Güneşli günlerin gücü adına

24 Mayıs 2015 02:25
Güneşli günlerin gücü adına

Çetin geçen kış mevsiminin ardından havaların ısınması yüzleri güldürürken; 5 arkadaşıyla birlikte Porsuk Çayı kenarında gölge bir bank arayan Hıyasettin Soğukkan isimli vatandaş, sıcak havaların kendisini bunalttığı yönünde yorum yapınca 10 kişilik "Sıcak Hava Sevenler Derneği" üyeleri tarafından darp edildi.  Neye uğradığını bir süre anlayamayan Soğukkan'ın Porsuk Çayı'na atılmasını ise yanında bulunan arkadaşları önledi. Olayın tatlıya bağlanmasının ardından açıklama yapan dernek üyeleri, " Aylar geçti, neredeyse yıl oluyordu sıcak havaya hasret kaldık. Sıcak havalar hakkında yorum yapmak kimseye düşmez. Bizler güneşli günlerin gücü adına kentin her yerinde dolaşacağız. Sıcak havaları kimseye yar etmeyiz, etmeyeceğiz. Kim olumsuz bir yorumda bulunursa karşısında bizi bulur" diyerek soğuk ve kış sevenlere karşı bir kova soğuk suyu başlarından aşağıya dökerek meydan okudular.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

TRAMVAYDA GASP İDDİASI
TRAMVAYDA GASP İDDİASI
Eskişehir'de, tramvayda Türkmenistan uyruklu bir kişinin saatini gasbettiği öne sürülen şüpheli gözaltına alındı.
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı.