paykasa astropay astropay astropay seo ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

HALİL ÜNAL YENİDEN BAŞKAN

Son Güncelleme : 13 Haziran 2018 19:06
HALİL ÜNAL YENİDEN BAŞKAN

Eskişehirspor'da Halil Ünal yeniden başkan oldu.

Kongre sonrası açıklamalarda bulunan Ünal, "Verilen sözler yerine gelirse bu takım şampiyon olur. Bizi yanlız bırakmayanlara teşekkür ediyoruz. İddialı bir kadro kuracağız. Transfere hemen başlayacağız. Ümizt Özat'ı bu gece davet edeceğiz. Gençlerbilirği'nden iki oyuncuyu da kadromuza katacağız. Eskişehirspor'un yüzü yenilenecek. Yakışan oyuncular gelecek. Herkesin sahip çıkacağı bir takım yapacağız. Görev dağılımı yapacağız ve hemen transfere başlayacağız" dedi. 

Eskişehirspor'da gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'da tek liste çıkarken, başkanlığa yeniden Halil Ünal seçildi. 
Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen Olağanüstü Seçimli Genel Kurul'un açılış konuşması Halil Ünal tarafından yapıldı. Ardından saygı duruşunda bulunulup İstiklal Marşı okundu. Gündem maddelerinin okunması sonrasında seçimlerin açık oylama ile yapılmasına karar verildi. Bu sırada Halil Ünal'ın tek liste ile seçime katılması beklenirken, Ünal listesini geri çekti. Özellikle salonda bulunan üyelerden destek bekleyen Ünal, takımın şampiyon olması için yeterli desteğin sağlanmadığını anlattı. Eskişehirspor'a ait borcun en azından 10 milyonunun kapatılması durumunda kalanının kendisi tarafından ödeneceğini aktaran Ünal, seneye de şampiyon olacaklarını kaydetti. Bu sözlere salon sessiz kalırken, Halil Ünal puan silme cezaları bulunan dosyaların kapatılmasını bekledi. Ünal'ın gerekli cevabı alamaması üzerine kongreye ara verildi. 

"Evet başarabiliriz" 


Geri dönüşte bir açıklama yapan Halil Ünal, gerekli desteğin büyük ölçüde sağlandığını ifade etti. Verilen sözlerin tutulması dahilinde Eskişehirspor'un hedefe ulaşacağını kaydeden Ünal, "Muhalefetin bu sene biteceği, Süper Lig'e çıkacağımızı söyleyebilirim. Ben hepinizden aldığım sözlerle bu yola çıkıyorum. Şunu unutmayalım, bunu iyi kullanmalıyız ve evet başarabiliriz" dedi. 
Divana ulaşan Halil Ünal'ın listesi oy birliği ile seçilirken, yeni yönetim mazbatasını Eskişehirspor'un kurucuları arasında yer alan Aydın Begiter'in elinden aldı. 

Yorumlar (9) / Onay bekleyen (3)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Naci

13 Haziran 2018 19:17
Hayırlı olsun.EsEs'in gençleri unutulmasın.

Tc

17 Haziran 2018 11:40
yahu.. beğenmeyen arkadaslarim bu işi yapacak varsa buyursun meydana lakin yapacak adamın da daha işin başında şevkini kirmayin hayırlı olur inşallah.

gürcan

16 Haziran 2018 10:32
inşallah hayırlı olur

Vatandaş

15 Haziran 2018 16:56
Halil ünal yine takımı iflasa sürükleme

esesli

14 Haziran 2018 08:45
bumerang ..dönüp geri gelen cisım gibi

eses

13 Haziran 2018 17:45
hep aynı senaryo!!

Hacivat-Karagöz

13 Haziran 2018 19:11
Kongrede tam bir hacivat karagöz oyunu sergilendi

Hayvan Adam

19 Haziran 2018 07:40
Başgan tamam, sıra Türbülent'te, Alpay da olur yandaş kontenjanından. Sonra taraftarı küstürün, zaten çok kaynaşmıştık ya. Ha bir de İstanbul bizansıyla şike ittifakı, yaşasın 3. Halil dönemi

bravo

13 Haziran 2018 17:46
sakın düşmeyin es es in yakasından....
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
300 BİN LİRALIK DOLANDIRICILIK
Sivrihisar İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından yapılan operasyonla, İstanbul’a teslim edilmek üzere yola çıkan fakat Ankara’ya götürülen 300 bin liralık çalıntı tekstil ürünü ele geçirildi, olayla ilgili 2 kişi yakalandı. 
BÜYÜKERŞEN'E  BÜYÜK İLGİ
BÜYÜKERŞEN'E BÜYÜK İLGİ
Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen, yaşamanın anlatıldığı ‘Zamanı Durduran Saat’ isimli kitabını Eskişehir Kitap Fuarı’nda imzaladı.
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
TEI GURUR KAYNAĞIMIZ
Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi (EOSB) Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu Üyeleri TEI - TUSAŞ Motor Sanayii Genel Müdürü Mahmut Faruk Akşit’i ziyaret etti.
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
MİLLİ KALKINMA HAYAT BULMALI
Saadet Partisi Eskişehir Kadın Kolları, Tutum, Yatırım ve Yerli Malı Haftası nedeniyle basın açıklaması yaptı. SP Kadın Kolları Başkan Yardımcısı Ceren Seda Çiçek, “Milli kalkınma hayat bulmalı” dedi.
MİLLİ EKONOMİK  SİSTEME GEÇMELİYİZ
MİLLİ EKONOMİK SİSTEME GEÇMELİYİZ
CHP İl Başkanı Abdülkadir Adar, yerli malı haftası dolayısıyla yaptığı açıklamada, "Tarımdan sanayiye ulusal, yerli ve milli bir ekonomik sisteme geçiş için Atatürk’ün hedeflediği çizgiye inmemiz gerekiyor" dedi.
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
KUVVETLER AYRILIĞI VURGUSU
CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer ETO Fuar ve Kongre Merkezi’nin açılışına katılarak, TÜYAP Kitap Fuarını ziyaret etti.
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
HEDEFLERİN ALTINDAYIZ
TÜMSİAD Eskişehir Şube Başkanı Ali Engiz "2017'de 157 milyar, 2018'de 174 milyar ihracat var ama hedeflerin çok altındayız" dedi.
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
SAADET PARTİSİ'NDEN DESTEK
Araç muayene istasyonu çalışanları sendikaya üye oldukları için işten atıldıkları gerekçesi eylem başlattı. Saadet Partisi Tepebaşı İlçe Yönetimi işçileri ziyaret etti.
BAŞKAN KURT  FUARI GEZDİ
BAŞKAN KURT FUARI GEZDİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt, TÜYAP Eskişehir Kitap Fuarını gezdi. Eski Kültür Bakanlarından Ercan Karakaş’ın da eşlik ettiği gezi de Başkan Kurt, yazarlar, yayın evi sorumluları ve okuyucular ile bir araya geldi.