GEZİLMEDİK YER BIRAKMAYACAĞIM

31 Ağustos 2018 17:19
GEZİLMEDİK YER BIRAKMAYACAĞIM

AK Parti Eskişehir Milletvekili Emine Nur Günay, ilçe ziyaretlerine Çifteler ile devam etti. Eminekin, Körhasan, Dikmen köylerini ziyaret eden Günay ‘’Yeni dönemde Eskişehir’i köy köy, mahalle mahalle gezeceğim’’ dedi.

Tüm ilçelere hakimiz

Günay, ‘’26. dönemde ilçelerimizin potansiyellerini ortaya koyduk ve bu potansiyellerini fırsata çevirmek için harekete geçtik. İlçelerimizde rekabet üstünlüğü olan ürünleri belirledik. Bu ürünleri marka haline getirdik. Bunları ihracata yönelik üretime dönüştürdük. Turizm potansiyeli olan ilçelerimizi çeşitli aktiviteler ile tanıttık ve tanıtmaya devam ediyoruz. Kısacası bugün itibariyle Eskişehir’in tüm ilçelerinin potansiyellerine, isteklerine, sorunlarına hakimim ve gerekli adımları bir bir atmaktayız” dedi.

Sıra köylere geldi

İlçeler bazlı çalışmasının ardından şimdi sıranın Eskişehir’in köylerine geldiğini dile getiren Günay, “Şimdi sıra köylerimizde ve mahallelerimizde. 27. Dönemde inşallah Eskişehir’i köy köy, mahalle mahalle gezeceğim. Bu benim en büyük arzum ve hedefim” diye konuştu.

Yorumlar (0) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle