GERİ SAYIM BAŞLADI

Son Güncelleme : 27 Aralık 2017 19:12
GERİ SAYIM BAŞLADI

Eskişehirspor'un devre arasında ikinci yarıya hazırlanacağı Antalya kamp programı belli oldu.

 Buna göre siyah kırmızılı takım 02 Ocak 2018 Salı günü Antalya Concorde De Luxe Repost Otel’de toplanacak olan A Takım, ilk çalışmasını aynı gün saat 17.00’da yapıp yeni yılında ilk idmanını yapmış olacak. Futbol takımı Belek bölgesinde 02-11 Ocak tarihleri arasında kalıp iki özelde maç yapacak. Öte yandan bugünden itibaren ise teknik heyetin verdiği programa göre futbolücular bireysel olarak idmanlarına başladı.

KAMP KADROSU ŞÖYLE

Gökhan Siverek, Furgan Polat, H.Hüseyin Acar, Aykut Akgün, Dorukhan Toköz, B.Aziz Özer, Uğur İnceman, Erkan Zengin, Chikeluba Ofoedu, Kaan Kanak, Mehmet Özcan, Hasan Ayaroğlu, Semih Şentürk, Jerry Akaminko, Kayacan Erdoğan, Hürriyet Gücer, Semih Güler, H.İbrahim Öner, Bruno Mezenga, Ekrem Kılıçarslan, Andaç Güleryüz, Bedirhan Altunbaş, Fıratcan Üzüm, Talha Erdoğan, M.Serdar Yazıcı, Ömer Faruk Canbirdi, Ebrar Yiğit Aydın, Felix Michel, M.Feyzi Yıldırım.

Yorumlar (3) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Ali Mert

28 Aralık 2017 19:57
Alt yapıya önem verilmesi için bilerek olumsuz ama cesaretlendirici yorumlar yapmıştım.Yeni hocamızı kutluyorum .Bu gençlere çok çalışmaları gerektiğini her geçen günde kapasitelerinin üzerine ilave ederek ilerlemelerini isteyin lütfen.Eskişehirde yaşamıyorum ama sayın hocam 17 yaş gurubunda Talha isminde bir santrafordu sanırım bu çocuğa dikkat tabii diğer çocuklarımıza da.Cesaret çok çalışma netice başarı.Allah yardımcınız olsun

nasip se

28 Aralık 2017 07:56
3. ligi gösterecekler paraları cep atıp iki hafta üs üste yenildiler keşke yöneticiler dağıttıkları ikramiye gibi pirimleri maçtan sonra dağıtsaydılar adam gibi oynarlardı yazık yazık aldıkları para inanın ki .........?

cemal

27 Aralık 2017 21:08
Geri sayım' ın ilerisi yok mu ?
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
SİVRİHİSAR'DA KURTULUŞ SEVİNCİ
Sivrihisar ilçesinin düşman işgalinden kurtuluşunun 97. yılı coşkuyla kutlandı.
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
BU BULVAR TRAFİĞE KAPATILACAK
Selami Vardar Bulvarı’nın bir bölümü tramvay hattı uzatma çalışmaları nedeniyle geçici süreyle araç trafiğine kapatılacak.
BU KADARINA PES!
BU KADARINA PES!
 Eskişehir’de Hz. Ali'nin torunu olduğunu söyleyerek koyun çaldığı iddia edilen şahsın yargılandığı dava başlandı. 
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
ÜRETİCİLERE LAVANTA FİDESİ DAĞITILDI
Tarım ve Orman Bakanlığı'nın, “Itri ve Tıbbi Bitkiler ile Boya Bitkileri Yetiştiriciliğinin Geliştirilmesi Projesi” kapsamında Eskişehir'deki üreticilere lavanta fidesi dağıtıldı.
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
SEFERBERLİK ÇAĞRISI
Türk Hava Yolları (THY) Teknik A.Ş. Genel Müdür Danışmanı Halil Tokel, Eskişehir'de katıldığı toplantıda, sanayicilere seslenerek, "Bütün firmalarımızı, mümkün olduğu kadar havacılıktaki tam bağımsızlığı sağlamak için kalkınma seferberliğine davet ediyoruz" dedi.
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
SALÇAYA ZAM YAPMADILAR
Türkiye genelinde artan salça fiyatlarına karşı duran Sarıcakaya ilçesindeki kadınlar, kendi ürünlerini eski fiyattan satmaya devam ediyor.
İMAR BARIŞI ANLATILDI
İMAR BARIŞI ANLATILDI
Günyüzü ilçesinde İmar Barışı bilgilendirme toplantısı yapıldı. Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Eskişehir İl Müdürlüğü tarafından görevlendirilen Şube Müdürü Murat Kayalı ve Mimar İpek Gülsoy vatandaşların sorularını yanıtladı.
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
HEDEFLERİMİZE KATKILAR SUNACAK
AK Parti Eskişehir Milletvekili Harun Karacan, Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü’ne atanan Şafak Ertan Çomaklı’yı ziyaret etti.
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
HAYVAN SAĞLIĞI MERKEZİ'Nİ GEZDİLER
Eskişehir Büyükşehir Belediyesi Kent Konseyi Hayvan Hakları Çalışma Grubu, Odunpazarı Belediyesi Hayvan Sağlık Merkezini ziyaret etti.