Gülşen Bubikoğlu'nun son hali

20 Temmuz 2018 15:58
Gülşen Bubikoğlu'nun son hali

Gülşen Bubikoğlu son hali nedir? Gülşen Bubikoğlu kaç yaşında? Yeşilçam'ın efsanevi ismi Gülşen Bubikoğlu'nun son hali şaşırtıyor!

Yeşilçam'ın efsanevi unutulmaz oyuncuları arasında olan, güzelliği ile bir dönemi kasıp kavuran Gülşen Bubikoğlu eski ve son hali şaşırtıyor. Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu kaç yaşında? İşte sosyal medyaya yansıyan son hali...

Türk sinemasının unutulmaz yıldızı Gülşen Bubikoğlu oyunculuğu bıraktığını duyurmuştu. Sektörden elini ayağını tamamen çeken Gülşen Bubikoğlu Türk sinemasının en güzel yıldız oyuncularından biri!

Gülşen Bubikoğlu, 1954 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türk sinemasının önemli isimlerinden olan Bubikoğlu Fatih Kız Lisesi mezunu. Türk sinemasında kalbimizde yer edinen bir çok film projelerinde yer alan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında 'Ses' sinema dergisinin açtığı yarışmada Türker İnanoğlu ile tanışıp evlendi. 

Oyunculuk hayatına 'Affet Bizi Hocam'' adlı dizi ile sonlandırdı. Diziden sonra herhangi bir televizyon ve sinema filminde yer almadı. 

Gülşen Bubikoğlu 1977 yılında kızları Zeynep İnanoğlu dünyaya geldi. Televizyon dünyasında veda eden Gülşen Bubikoğlu aktif olarak İnstagram hesabını kullanıyor ve sürekli olarak paylaşımlarda bulunuyor.

İşte Televizyon dünyasının yıldız ismi Gülşen Bubikoğlu'nun son hali...

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
KORKUNÇ CİNAYETE 2 TUTUKLAMA
Eskişehir'de tartıştıkları kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişiden 2'si tutuklandı.
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
ÇEVRE YOLU'NDA KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 4 kişi yaralandı. 
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
CİNAYETE 18 YIL HAPİS
Eskişehir'de, daha önceden aralarında husumet bulunan şahsı 5 yerinden bıçaklayarak öldüren sanığa 18 yıl hapis cezası verildi. 
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
KADIN SÜRÜCÜLER TRAFİKTE KAPIŞTI
 Eskişehir'de kadın sürücüler arasında çıkan yol verme kavgası karakolda bitti. 
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
ESKİŞEHİRLİLER YARINA DİKKAT
Aralarında Eskişehir'in de olduğu 4 il için saatteki hızı 80 kilometreye ulaşacak fırtına beklendiği bildirildi.
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
CİNAYET ZANLILARI ADLİYE'DE
Eskişehir'de tartıştıkları madde bağımlısı kişiyi tiner döküp yakarak ölümüne neden oldukları ileri sürülen 4 kişi Adliye'ye sevk edildi.
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
KÖPEĞE VELAYET DAVASINDA YENİ GELİŞME
 Eskişehir’de, ayrıldıktan sonra sahip oldukları köpeği paylaşamayan eski sevgililerin davasında, davacı taraf davalı tarafın belgede sahtecilik yaptığını iddia etti. 
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
AVUKAT BÜROSUNA SİLAHLI SALDIRI
Avukat Heval Yıldız Karasu'nun bürosuna dün sabah silahlı saldırı gerçekleştirildi. Baro, yazaılı bir açıklama yaparak konunun takipçisi olacaklarını söyledi.
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
DUYGU SÖMÜRÜSÜ YAPMA
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü/Paralel Devlet Yapılanması (FETÖ/PDY) üyesi olduğu iddia edilen tutuklu sanığın yargılanmasına devam edildi.