HAKSIZ KAZANCA POLİS ENGELİ

28 Mayıs 2020 16:35
HAKSIZ KAZANCA POLİS ENGELİ

Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından düzenlenen kaçak tütün/sigara operasyonunda 2 şahıs yakalandı. Yapılan aramalarda, elektrikli sigara sarma makinesi, binlerce paket sigara, makaron ve bandrolsüz tütünler gibi sigara ve nargile imalatında kullanılan malzemeler ele geçirildi.

Edinilen bilgiye göre; Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü (KOM) ekiplerince, devletin vergi kaybının önlenmesi, haksız kazancın engellenmesi ve halk sağlığının korunması amacıyla çalışma başlatıldı. Kaçak tütün ve mamullerini piyasaya sürmeye çalışan şahıslara yönelik yapılan çalışmalarda polis ekipleri, il sınırları içerisinde 2 iş yeri, 2 ikamet ve 3 araca operasyon gerçekleştirdi.
Ekipler yapılan aramalarda; elektrikli sigara sarma makinesi ve bağlı olduğu 3 motorlu kompresör, 2 bin 307 paket toplamda 46 bin 140 dal sarılmış sigara, 135 paket toplamda 27 bin dal makaron, 33 kilogram çeşitli markalarda bandrolsüz tütün, 9 kilogram bandrolsüz nargile tütünü, 109 paket kağıt ve filtrelerden oluşan sigara sarma aparatı, 49 paket nargile kömürü ve 22 adet sigara sarma tabakası ele geçirildi.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ercan

31 Mayıs 2020 07:59
hepsini kapatın bunların tütün satmasına engel olun haksız kazanç vergi kaçırıyorlar

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama