HATBOYU TEMİZLENDİ

25 Ağustos 2018 20:39
HATBOYU TEMİZLENDİ

Kent merkezinde yakışmayan bir görüntü oluşturan ve sık sık kirliliğiyle gündem olan Hatboyu temizlendi. Kırılan camların yerine ise tahta konuldu.

Eskişehir'in merkezinde kirliliği ve bakımsızlığıyla gündem olan Hatboyu'nda çalışma yapıldı. Kırılan ve tehlike saçan camların yerine demir ve tahta plaklar kondu. Yeni görüntü camlar ve tahtalar arasında estetik bir görüntü oluşmasa da kırık camların oluşturduğu tehlike ortadan kaldırıldı. Çöplerin toplandığı ve çimlerin biçildiği Hatboyu eskisine göre daha ferah bir görünüme kavuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

nihat

25 Ağustos 2018 21:09
Kusura bakmayın da bizim insanımız maalesef medeniyetten çok uzak. Bilhassa ergen ve genç dediğimiz ergen tipleri sigara izmariti, kola vs. ne varsa elindekini olduğu yere atmakta hiç bir sınır tanımıyor, oturduğu otobüsün sandalyesini kıran, koltuklarını çizen, bazılarının sokakta bile abdest bozduğu, ne yaşlıya ne de öğretmenine saygısı olmayan hayvani bir güruh türedi! Tamamı böyle olmasa da bunların Avrupa şehrinden türemesi bir hayli manidar.

X bey diyeceksiniz

26 Ağustos 2018 05:12
Olması gereken de buydu zaten. Keşke insanlar bu tip ortak kullanım alanlarını temiz ve çevre bilinciyle kullanıyor olsa, yerel yönetimlerde üvey evlat muamelesi yapmasa iyi olur

Özen

26 Ağustos 2018 10:26
Emeği geçen herkese teşekkürler

Pusat

26 Ağustos 2018 13:12
Çarşıda şehrin merkezinde yürürken olur ya hani dondurma alıyoruz, su alıyoruz yiyip içiyoruz o da ne çöp atacağım ama şehrin merkezindeki caddelerde bir tane çöp kovası burası çağdaş şehir işte
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
ESKİŞEHİR'DE FECİ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında biri çocuk 2 kişi hayatını kaybederken, 2'si ağır 5 kişi de yaralandı. 
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
VATANDAŞI DİNLEMEK GÖREVİMİZ
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay ilçe gezilerine Beylikova ile devam etti. Günay’ın ilk durağı Batman’da şehit düşen Jand. Uzm. Çvş. Neşet Gök’ün baba ocağı oldu.
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
KRİZ VATANDAŞIN MİDESİNDE
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç başkanlığında gerçekleştirildi. Ekonomi hakkında konuşan Dölekçekiç, “Ekonomik kriz vatandaşın midesinde” dedi.
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
TERÖR EN BÜYÜK SORUN
Saadet Parti(SP) haftalık toplantısı dün SP Mali İşler Başkanı Hikmet Çakır başkanlığında gerçekleştirildi.
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
ESKİŞEHİR'DEN ZAFERLE ÇIKACAĞIZ
Büyük Birlik Partisi Eskişehir 8. Olağan Kongresi,dün BBP Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici'nin katılımıyla gerçekleşti. Yerel seçimlerde kendi partilerinden aday çıkaracaklarını söyleyen Destici, “ Eskişehir'de zaferle çıkacağız” dedi.
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
TÜRK MİLLETİYLE DALGA GEÇİLİYOR
İYİ Parti İl Başkanı Ramis Tunca “Et fiyatlarındaki artış zenginlikten çok et yememizden kaynaklanıyor olarak açıklanıp Türk Milleti ile dalga geçilmiştir” dedi.
ESERLERİNİ TANITIYOR
ESERLERİNİ TANITIYOR
İstanbul’da atölyesi bulunan ve 18 yıldır ürettiği el sanatları eserleri ile 11 sergi açan Gelengül Filiz, şehir şehir gezerek el emeği ürünlerini vatandaşlara tanıtıyor.
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
SOSYAL PROJELERE DESTEK VERECEĞİZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi “Alzheimer’in Hastalık ve Sosyal Boyutu” konulu etkinliğe ev sahipliği yaptı.
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
YABANCI ÖĞRENCİLERE İKAMET SEMİNERİ
Yunus Emre Uluslararası Öğrenci Derneği (YUDER) tarafından düzenlenen kardeşlik sohbetinde yabancı öğrencilere bazı bilgiler verildi.