HATBOYU TEMİZLENDİ

25 Ağustos 2018 20:39
HATBOYU TEMİZLENDİ

Kent merkezinde yakışmayan bir görüntü oluşturan ve sık sık kirliliğiyle gündem olan Hatboyu temizlendi. Kırılan camların yerine ise tahta konuldu.

Eskişehir'in merkezinde kirliliği ve bakımsızlığıyla gündem olan Hatboyu'nda çalışma yapıldı. Kırılan ve tehlike saçan camların yerine demir ve tahta plaklar kondu. Yeni görüntü camlar ve tahtalar arasında estetik bir görüntü oluşmasa da kırık camların oluşturduğu tehlike ortadan kaldırıldı. Çöplerin toplandığı ve çimlerin biçildiği Hatboyu eskisine göre daha ferah bir görünüme kavuştu.

Yorumlar (4) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

nihat

25 Ağustos 2018 21:09
Kusura bakmayın da bizim insanımız maalesef medeniyetten çok uzak. Bilhassa ergen ve genç dediğimiz ergen tipleri sigara izmariti, kola vs. ne varsa elindekini olduğu yere atmakta hiç bir sınır tanımıyor, oturduğu otobüsün sandalyesini kıran, koltuklarını çizen, bazılarının sokakta bile abdest bozduğu, ne yaşlıya ne de öğretmenine saygısı olmayan hayvani bir güruh türedi! Tamamı böyle olmasa da bunların Avrupa şehrinden türemesi bir hayli manidar.

X bey diyeceksiniz

26 Ağustos 2018 05:12
Olması gereken de buydu zaten. Keşke insanlar bu tip ortak kullanım alanlarını temiz ve çevre bilinciyle kullanıyor olsa, yerel yönetimlerde üvey evlat muamelesi yapmasa iyi olur

Özen

26 Ağustos 2018 10:26
Emeği geçen herkese teşekkürler

Pusat

26 Ağustos 2018 13:12
Çarşıda şehrin merkezinde yürürken olur ya hani dondurma alıyoruz, su alıyoruz yiyip içiyoruz o da ne çöp atacağım ama şehrin merkezindeki caddelerde bir tane çöp kovası burası çağdaş şehir işte
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
ESKİŞEHİR'DE VAHŞET
Eskişehir'de yanarak feci şekilde can veren şahsın olayının arkasında cinayet çıktı.
MHP'DE DEVİR-TESLİM
MHP'DE DEVİR-TESLİM
Milliyetçi Haraket Partisi (MHP) Odunpazarı İlçe Başkanı Ali Rıza Kahveci, görevini İlçe Başkanı Sekreteri Mustafa Komar ’a teslim etti. 
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
JANDARMADAN UYUŞTURUCU BASKINI
Eskişehir’de jandarma ekipleri tarafından bir barakaya düzenlenen baskında çok miktarda uyuşturucu madde ele geçirilirken, olayla ilgili yakalanan şüpheli çıkartıldığı mahkeme tarafından tutuklandı. 
ALMANYA ÇIKARMASI
ALMANYA ÇIKARMASI
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ve ekibi ile geçtiğmiz hafta Almanya'nın Berlin kentine çıkarma yaptık. Zira 60 ülkeden 3 bin firmanın katıldığı Raylı Sistemler Fuarı vardı. Ayrıca Berlin gezisi yapıldı. Peki neler yaşandı?
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
ESKİŞEHİR'DE FECİ OLAY
Eskişehir’de, bir şahıs üzerine dökülen tinerin alev alması sonucu feci şekilde can verdi. 
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
ESKİŞEHİR'DE TRAFİK KAZASI
 Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı.