GÖREVDEN KAÇMAYIN

11 Ekim 2019 09:41
GÖREVDEN KAÇMAYIN

Eskişehirspor'un Pazar günü yapacağı olağan üstü genel kurul öncesinde resmi bir adayın olmaması endişelere neden oluyor. Taraftarlar göreve tekrar Sinan Özeçoğlu'nun gelmesini isterken eski başkanların bir masa etrafında toplanarak Es Es'e zor günde destek olmaları bekleniyor.

Eskişehirspor'un Pazar günü yapacağı olağan üstü seçimli genel kurulu öncesinde kulislerde çalışmalar yapılmasına karşın ortaya resmen bir adayın çıkmaması endişelere neden oluyor. Taraftarlar Sinan Özeçoğlu'nun tekrar göreve gelmesini beklerken bazı taraftarlarda Aydın Begiter başkanlığındaki yüksek divan kurulu üyelerinin devreye girip eski başkanları bir araya getirmelerini istiyorlar. Taraftarlar, “ Yıllar önce kulüpte başkanlık yapmış üyeler el ele verip üyeleri selamlamıştı. Asıl bugün el ele verme günü. Bir masa etrafında otursunlar ortak bir liste yapsınlar.” diyerek görüşlerini dile getirdiler.

ÇOĞUNLUK ARANMAYACAK

Öte yandan Pazar günü saat 14.00'de Anemon otelde başlayacak olan seçimli genel kurulda bu defa çoğunluk aranmayacak. 50 üyenin salona gelmesi yeterli olurken oluşacak olan divan kurulu seçimi başlatacak. Aday çıkmazsa seçim maddesinin ötelenmesi içinde divan kurulu üyelerden destek isteyebilecek. 1000 resmi üyesi bulunan Es Es'in sahipsiz kalmaması adına da bazı eski yöneticilerin devreye girdiği ileri sürüldü.

YENİ PUAN SİLMELER OLACAK

Yeni gelecek olan yönetim yaklaşık 196 Milyon gibi bir borç yüküyle karşı karşıya gelmiş olacak. Puan silme ve yeni transfer yasaklarının önüne geçilmesi için ise ilk etapta 10 Milyon TL gibi bir rakam ihtiyaç var. yine diğer ödemelerle birlikte bu rakam ikiye katlanacak. Hacizler, iç ödemeler gibi konularda yeni yönetimin ilk çözeceği konular olacak.Yorumlar (10) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ersin ozok

11 Ekim 2019 10:08
salakmı kim gelsin o kadar borc var kim gelirse gelsin bu sene takım düştü kimse kurtaramaz bu sorumlugunun altına kimse girmez en güzeli KAYYUM

Emre

11 Ekim 2019 12:34
Endüstriyel futbolda, bizim gibi düşük seviyeli ekonomiye sahip futbol takımları ancak futbolcu üretip satarak kar elde edebilirler. Gençlik şehri miyiz, evet. Büyüşehir nüfusuna sahip miyiz, evet. Altyapı için takımlar, sahalar var mı, var. Ama biz son yıllarda sadece kulüp başkanlarının gelişini ve gidişini konuşuyoruz. Bi büyüğümüz bize toplu para versin, kulüp borçları ödesin, taşıma suyla değirmen dönsün, günü kurtaralım derdindeyiz. Sonra o paraları kim nasıl yediyse hesabını bile soramıyoruz. Mesele şirket olmakta. Kulüpte paralar eriyorsa yöneticiler hesap verebilmeli, şeffaflık olmalı. uçuk paralara Es Es ruhunu yaşamayan adı sanı duyulmamış futbolculara para akıtmakla olmuyor. Bu toprağın çocuklarına kaynak ayıran, şirket yapılı, hissesi olan, ekonomisi ciddi yürütülen bir Es Es ŞART!

DAHİ HOCAMIZ BÜYÜKERŞEN DİYOR Kİ

11 Ekim 2019 10:52
,, EN İYİSİ ŞİRKETLEŞMELİ DİYOR BİZİM HOCA -- İYİ O ZAMAN , ŞİRKETİ KURACAK VE ŞİRKET HİSSELERİNİ ALACAK KERİZİ NASIL BULACAĞIZ .

ES * ES .. AŞ, LTD. ŞTİ.

11 Ekim 2019 10:18
es - es şirketleşmeli diyor büyükerşen , tamam olur , şirketin başına geçsin ve hisselerin tamamını al sın , BAK NASIL KAZANILIYOR .

Bilal

11 Ekim 2019 16:29
50 kişiyle ne seçiyonuz arkadaşlar siz sınıf başkanı mı

Kadir serhan

12 Ekim 2019 13:43
Bu muhteşem anadolu takımını hangi beceriksiz yöneticiler dilim varmıyor ama iyi gününde nemalananlar nerede ?güzide kulübü batırdılar şimdi enayi arıyorlar .Evet Aydın begiter Halil ünal Mesut hoşcan siz başkasına akıl vereceğinize birlik olup yönetim kurulu oluşturup tek lise ile seçime girin varmı yüreğiniz

Halil Toksöz

12 Ekim 2019 01:46
Bu futbol takımlarına döktüğümüz paralarla ve uğraşı ile, Kore'den önce akıllı telefon yapar dünyaya satardık..yeter artık bu boşa uğraşılar , çalişma ve üretme zamanı bu zaman.

Esesim

11 Ekim 2019 17:05
Sigara kullanan eskisehirliler ayda bir paket sigara az içerek hem sağlığına hem EsEs e katkıda bulunsa 200.000*15=3000000 TL 12*3000000=36000000 TL yılda ES ES kurtulur. Adama ne hesaplar yaptırıyorlar yaa

Tatar cengiz

11 Ekim 2019 11:42
Kardeşim ölü dirilmezzzzz , gömün gitsinnnnnn...... Türkiyenin çağdaş kentisiniz ya gidin antepten kopya çekinnnnnnn....... Hala adı büyükşehir belediyesi olan kulüpler var . Bizimki aslı yok yaylasından akıl veriyor dikenli tellerden yün toplamamızı salık veriyor . Hakeden hakettiğini YAŞARRRRRRRRRR..........!

Ali beyazgul

11 Ekim 2019 21:46
Bu klüp kapanır.hic olmazsa elaleme rezil olmayız.

istanbul escort

evden eve nakliyat

depolama şehirler arası nakliyat eşya depolama eşya depolama

evden eve nakliyat evden eve nakliyat çeviri şehirler arası nakliyat ofis taşıma uluslararası evden eve nakliyat istanbul eşya depolama