GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ

25 Eylül 2019 14:48
GÜZEL HİZMETLERE İMZA ATACAĞIZ

Büyükşehir Belediyesi tarafından yapımına geçtiğimiz aylarda başlanan Han-Seyitgazi arasındaki 30 kilometrelik beton yolda çalışmalar tamamlandı. Seyitgazi Belediye Başkanı Uğur Tepe ile birlikte Büyükşehir Belediyesi yetkilileri yolda inceleme gerçekleştirdiler.

Hız kesmeden

Sıcak asfaltın yarı maliyetine yapılan ve çok daha uzun ömürlü olan beton yol çalışmalarında iş gücünden de tasarruf sağlayan Büyükşehir Belediyesi, Han-Seyitgazi arasında kalan Cevizli-Bardakçı-Hankaraağaç-Gökçekuyu Mahallelerini kapsayan 30 kilometrelik yolda çalışmalarını tamamladı. Büyükşehir Belediyesi, kırsalda çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor

iş birliği

Başkan Büyükerşen’in talimatıyla çalışmaların kısa sürede tamamlandığını ifade eden Uğur Tepe, “Yolun yapım çalışmalarını sürekli olarak yakından takip ettik. Ekiplerimiz büyük bir özveriyle çalıştılar onlara da çok teşekkür ediyorum. Büyükşehir Belediyemiz ile birlikte iş birliği içerisinde çalışarak ilçemizde çok daha güzel hizmetlere imza atacağız.” dedi.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

sütlüce

26 Eylül 2019 11:34
Bi zahmet artık ziyagökalpin oradaki yoluda açalım.evler yıkıldı heryer heryerde.

Şeker'li

26 Eylül 2019 08:26
Yolu kullanma imkanım oldu. Gayet güzel olmuş. Tüm ilçe yollarına el atılmalı. Ulaşımın olmadığı yerde gelişim olmaz. Çalışmaların devamını dilerim.

istanbul escort

depolama şehirler arası nakliyat

evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama