Hamamyolu Projesine bir ödül daha

08 Ağustos 2018 16:29
Hamamyolu Projesine bir ödül daha

Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi, Dünya’nın en geniş kapsamlı mimari ödüllerinden birisi olan World Architecture Community Awards'ta ödüle layık görüldü.

Mimari ödül

Hamamyolu Caddesi’ni Eskişehir’in yeni cazibe merkezi haline getiren Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi, ödüle doymuyor. Katıldığı yarışmalardan eli boş dönmeyen proje, bu kez de Dünya’nın en geniş kapsamlı mimari ödüllerinden birisi olan World Architecture Community Awards'ta ödüle layık görüldü.

Geride bıraktı

Bu yıl 28’incisi düzenlenen World Architecture Community Awards’ta tamamlanmış projeler dalında yarışan Odunpazarı Belediyesi’nin Hamamyolu Park ve Meydan Düzenleme Projesi, rakiplerini geride bırakarak hem jüri üyelerinin oyları hem de mimar topluluğu üyelerinin oylarıyla ödül aldı.

Yorumlar (13) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali

08 Ağustos 2018 19:14
Niye yabancılar dan ödül hani 2 ağaç kaldırılıp oraya bütün insanların faydalanacağı bir iş yapılacak olunca bu chp ağaç ve yeşil katliamı diyorlardı. Nerde onlar bunlar boş is ancak bu işlerle ugrasirsiniz

vatandaş

09 Ağustos 2018 09:12
bu oy verenler gelip görmüşmü gerçekten çok yazık

Ödül Avcısı

09 Ağustos 2018 11:36
13 milyon 600 bin TL Çarçur edilen projeye ödül vermiyecekler de havuzu yeşillikleri kendi öz kaynaklarıyla güzelleştirilebilecek olan hatta eski haliyle güzel olan parka mı ödül verecekler hangi kapitalist ağa babaları öyle bir şeye ödül verir.Eh biz halka dayattırılan bu saçma projelerin aldığı ödüle de hayırlı uğurlu olsun demek düşer.Çocuklarımızı da havuz başında toprakta çimde oynatmak yerine beton plastik yığınları arasında ödülleri eline verir onlarla oynatırız :D

Gurbetci

08 Ağustos 2018 20:06
Vallahi kim ne derse desin allah var çok güzel olmuş hak etmiş ödülü bu proje emeği geçen herkeze teşekkür ederim

Esra y

08 Ağustos 2018 19:16
Ak troller işin başına geçmemiş hayret gene ödül gene ödül doymuyoruz ödüllere kiskananlar catlasın patlasin

mert

08 Ağustos 2018 16:41
en büyük ödül eskişehirlilerin beğenmesidir . onu halka sormak gerek . mademki çok beğenildi millet bahçemizde aynı şekilde yapılsın . otopark falan yapılmadan zemine beton atıp üzeri kaplansın .

Musti

09 Ağustos 2018 14:26
Çingene çalar, Kürt oynar. Projeden cebi dolanlar ödüle doyurmuyor maşallah. Yapılan o köprüden ileride tramvay geçecek galiba o kadar betonu gördüklerine göre.

Engin

08 Ağustos 2018 21:33
Yoğun, kasvetli bir kahverengi. Aydınlatma direkleri plastik zemin kaplaması, parke taşları her şey kahverengi. Devamlı kirli kalan suya akış olanağı bırakmayan oturmaya uygun olmayan 'bank'lar.. Çok az güzellik var. Köprü güzel trambolinler güzel, oyuncaklar güzel. Ama gerisi beş para etmez. Yeşillik yok çim yok plastik-beton, plastik-beton. Harcanan milyonlara yazık. Önceden yemyeşil çimler güzel gölgeler, su sesi vardı..

Nihat

08 Ağustos 2018 19:12
Kusura bakmasınlar ama halt etmişler! Plastik ve beton garabetinden başka bir şey değil! Yapılan oturma yerlerinde herkesin bastığı yerlere kimi oturuyor kimisi basıyor! Hijyen den dahi haberiniz yok! Bir gölgelik dahi düşünülmemiş! Herhalde bunlar milleti nasıl çıldırtırız diye bu naneyi yemişler! 2-3 günde bir oradan geçerin daha oturmuşluğum yoktur! D..t kadar yere heykel dikme! Asfalt daraltıp trafiği rezil etme, kaldırımları taraf esnafınıza peşkeş çekmek gibi icraatlarınız gerçekten takdire şayandır.

seda ünlu

09 Ağustos 2018 11:14
gercekten harıka olmuş bazıları cok ugraştı kötüledi ama 10 numara olmuş

eses

08 Ağustos 2018 17:49
o ucubeyi birde halka sorun. Orası sehrin hafızası ve dogaldı. Mekanikleştirdiniz.

Aziz

09 Ağustos 2018 01:19
millet bahçesini hoca yapsın beleşi ve makyajı sever.üniversitede rektörken yaptığı binalar perişan rektörlük binası takviye yapıldı.inanmayan araştırsın bina orada duruyor.

adamın biri

09 Ağustos 2018 09:37
Ak trollere bak hala fesatlıklarından ne yazacaklarını bilememişler. Çalışan adamı kıskanıyorlar ve bu adam muhalefetin adamı da değil. Helal olsun başkan sonuna kadar arkandayız. Yine bu Ak trolleri sandığa gömeceğiz Allahın izniyle.