GÖZLER TRANSFERDE

Son Güncelleme : 28 Aralık 2017 13:12
GÖZLER TRANSFERDE

Profesyonel futbol liglerinde ara transferde imzalar 4 Ocak tarihinden atılabilecek. Kulüpler 31 Ocak tarihine kadar anlaştıkları futbolcularla yeni sözleşme yapabilecek.

ESKİŞEHİRSPOR NE YAPAR?.

Bu sürede Es Es'in bugünkü şartlarda transfer yasağı olduğu için kadrosuna yeni isim alması mümkün değil. Ancak yönetim Pinto ile sorunu çözüp FİFA yetkilileri ile de temasa geçerek az olan bu şansını sonuna kadar kullanmak isteyecek. Bilindiği gibi transfer yasağı nedeniyle Es Es'in alt yapılara amatör olarak dahil dış transferde de profesyonel olarak yeni bir futbolcu alması mümkün olmamıştı.

Yorumlar (2) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

BÜLENT

28 Aralık 2017 14:09
Hadi be yönetim, kurtuluşumuz transferde, ancak play of ve süper lig bizi rahatlatır, ne gerekiyorsa yapacağınıza inanıyoruz,aksi takdirde sonumuz belli, seneye oynatacak futbolcu bile bulamayabiliriz,bizim çocuklarımız, onlar yapmaz dediğimiz futbolcular herkezden önce koşmuşlar federasyona,ancak bu problemlerin tarafınızdan hallolacağına inanıyoruz ve sizlere güveniyoruz,boynumuzu eğik bırakmayın lütfen.ESKİŞEHİRSPOR her şeyden güçlüdür.

kaan

11 Ocak 2018 13:54
pinto sorununu taraftarlar olarak sosyal medyada baskı kurabiliriz. bu anlamda kim önderlik edecek ?
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
SIRAEVLER TRAMVAY İSTİYOR
 Şeker Mahallesi TOKİ Sıraevler sakinleri, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Opera-Otogar tramvay hattından bölgeye bir bağlantı hattı çekilmesini istedi. 
 YOLLAR YENİLENİYOR
YOLLAR YENİLENİYOR
Büyükşehir Belediyesi Yol Yapım Bakım Onarım Dairesi’ne bağlı ekipler iş programları kapsamında üstyapı çalışmalarını sürdürüyor.
NESİLLER ARASI  KÖPRÜ KURUYORLAR
NESİLLER ARASI KÖPRÜ KURUYORLAR
Üç yıl önce kurulan Eskişehir Kayı Boyu Derneği; kültürel, sanatsal ve tarihi organizasyonları ile geçmiş ve gelecek nesiller arasında köprü oluyor.
METALE HAYAT KATANLAR
METALE HAYAT KATANLAR
Eskişehir Sanayi Odası'nın (ESO) sanayicilerin birbirleri daha çok tanımasına ve birlikte iş yapma kültürünün gelişmesine yönelik gerçekleştirilen fuarların ikincisi gerçekleştirildi.
İYİ PARTİ'DEN  ETB'YE ZİYARET
İYİ PARTİ'DEN ETB'YE ZİYARET
İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Berna Sukas, Eskişehir Milletvekili Arslan Kabukçuoğlu ve İl Başkanı Ramis Tunca Eskişehir Ticaret Borsası Başkanı Ömer Zeydan ve Yönetim Kuruluna ziyarette bulundular.
SORUNLARI ELE ALDIK
SORUNLARI ELE ALDIK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, Avrupa Konseyi Parlamenterler Meclisi’ndeki görevi için yurtdışına çıkmadan önce önemli temaslarda bulundu.
ESKİŞEHİR'E AYRI  ÖNEM VERİYORUZ
ESKİŞEHİR'E AYRI ÖNEM VERİYORUZ
AK Parti Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Erkan Kandemir, Eskişehir'de parti teşkilatını ziyaret ederek, tanışma ve istişare toplantılarına katıldı.
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
GAZİLER GÜNÜ KUTLANDI
Eskişehir’de 19 Eylül Gaziler Günü düzenlenen etkinlik ile kutlandı. 
İŞTE ALDIĞI CEZA
İŞTE ALDIĞI CEZA
Eskişehir’de 2013 yılında 17 yaşındaki bir kızın yanağını ısıran ve darp eden şahsa 3 yıl hapis cezası verildi.