paykasa astropay astropay astropay ankara travesti sakarya travesti istanbul evden eve nakliyat nakliyat fiyatları

GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ

12 Kasım 2018 15:50
GÜNAY: HAN'I ALACAĞIZ

AK Parti Eskişehir Milletvekili Prof. Dr. Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine ve buralarda gerçekleştirdiği istişare toplantılarına Han ile devam etti.

Tam kadro

İlçedeki mevcut durumun değerlendirildiği ve 2019 için yol haritasının ortaya konduğu toplantıya AK Parti İlçe teşkilatının tüm kademeleri ve yürütme kurulu üyeleri tam kadro katıldı.

Potansiyel var

Prof. Dr. Günay, ‘’Han ilçemiz her yönüyle potansiyeli olan bir ilçemiz. Eskişehirimizin bir değeri. Bu potansiyeli en üst düzeyde ortaya çıkarmak ve vatandaşlarımızı AK Belediyecilik ile buluşturmak için var gücümüzle çalışacağız” dedi.

Yorumlar (7) / Onay bekleyen (2)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

yirmialtı

13 Kasım 2018 08:46
alırsınız canım alırsınız . a ke pe nin türkiyede işi bitti. siz kendi vatandaşlarınıza bakmayın süriye lileri düşünün . a ke pe ye oy yokkkk.

okur

12 Kasım 2018 20:49
o belediye daha önce vardı orada ne yaptı? değer olduğunu şimdimi anladınız?

Ahmet

13 Kasım 2018 11:55
Bırakın Han'ı almayı, elinizdeki bazı ilçeleri de kaybetmemeye çalışın. Mesela Seyitgazi. Eskişehir-Afyon arasını yıllardır bir türlü yaptırmıyorsunuz! Kalabak'tan Afyon il sınırına kadar köy yolu gibi yol!!! Yeter artık, seçimlerde görüşeceğiz!

Kadriye Çalışkan

13 Kasım 2018 14:38
Güleyimmi ağlayımmı acaba bu söze Han'ı hangi yüzle alacaksınız acaba bu hayat pahalılığıylamı, bu enflasyonlamı, mazotun bu kadar pahalı olmasıylamı, gübrenin bu kadar fahiş olmasıylamı, insanlar bu yıl tarlalarını ekemediler, hayvancılık bitti, etin kilosu kasaplarda 65 TL olmuş çok merak ediyorum bütün bunlar ortada iken vatandaşın karşısına hangi yüzle ve hangi söylemle çıkacaksınız acaba.

ok

13 Kasım 2018 06:58
alırsın alırsın eyt

mustafa

13 Kasım 2018 08:31
sayın vekilim Han'ı Çifteler'e bağlayın gitsin. Boşuna ilçe vasfı taşıyor. Kaymaz, Gümüşkonak vb yerler gibi burasıda ilçelikten düşürülmeli. Ordaki Kaymakam, emniyet müdürü daha aktif görevlerde çalışacak değerli yöneticiler.

26 ES / ES

14 Kasım 2018 13:01
sayın vekilim 10 olan belediye sayısını öncelikle büyükşehir olmak üzere inşallah arttıracağız .
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
ÇİLEĞİN KİLOSU 16 TL!
Yaz aylarının vazgeçilmezlerinden çilek, kış aylarında kilosu 16 liraya da olsa tezgahlarda satılmaya devam ediliyor. 
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
SİYASETİ GENÇLEŞTİRECEĞİZ
Eskişehir Gençlik Kolları Danışma Meclisi Toplantısına katılan Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Burhan Sakallı, “Eskişehir'de siyaseti gençleştireceğiz” dedi. Rahibi Yılmaz Büyükerşen için ise, “Onun adaylığı da yeni kesinleşti. Bende memnun oldum. Hayırlı uğurlu olsun. Henüz yeni başlıyoruz yola. Eskişehir ne yapacak göreceğiz bakalım”
DAĞ BAŞI DEĞİL  71 EVLER!
DAĞ BAŞI DEĞİL 71 EVLER!
Eskişehir'in merkeze yakın mahallelerinden 71 Evler'de büyük mağduriyet yaşanıyor. Yaklaşık 23 bin kişinin yaşadığı mahallenin bazı sokaklarında ne internet çekiyor ne de telefon.
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
MART SONUNDA BAHAR GELECEK
CHP Eskişehir Milletvekilleri Utku Çakırözer ve Jale Nur Süllü, ilçe ziyaretlerine İnönü’de devam etti. Jale Nur Süllü yerel seçimlere vurgu yaparak “İnanıyoruz ki Mart'ın sonunda bahar gelecek” dedi.
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
KİMSENİN ARKA BAHÇESİ DEĞİLİZ
Eskişehir Barosu Başkanı Mustafa Elagöz, “Hukuksuzluk gelirse iktidarlardan gelir. Biz her zaman hukuksuzluğun karşısındayız. Kimsenin arka bahçesi değiliz” dedi.
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
GERÇEK TARİHİ ÖĞRENİLMELİ
Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt geçtiğimiz Kayı Boyu Derneği’ni ziyaret etti. Kurt “Türk tarihini kulaktan dolma değil, gerçekleriyle öğrenmemiz, bilmemiz gerekir” dedi.
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
ESKİŞEHİR'DE SİLAHLI KAVGA
Uluönder Mahallesi'nde yaşayan ve aralarında husumet bulunan iki aile arasında tartışma çıktı. Tartışmada 2'sdi ağır olmak üzere 4 kişi yaralandı.
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
NİTELİKLİ ADAYLARA YER VERECEĞİZ
Demokrat Parti (DP) haftalık toplantısı dün gerçekleştirildi. DP İl Başkanı Nazım Dölekçekiç, “Yerel seçimlerde nitelikli adaylara yer vereceğiz” dedi.
ÖRNEK DESTEK
ÖRNEK DESTEK
EOSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili, Boyplast Yönetim Kurulu Başkanı Metin Saraç; Kızılay’ın “Bağışlanan Her Kan Kurtarılan 3 Can” kampanyasını işyerinde başlattı.