GÖZLERİNİN YAŞINA BAKMAM

22 Ocak 2018 10:17
GÖZLERİNİN YAŞINA BAKMAM

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, İstanbulspor karşısında alınan yenilginin futbolculara yakışmadığını söyledi. Efeler grubunun dernek açılış töreninde konuşan Başkan Ünal, “ Sahada mücadele etmezsen kazanamazsın. İstanbul maçında hepimiz hayal kırıklığına uğradık. Umutsuz değiliz. Gerekli tedbirleri alıyoruz.” dedi.

Efeler Grubu’nun Dernek Lokalinin açılışında konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, İstanbulspor önünde alınan yenilgiye çok üzüldüklerini dile getirdi. Ünal, “ Sahada mücadele etmezseniz, iştahlı oynamazsanız rakip kazanır.” diye konuştu.
GEREKLİ TEDBİRLERİ ALIYORUZ
Maç sonunda tesislerde olağan üstü toplantı yaptığını ifade eden Başkan Ünal, “
“Gerekirse de kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım siz büyük taraftarımız gibi uyuyamadık, gözümüze uyku girmedi. İnanın örnek vereyim tavla oynarken bile yeniliyorsam üzülüyorum. İstanbul önündeki yenilgi sonrası uykularımız kaçtı. Teknik kadro ile görüşmeler yaptık. Futbolcular ile de görüşeceğiz. Eskişehirspor için ne yapılacaksa onu yapacağız. Bu maçın elbet telafisi var. Pes etmeyeceğiz. Asla vazgeçmeyeceğiz.” dedi.
ATAÇ'A TEŞEKKÜR
Başkan Ünal, “ Söylentilere asla inanmayın. Bu kulüp kapanmaz, yok olmaz. Bu kulübün değerleri var kaynak buluruz, mücadele ederiz gelecek içinde hazırlıklar yaparız. Bu yolda elbet önümüze engeller çıkacaktır ancak. Birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmayalım. Eskişehirspor’a yakışanı yapalım. Eskişehirspor için taşın altına elini koyan herkese teşekkür ediyorum. Örneğin Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt bölgesindeki reklam panolarını kulübümüze kazandırarak 4 milyon TL gibi bir gelirin gelmesine katkı sağladı kendisine teşekkür ediyoruz. Yine Tepebaşı Belediye Başkanımız sayın Ahmet Ataç da bölgesindeki reklam panolarını Eskişehirspor’a vereceğini müjdeledi. Bu zor günümüzde kulübümüzün yanında olan herkese teşekkür ediyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Okmadı

22 Ocak 2018 12:38
Takım çok kötüydü...anladık..ama yuhalamak veya küfretmek neyin nesi.Modern-medeni-örnek gösterilen EsEs taraftarı acaba başka protesto yöntemi bulamadı mı.

HASAN

27 Şubat 2018 22:23
1965'ten Beri ES-ES'liyiz CANIM ES-ES'im. Saygılar

futbolcu

23 Ocak 2018 07:19
takım kurgusu kötüydü defans yanlış düzende oynadı bu maçta futbolcu kadar hoca hatalıydı futbolcu oynamadığı bölgede oynarsa yadırgar bunu antermanda özel maçta denenir

Burhan

22 Ocak 2018 21:53
Bu yönetimin esese hic bir katkisi olmaz,ayni tas ayni hamam,zaten dusme hattına demir attığımızda hepsi kaçacak,mali gelir giderler iyi kontrol edilmeli,

YUNUS YILMAZ

25 Ocak 2018 12:31
Bu takımdan bir cacık olmaz.

Suat Avni..

22 Ocak 2018 10:34
Ödemeler az gelmiş belli....Kesenin dibini yokla bşkn...
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
BORSA ÜYELERİNE KREDİ FIRSATI
Eskişehir Ticaret Borsası (ETB) Başkanı Ömer Zeydan'ın girişimi sonucu üyelere düşük faizli yeni bir kredi kullanma fırsatı kazandırıldı.
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
HAMAMYOLU'NDA AŞURE DAĞITILDI
Odunpazarı Belediyesi, Muharrem Ayı nedeniyle Hamamyolu Caddesi’nde aşure dağıttı.
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
İHALE AK PARTİLİLERE Mİ VERİLDİ?
CHP Odunpazarı İlçe Başkanı Akın Sallarel, Şehir Hastanesinin kantin ihalesinin AK Partili bir yöneticiye verildiği iddialarının doğru olup olmadığını sordu.
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
BU ÇOCUKLARI GÖREN YOK MU?
Yeni eğitim öğretim yılının başlamasının üzerinden bir hafta geçmesine rağmen Eskişehir’de onlarca öğrenci hala okullarına başlayamadı.
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
15 YAŞINDA SUÇ MAKİNESİ
Eskişehir'de, hırsızlık sonucu elde ettikleri ziynet eşyası ve paraların listesini yaptıkları tespit edilen ve yaklaşık 700 suç kaydı bulunan çocuk eğitimevi firarisi iki kardeş ile çalıntı malları satın aldığı iddia edilen zanlı yakalandı.
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
BÜTÜN ZALİMLERİ LANETLİYORUZ
Hacı Bektaş Veli Anadolu Kültür Vakfı ve Hacı Bektaş Veli derneğini belediyelerin de katkılarıyla 19. Geleneksel Aşura ve Yemek Günü etkinliği düzenlendi.
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
EL ELE GÜVENLİ GELECEĞE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü ekipleri, 'El ele güvenli geleceğe' projesi kapsamında 10 bin kişiye uyarıcı el broşürü dağıttı.
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
FETÖ ABLASI TUTUKLANDI
 Eskişehir'de Fetullahçı Terör Örgütü (FETÖ)'ye yönelik düzenlenen operasyonda bir kadın tutuklandı. 
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
DEPREM UZMANINDAN KORKUTAN UYARI
Deprem uzmanı Kadir Sütçü, 2019 yılı için Türkiye’de 7 büyüklüğünde depremler olabileceğini söyledi.