GÜVENLİK GÜÇLERİNİ UNUTMADI

Son Güncelleme : 21 Ağustos 2018 16:08
GÜVENLİK GÜÇLERİNİ UNUTMADI

Eskişehir Valisi Özdemir Çakacak, Şehit Ali Sevim Hizmet Binası Çevik Kuvvet Şube Müdürlüğü ve İl Jandarma Komutanlığını ziyaret ederek, görevi başındaki güvenlik güçlerinin Kurban Bayramı’nı kutladı.

Milletin huzuru, asayişin temini ve devletin güvenliği adına hiç bir fedakarlıktan kaçınmayarak, kamu düzeninin sağlanması adına mesai mefhumu gözetmeksizin güvenlik güçlerinin 7/24 çalıştığını aktaran Vali Özdemir Çakacak, "Kurban Bayramı'nda, başkalarının ihtiyacını gidermenin yanında, kendi ruhlarımızın muhtaç olduğu huzuru, faydalı olmanın ve hayatlarımıza gerçek bir anlam katmanın gururu ve onurunu hep birlikte yaşıyoruz. Bayramlarda biz, hastalarımızı, şehitlerimizi, gazilerimizi, ziyaret ediyoruz. Büyüklerimize ziyaret ederek onların hayır dualarını alıyoruz. Vatanın ve milletin birliğini, huzur ve güvenliğini korumak adına bayram mesaisinde görevi başında bulunan tüm güvenlik güçlerimize kazasız belasız hayırlı görevler diliyorum" dedi.

Ziyaretler esnasında duygularını dile getiren Vali Çakacak, bayramları, sevginin, saygının, hoşgörünün ve yardımlaşmanın öne çıktığı önemli günler olarak değerlendirdi. Türk milletinin sonsuz güvenini kazanan güvenlik güçlerinin gece gündüz her zaman halkının hizmetinde olduğunu bildiren Vali Çakacak, her bayram olduğu gibi bu bayram da vatandaşımızın hem asayiş hem de trafik güvenliğini temin etmek için bütün güvenlik güçlerinin sahada olduğunu söyledi.

Birlik ve beraberliğin, hoşgörü ve kardeşliğin sadece bayramlarda değil, bayramlardan sonra da devam etmesi temennisinde bulunan Vali Çakacak, tüm İslam aleminin Kurban Bayramı'nı en içten dilekleriyle kutladı.

Vali Çakacak'a, İl Emniyet Müdürü Engin Dinç ve İl Jandarma Komutan Vekili Jandarma Yarbay Metin Ünlü eşlik etti.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
TUĞLA FABRİKASINA TOMBALA BASKINI
Eskişehir İl Jandarma Komutanlığınca, eski bir tuğla fabrikasına kumar operasyonu düzenlendi. Gerçekleşen operasyonda 3 kişi gözaltına alınırken, 74 kişiye 259'ar lira ceza kesildi. 
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
SAĞLIKSIZ EKMEKLER İMHA EDİLDİ
Eskişehir’de, açıkta uygunsuz bir şekilde satışı yapılan toplam 59 ekmeğe zabıta ekipleri el koyup imha etti. 
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi.