HALİL ÜNAL YENİDEN BAŞKAN

Son Güncelleme : 13 Haziran 2018 19:06
HALİL ÜNAL YENİDEN BAŞKAN

Eskişehirspor'da Halil Ünal yeniden başkan oldu.

Kongre sonrası açıklamalarda bulunan Ünal, "Verilen sözler yerine gelirse bu takım şampiyon olur. Bizi yanlız bırakmayanlara teşekkür ediyoruz. İddialı bir kadro kuracağız. Transfere hemen başlayacağız. Ümizt Özat'ı bu gece davet edeceğiz. Gençlerbilirği'nden iki oyuncuyu da kadromuza katacağız. Eskişehirspor'un yüzü yenilenecek. Yakışan oyuncular gelecek. Herkesin sahip çıkacağı bir takım yapacağız. Görev dağılımı yapacağız ve hemen transfere başlayacağız" dedi. 

Eskişehirspor'da gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da tek liste çıkarken, başkanlığa yeniden Halil Ünal seçildi. 
Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'un açılış konuşması Halil Ünal tarafından yapıldı. Ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. Gündem maddelerinin okunması sonrasında seçimlerin açık oylama ile yapılmasına karar verildi. Bu sırada Halil Ünal'ın tek liste ile seçime katılması beklenirken, Ünal listesini geri çekti. Özellikle salonda bulunan üyelerden destek bekleyen Ünal, takımın şampiyon olması için yeterli desteğin sağlanmadığını anlattı. Eskişehirspor'a ait borcun en azından 10 milyonunun kapatılması durumunda kalanının kendisi tarafından ödeneceğini aktaran Ünal, seneye de şampiyon olacaklarını kaydetti. Bu sözlere salon sessiz kalırken, Halil Ünal puan silme cezaları bulunan dosyaların kapatılmasını bekledi. Ünal'ın gerekli cevabı alamaması üzerine kongreye ara verildi. 

"Evet başarabiliriz" 


Geri dönüşte bir açıklama yapan Halil Ünal, gerekli desteğin büyük ölçüde sağlandığını ifade etti. Verilen sözlerin tutulması dahilinde Eskişehirspor'un hedefe ulaşacağını kaydeden Ünal, "Muhalefetin bu sene biteceği, Süper Lig'e çıkacağımızı söyleyebilirim. Ben hepinizden aldığım sözlerle bu yola çıkıyorum. Şunu unutmayalım, bunu iyi kullanmalıyız ve evet başarabiliriz" dedi. 
Divana ulaşan Halil Ünal'ın listesi oy birliği ile seçilirken, yeni yönetim mazbatasını Eskişehirspor'un kurucuları arasında yer alan Aydın Begiter'in elinden aldı. 

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Naci

13 Haziran 2018 19:17
Hayırlı olsun.EsEs'in gençleri unutulmasın.

Tc

17 Haziran 2018 11:40
yahu.. beğenmeyen arkadaslarim bu işi yapacak varsa buyursun meydana lakin yapacak adamın da daha işin başında şevkini kirmayin hayırlı olur inşallah.

gürcan

16 Haziran 2018 10:32
inşallah hayırlı olur

Vatandaş

15 Haziran 2018 16:56
Halil ünal yine takımı iflasa sürükleme

esesli

14 Haziran 2018 08:45
bumerang ..dönüp geri gelen cisım gibi

eses

13 Haziran 2018 17:45
hep aynı senaryo!!

Hacivat-Karagöz

13 Haziran 2018 19:11
Kongrede tam bir hacivat karagöz oyunu sergilendi

Hayvan Adam

19 Haziran 2018 07:40
Başgan tamam, sıra Türbülent'te, Alpay da olur yandaş kontenjanından. Sonra taraftarı küstürün, zaten çok kaynaşmıştık ya. Ha bir de İstanbul bizansıyla şike ittifakı, yaşasın 3. Halil dönemi

bravo

13 Haziran 2018 17:46
sakın düşmeyin es es in yakasından....
SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
SERİNLEMEK İSTERKEN CANINDAN OLDU
Eskişehir'de serinlemek için sulama kanalına girdiği iddia edilen çobanın cansız bedenine ulaşıldı.
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
ZİFTE SAPLANAN KÖPEKLER KURTARILDI
Eskişehir'de saplandıkları ziftten çıkamayan iki yavru köpek, ölmek üzereyken itfaiye ekipleri tarafından kurtarıldı.
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
UYUŞTURUCU TACİRİ TUTUKLANDI
Kent merkezinde bir adrese yaılan operasyonda uyuşturucu madde ticareti yaptığı iddiasıyla gözaltına alınan kişi tutuklandı.
BAĞIMSIZ EKONOMİ  POLİTİKAMIZI  OLUŞTURMALIYIZ
BAĞIMSIZ EKONOMİ POLİTİKAMIZI OLUŞTURMALIYIZ
Saadet Partisi haftalık toplantısı gerçekleştirildi. Toplantıda ekonomi gündemini konu alan Ekonomik İşler Başkanı Turgay Koçyiğit, bağımsız ekonomi politikasının oluşturulması gerektiğini vurguladı.
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
ÜRETİCİYE DESTEK VERİLMELİ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı DP Tepebaşı İlçe Başkanı Şükrü Ketenci başkanlığında gerçekleşti. Ketenci, ülke ekonomisini değerlendirip, üretim ve ihracat yapılması gerektiğini söyledi.
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
ÇOCUKLARA BAYRAM HEDİYESİ
Eskişehir Yunus Emre Ülkü Ocağı üyeleri, lunaparka götürdükleri 50 Türkmen çocuğuna bayram öncesi güzel bir gün yaşattılar.
KARACAN DEVRETTİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
BAKAN SOYLU'DAN ESKİŞEHİR'DE TRAFİK DENETİMİ
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu, Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde, "Bu bayram ben de trafik polisiyim, hatalı sürücüye kırmızı düdük" projesi kapsamında yol uygulamasına katılarak çocuklara düdük, tişört ve broşür dağıttı.
BU ÇOCUKLARI  GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Düğün sezonunun başlamasıyla birlikte trafikte görmeye alıştığımız manzaralar da tekrar etmeye başladı. Düğün arabalarının önünü kesen çocuklar, akan trafikte hayatlarını tehlikeye atarak harçlık almaya çalışıyor.