GÜNAY OLMADI! OKAN KOÇUK LİSTEDE

29 Temmuz 2018 17:21
GÜNAY OLMADI! OKAN KOÇUK LİSTEDE

Kaledeki sorunu çözmek isteyen Es Es yönetimi geçtiğimiz sezonu İstanbulspor'da kiralık olarak geçiren Okan Kocuk'u listesine aldı.

Bursaspor ile 2020 yılına kadar sözleşmesi olan 1995 doğumlu kaleci gelirse kiralık olarak Es Es'in kalesinde görev yapacak. Bu isim olmazsa geçtiğimiz aylarda gündeme getirilen Ahmet Şahin ile görüşmelere hız verilecek.

GÜNAY KRİZİ

Günay konusunda ise yönetim kanadından resmi bir açıklama yok. Iddialara göre genç kaleci peşinatını tam isteyince sorun çıktı. Prensip anlaşması sağlanmasına karşın Günay imzayı atmadan İzmir'e döndü. Günay'ın tekrar Eskişehir'e dönmesi ise zor gözüküyor.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Bildiğimiz

29 Temmuz 2018 18:07
Günay tamam,İzmir'e evini taşımaya gitti.,Cuma günü peşinatı yatırılmış Pazartesi takıma katılacak

İYİ KALECİ DEĞİLDİ.

31 Temmuz 2018 09:12
ZATEN TİPİNİ SEVMEMİŞTİM COKTA İYİ OLDU GELMEDİĞİ...
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi. 
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
AKIL ALMAZ BİR AÇIKLAMA
CHP İl Başkanı Rabia Akman, AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın tramvaylara zam konusunda yaptığı açıklamayı eleştirdi. Akman “Açıklamayı anlamak mümkün değil” dedi.
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
BÜYÜKERŞEN İLK 10'DA
Bilgi Toplama Merkezi, Yerel Gündem Araştırması yaparak vatandaşa “Yaşadığınız ilçe ve büyükşehir belediye başkanlarını başarılı buluyor musunuz?” diye sordu. Listede Büyükerşen de yer aldı.
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
SONU SEKA'YA BENZEMESİN
Eskişehir Kazım Taşkent Şeker Fabrikası 2018-2019 üretim dönemi kampanya açılış törenine katılan CHP Eskişehir Milletvekili Utku Çakırözer, özelleştirilen 15 şeker fabrikasının akıbetinin SEKA’ya benzememesi çağrısında bulundu.
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
KÖYLÜLER İSYAN ETTİ
Mahmudiye'nin Doğanca Köyü'nde vakıf arazisi olan meranın bir şirkete kiralanmasına köylüler tepki gösterdi. Mera alanında kazı yapmaya gelen ekipler çalışmalarını jandarma eşliğinde yaptı.
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
ŞEKER FABRİKALARI ÇOK ÖNEMLİ
Kazım Taşkent Eskişehir Şeker Fabrikası’nın 2018-2019 Yılı Pancar Alım ve Şeker Üretim İşleme döneminin açılışı düzenlenen törenle yapıldı.
OKULDA SİYASET OLMAZ
OKULDA SİYASET OLMAZ
Eğitim İş Şube Başakanı Abdülkadir Önder AK Parti İl Başkanı Zihni Çalışkan'ın okulları ziyaret etmesine tepki gösterdi. Önder “Okullar siyaset dışında tutulmalı” dedi.
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
ESKİŞEHİR'DE USTURA DEHŞETİ
Eskişehir'de, usturayla kendisini yaralayan şahıs, polis ekiplerinin müdahalesiyle etkisiz hale getirilip hastaneye kaldırıldı. 
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
TRAMVAY ALTINDA CAN PAZARI
Eskişehir'de yolun karşısına geçerken tramvayın çarpması sonucu 1 kişi yaralandı. Tramvayın altına kalan genç, çevredeki vatandaşların yardımıyla kurtarıldı.