HATİPOĞLU DESTEK VERDİ

25 Temmuz 2018 17:07
HATİPOĞLU DESTEK VERDİ

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal,dün tesislerde eski başkanlardan Nebi Hatipoğlu ile bir araya geldi. Eski başkanlardan Hatipoğlu, 100 Bin TL verip loca satın alırken her zaman kulübe destek vereceğini yineledi. Düzenlenen basın toplantısında konuşan Başkan Halil Ünal, " 50 adet locamız var. Satılan rakam ise bir elin beş parmağına zor ulaşıyor. Hepsini satarsak belli ölçüde rahatlarız. Sayın Hatipoğlu, ETO Başkanı Metin Güler, Sanayi odasından Rıza Zeydan, Mehmet Yücesan gibi isimler meş

ETİ AİLESİNE TEŞEKKÜR

Toplantıda konuşan Başkan Ünal, " Forvet konusunda çok titiz bir çalışma yapıyorum. Inanın bir yerli ve yabancı forvet için ismi çok gizli tutuyorum. Açıklıyoruz. Duyuluyor ve sonrası malum. Bir kaç gün içinde bitecek. Ayrıca kaleci Günay ile anlaştık. Bir aksilik olmazsa bugün imzalar atılacaktır. Kulübün durumu ortada. Ekonomik sıkıntılara karşın sıfırdan takım oluşturuyoruz. Sadece bizim desteğimiz yetmiyor. Yüke bu şehir ortak olmalı. Forma reklamı konusunda ETİ ailesine teşekkür ediyorum. Sayın Firuzhan Kanatlı ve ailesi yine desteğini verdi. " diye konuştu.

YÖNETİME GÜVENİN

Geride kalan sezonda konuşulan ve oluşan ortamın çabuk unutulduğunu açıklayan Nebi Hatipoğlu ise, " Halil Başkan göreve geldiği zaman devre arasında -24 puan silmeler gündemdeydi. Çok şükür Başkan Ünal tecrübesiyle ve lobisiyle hem puanları sildirmedi hemde takımı ligde bıraktı. Bu iş sadece para vermekle olmuyor. Bakın Eskişehir Basket şehrin desteğini arkasına aldığı halde liğden çekildi. Yöneticilik kolay değildir. Başkan Ünal'a güvenmek zorundayız. Kendisine geçen dönem sıkışık ortamda ekonomik destek sağladık. Geri dönüşü oldu. Bugünde yine destek oluyoruz." diye yorum yaptı.

TAŞIN ALTINA ELLER KONULMALI

Hatipoğlu, " Geçen dönem Tepebaşı ve Odunpazarı Belediyeleri reklam panolarını kulübe aktardı. Sıra Büyükşehir'de. Ligde yer alan bir çok takımın arkasında ya Belediyeler var veya Hükümete yakın yönetimler bulunuyor. Yani hep iktidardan destek görenler oluyor. Bizde ise nedense vekiller biraz bu işlere uzak kalıyor. Kimse kusura bakmasın. Kimse Es Es konusu gündeme gelince sırt dönmesin. Bu kulübün ayağa kalkması ve borçların azalması için mutlaka süper lige dönmesi gerekiyor. Odalar, şehrin ileri gelenleri takıma sahip çıkmalı. Localar bitmeli. Kombine rakamı 26 bini bulmalı." şeklinde konuştu.

Yorumlar (8) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Eti Eti

25 Temmuz 2018 18:40
Eti her zaman kalite.

ismail

25 Temmuz 2018 19:37
100 bin liraya loca alıyorlar. gerçekten helal olsun büyük adamlar, bizim hayatımızda görmediğimiz ve göremeyeceğimiz paraya loca alıyorlar

ESESFAN

26 Temmuz 2018 11:58
Eskişehirde bu takıma destek olacak 50.000 kişi yokmu?adambaşı 800 tl bağış yapsa 40.000.000 para eder bu parada esesimizi süper lige çıkarır,hesap basit.

şampiyon

26 Temmuz 2018 15:51
esesfan isimli arkadaş doğru söylüyor desteklenmeli...

Hülya

26 Temmuz 2018 14:11
Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanımız yardım yapıyor ihtiyaç sahiplerine bilip bilmeden konuşma sena canım benim.

cem kaynarca

26 Temmuz 2018 10:47
ismail, ülkede bu kadar ihtiyaç sahibi insan varken futbol gibi mafyavari işlere yüzbinlerce lira para verilmesi büyük adamlık değildir. türk futbolu kirli ilişkiler ağıdır. türkiyede futbol spor faaliyetinden çıkıp kirli işlerin faaliyetine dönmüştür.

Hülya

26 Temmuz 2018 14:14
Neden loca satın alsın 100 Bin TL. Başka yere yatırım yapar. Vermemiştir o parayı.

sena

26 Temmuz 2018 13:27
Yılmaz Hoca yardım yapmıyprsa bir bildiği vardır.