GÜNEŞLİ HAVANIN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

03 Aralık 2017 14:39
GÜNEŞLİ HAVANIN KEYFİNİ ÇIKARDILAR

Fırsat bildiler

Haftasonu Eskişehir’de güneşin kendisini göstermesi ve gündüz hava sıcaklığının 14 dereceye kadar yükselmesi günlük hayatı hareketlendi. Mevsim normallerinin üzerindeki hava sıcaklığı sebebi ile tatil gününü de fırsat bilen vatandaşlar cadde ve sokakları, park ve bahçeleri doldurdu. Porsuk civarında gezintiye çıkan Eskişehirliler, nehir üzerinde gondol ve teknelere binerek güneşli havanın tadını çıkardı.

Kar bekleniyor

Şehir merkezinin diğer noktalarında ise yine aynı canlılık vardı.Meteoroloji Genel Müdürlüğü verilerine göre, hava sıcaklığı hafta başından itibaren etkili olacak yağışlarla birlikte düşecek ve kente soğuk hava hakim olacak. Hafta ortasında sağanak yağmur ve kar yağışı beklenen Eskişehir'de, gündüz sıcaklığı sıfır dereceye, gece sıcaklığı ise eksi 7 dereceye kadar inecek.

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

eses

03 Aralık 2017 19:18
Şu Porsuk kıyısına bir engel konulsun,yeşillik kalsın, insanlar çiğneye-çiğneye hayır kalmadı.Çimlere boşuna sadece türkçe "basmayınız" yazılmıyor Avrupada. Sayın Büyükerşen artık Porsuk kıyısına girmeyi ve tahrip etmeyi yasakla....
ERDOĞAN'A YERLİ OTOMOBİL YANITI
ERDOĞAN'A YERLİ OTOMOBİL YANITI
CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı Muharrem İnce, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yerli otomobil projesi üzerinden kendisine yaptığı eleştiriye cevap verdi. İnce, "Erdoğan ile İnce arasındaki fark şu: O otomobilin kaportasını ben beynini yapmak istiyorum" dedi.
UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN
UMUTSUZLUĞA KAPILMAYIN
CHP Genel Başkanı Kılıçdaroğlu,"Türkiye'nin geleceği için asla umutsuzluğa kapılmayalım. Bu güzel ülkede hepimiz huzur içinde yaşayacağız. Bunun sözünü veriyorum" dedi.
SİVRİHİSARLI KADINLARA İNTERNETİ ANLATTILAR
SİVRİHİSARLI KADINLARA İNTERNETİ ANLATTILAR
Türk Telekom, 24 il 34 farklı noktada gerçekleştireceği Teknoloji Seferberliği özelinde Sivrihisar’a geldi. Proje kapsamında teknoloji sınıfı olarak tasarlanan Gezici Eğitim TIR’ında kadınlara internet eğitimi verildi.
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
BECERİLER ORTAYA ÇIKARILMALI
Vali Özdemir Çakacak, Atayurt Okulları tarafından bu yıl 16'ncısı gerçekleştirilen Bilim Proje Fuarını gezdi.
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
REDDETTİKLERİNİ VAAT OLARAK SUNUYORLAR
Demokrat Parti (DP) haftalık pazar toplantısında konuşan İl Başkanı Nazım Dölekçekiç iktidarı eleştirdi. Dölekçekiç “Daha önce reddettikleri yasa tasarılarını şimdi vaat olarak sunuyorlar” dedi.
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
SAADETTEN SALDIRI TEPKİSİ
Saadet Partisi haftalık pazar toplantısında konuşan Halkla İlişkiler ve Karargah Başkanı Mehmetali Perçintürk Saadet Partililere düzenlenen saldırı hakkında konuştu. Perçintürk “Bu yaşananlar siyasetteki şiddet dilinin eseridir” dedi.
TEK İSTEĞİ AKÜLÜ ARAÇ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
ATAÇ DAVETİ GERİ ÇEVİRMEDİ
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç, Oklubalı Mahallesi’nde ikamet eden Dedeoğlu çiftine konuk oldu.
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
ŞEHRİN GÜZİDE KURUMLARINDAN
Tepebaşı Belediye Başkanı Ahmet Ataç ve Tepebaşı Belediyesi Meclis Üyeleri, Eskişehir Ticaret Odası (ETO) Başkanı Metin Güler’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu. Ataç “ETO şehrimizin güzide kurumlarından” dedi.