GÖZLERİNİN YAŞINA BAKMAM

22 Ocak 2018 10:17
GÖZLERİNİN YAŞINA BAKMAM

Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, İstanbulspor karşısında alınan yenilginin futbolculara yakışmadığını söyledi. Efeler grubunun dernek açılış töreninde konuşan Başkan Ünal, “ Sahada mücadele etmezsen kazanamazsın. İstanbul maçında hepimiz hayal kırıklığına uğradık. Umutsuz değiliz. Gerekli tedbirleri alıyoruz.” dedi.

Efeler Grubu’nun Dernek Lokalinin açılışında konuşan Eskişehirspor Kulübü Başkanı Halil Ünal, İstanbulspor önünde alınan yenilgiye çok üzüldüklerini dile getirdi. Ünal, “ Sahada mücadele etmezseniz, iştahlı oynamazsanız rakip kazanır.” diye konuştu.
GEREKLİ TEDBİRLERİ ALIYORUZ
Maç sonunda tesislerde olağan üstü toplantı yaptığını ifade eden Başkan Ünal, “
“Gerekirse de kimsenin gözünün yaşına bakmayacağız. Ben ve yönetim kurulu arkadaşlarım siz büyük taraftarımız gibi uyuyamadık, gözümüze uyku girmedi. İnanın örnek vereyim tavla oynarken bile yeniliyorsam üzülüyorum. İstanbul önündeki yenilgi sonrası uykularımız kaçtı. Teknik kadro ile görüşmeler yaptık. Futbolcular ile de görüşeceğiz. Eskişehirspor için ne yapılacaksa onu yapacağız. Bu maçın elbet telafisi var. Pes etmeyeceğiz. Asla vazgeçmeyeceğiz.” dedi.
ATAÇ'A TEŞEKKÜR
Başkan Ünal, “ Söylentilere asla inanmayın. Bu kulüp kapanmaz, yok olmaz. Bu kulübün değerleri var kaynak buluruz, mücadele ederiz gelecek içinde hazırlıklar yaparız. Bu yolda elbet önümüze engeller çıkacaktır ancak. Birliğimizi ve bütünlüğümüzü bozmayalım. Eskişehirspor’a yakışanı yapalım. Eskişehirspor için taşın altına elini koyan herkese teşekkür ediyorum. Örneğin Odunpazarı Belediye Başkanımız Kazım Kurt bölgesindeki reklam panolarını kulübümüze kazandırarak 4 milyon TL gibi bir gelirin gelmesine katkı sağladı kendisine teşekkür ediyoruz. Yine Tepebaşı Belediye Başkanımız sayın Ahmet Ataç da bölgesindeki reklam panolarını Eskişehirspor’a vereceğini müjdeledi. Bu zor günümüzde kulübümüzün yanında olan herkese teşekkür ediyoruz.” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorumlar (6) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Okmadı

22 Ocak 2018 12:38
Takım çok kötüydü...anladık..ama yuhalamak veya küfretmek neyin nesi.Modern-medeni-örnek gösterilen EsEs taraftarı acaba başka protesto yöntemi bulamadı mı.

HASAN

27 Şubat 2018 22:23
1965'ten Beri ES-ES'liyiz CANIM ES-ES'im. Saygılar

futbolcu

23 Ocak 2018 07:19
takım kurgusu kötüydü defans yanlış düzende oynadı bu maçta futbolcu kadar hoca hatalıydı futbolcu oynamadığı bölgede oynarsa yadırgar bunu antermanda özel maçta denenir

Burhan

22 Ocak 2018 21:53
Bu yönetimin esese hic bir katkisi olmaz,ayni tas ayni hamam,zaten dusme hattına demir attığımızda hepsi kaçacak,mali gelir giderler iyi kontrol edilmeli,

YUNUS YILMAZ

25 Ocak 2018 12:31
Bu takımdan bir cacık olmaz.

Suat Avni..

22 Ocak 2018 10:34
Ödemeler az gelmiş belli....Kesenin dibini yokla bşkn...
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
KAPIMIZ HERKESE AÇIK OLACAK
Hasan Tuç Tepebaşı Belediye Başkanlığı için AK Parti'den aday adaylığını açıkladı. Tuç "Seçimlerden sonra Tepebaşı'nı herkese kapısı ve gönlü açık yönetim anlayışına kavuşturacağız" dedi.
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
ESKİŞEHİR'E HAYRAN KALDILAR
Çeşitli temaslarda bulunmak üzere Almanya’nın çeşitli kentlerinden Türkiye’ye gelen gazeteciler, Eskişehir’e hayran kaldı. Kent gezisi sonrası Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret eden gazeteciler, hayata geçirdiği başarılı projelerden dolayı Başkan Büyükerşen’i tebrik ettiler.
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
VALİ ÇAKACAK ŞEHİR HASTANESİ'NDE
Vali Özdemir Çakacak, tüm poliklinikleriyle hasta kabulüne başlayan Eskişehir Şehir Hastanesini gezerek, yapılan çalışmalar hakkında İl Sağlık Müdürü Uğur Bilge’den bilgi aldı.
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
VEZNELER HAFTA SONLARI AÇIK
Odunpazarı Belediyesi Mali Hizmetler Müdürlüğü, hafta sonunda da mesai yapacak. Hizmet almak isteyen vatandaşlar, 09.00-16.00 saatleri arasında vezneleri kullanabilecek.
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
ZEHİR TACİRİ YARGI ÖNÜNDE
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü tarafından uyuşturucuyla mücadele kapsamında yürütülen çalışmalarda yakalanan İran uyruklu uyuşturucu satıcısı adliyeye sevk edildi.
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
HAMİLE KADIN HIRSIZLIK YAPARKEN...
Eskişehir'de, bir kadının çantasından yankesicilik yöntemiyle bin 40 lira çaldığı öne sürülen, kadın hükümlü, polis ekipleri tarafından suçüstü yakalandı. 
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
ARTIK İLACA ULAŞABİLECEKLER
Eskişehir'de yaşayan Spinal Muskuler Atrofi (SMA) tip-1 hastası 2,5 yaşındaki Çağan Meriç Demir'in ailesi, Sağlık Bakanlığı tarafından tüm SMA hastalarına ilaç temini için süreç başlatılmasını mutlulukla karşıladı.
ÖRNEK UYGULAMA
ÖRNEK UYGULAMA
Eskişehir'de bir işletme sahibi, sokak hayvanları için mama getiren müşterilerine yüzde 50 indirim yapmasının yanı sıra kafedeki oyun konsollarında biriken paralarla aldığı mamaları, sokak hayvanlarını besleyenlere ücretsiz temin ediyor.
UYUŞTURUCU OPERASYONU
UYUŞTURUCU OPERASYONU
Eskişehir Emniyet Müdürlüğü'nün gerçekleştirdiği uyuşturucu operasyonunda yakalanan 3 şüpheliden biri 'Uyuşturucu madde ticareti yapmak' suçundan adliyeye sevk edildi.