarda yapılacak. (HM)

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ves-air

23 Eylül 2019 11:39
desenize daha kendi yerli ve milli hava araçlarımıza parça üretsek bile takacak gövde yok,ancak gövde gösterisi var.