Gülşen Bubikoğlu'nun son hali

20 Temmuz 2018 15:58
Gülşen Bubikoğlu'nun son hali

Gülşen Bubikoğlu son hali nedir? Gülşen Bubikoğlu kaç yaşında? Yeşilçam'ın efsanevi ismi Gülşen Bubikoğlu'nun son hali şaşırtıyor!

Yeşilçam'ın efsanevi unutulmaz oyuncuları arasında olan, güzelliği ile bir dönemi kasıp kavuran Gülşen Bubikoğlu eski ve son hali şaşırtıyor. Yeşilçam'ın efsane ismi Gülşen Bubikoğlu kaç yaşında? İşte sosyal medyaya yansıyan son hali...

Türk sinemasının unutulmaz yıldızı Gülşen Bubikoğlu oyunculuğu bıraktığını duyurmuştu. Sektörden elini ayağını tamamen çeken Gülşen Bubikoğlu Türk sinemasının en güzel yıldız oyuncularından biri!

Gülşen Bubikoğlu, 1954 yılında İstanbul'da dünyaya geldi. Türk sinemasının önemli isimlerinden olan Bubikoğlu Fatih Kız Lisesi mezunu. Türk sinemasında kalbimizde yer edinen bir çok film projelerinde yer alan Gülşen Bubikoğlu, 1973 yılında 'Ses' sinema dergisinin açtığı yarışmada Türker İnanoğlu ile tanışıp evlendi. 

Oyunculuk hayatına 'Affet Bizi Hocam'' adlı dizi ile sonlandırdı. Diziden sonra herhangi bir televizyon ve sinema filminde yer almadı. 

Gülşen Bubikoğlu 1977 yılında kızları Zeynep İnanoğlu dünyaya geldi. Televizyon dünyasında veda eden Gülşen Bubikoğlu aktif olarak İnstagram hesabını kullanıyor ve sürekli olarak paylaşımlarda bulunuyor.

İşte Televizyon dünyasının yıldız ismi Gülşen Bubikoğlu'nun son hali...

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
MİNİK AZRA YARDIM BEKLİYOR
Eskişehir’de, doğuştan hidrosefali hastası olan 2 yaşındaki Azra bebek, ameliyat masraflarının karşılanması için yardım ellerinin uzanmasını bekliyor. 
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
ELEKTRİK ZAMMI GERİ ALINSIN
Konutlarda 80- 100 lira gelen elektrik faturları 140-150 liraya çıktı. Bu duruma tepki gösteren vatandaşlar elektrik kurumu önünde eylem yaptı.
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
KİREÇ KÖYÜ'NDE SU SEVİNCİ
Hayvancılık yaparak geçinen Kireç Mahallesi sakinleri yıllardır çektikleri su sıkıntısının ESKİ’nin yaptığı çalışmayla giderilmesinin mutluluğunu yaşıyor.
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
TÜRKİYE ASLA IRKÇILIK YAPMAMIŞTIR
Eskişehir’e gelen 26 Afrika ülkesinin büyükelçileri ve ticaret ataşeleri onuruna Eskişehir Valiliği tarafından yemek verildi.
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
EMNİYET'TEN ASAYİŞ UYGULAMASI
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri kent genelinde Genel Asayiş Uygulaması gerçekleştirildi.
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
KARDEŞ CEMİYET OLABİLİRİZ
Hamburg Türk Basın Birliği mensubu 15 gazeteci, Eskişehir Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Başkan Yılmaz Karaca "Kardeş cemiyet olabiliriz" dedi.
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
CİĞERİMİZİ ALDILAR ONLAR DA YANSIN
Eskişehir’de, üstüne tiner dökülüp yakılan Ahmet Çelik’in (40) öldürülmesiyle ilgili davanın ilk duruşması görülürken, ablası yürekleri dağladı. Basın mensuplarına açıklamalarda bulunan abla Nilüfer Çakmak, “Ciğerimizi aldılar, onlar da yansın” dedi. 
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
ESKİŞEHİR'DE 5 FETÖ ŞÜPHELİSİ YAKALANDI
 Eskişehir'de, FETÖ/PDY'ye yönelik gerçekleştirilen operasyonda, "ByLock" kullandığı iddia edilen 2'si kadın toplam 5 şüpheli yakalandı. 
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
O KURYENİN CEZASI BELLİ OLDU
 Eskişehir’de, bir kuryenin müşteriye götürmüş olduğu pizzaya tükürmesi sonucu açılan tazminat davası sonuçlandı.