GENEL KURUL TARİHİ BELLİ OLDU

19 Mayıs 2018 15:11
GENEL KURUL TARİHİ BELLİ OLDU

Eskişehirspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurulu'nun nerede ve ne zaman yapılacağı belli oldu. 

Eskişehirspor Olağanüstü Seçimli Genel Kurul Toplantısı'nın 6 Haziran Çarşamba günü yapılması kararlaştırıldı. Saat 15.00'de Anadolu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezi'nde başlayacak genel kurulun ilk toplantısında yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde 13 Haziran Çarşamba günü aynı yer ve saatte yapılmasına karar verildi. 

Yorumlar (5) / Onay bekleyen (0)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

Cemali CCCC

20 Mayıs 2018 00:29
Genel kurul tarihi daha erken olmalıydı....Zira yapılacak çok iş , çözülecek çok problem var...Her şey için geç kalınılmamış olur inşaallah...

EsEs

20 Mayıs 2018 12:46
3 aylığına 6 aylığına gelecek yönetim gelmesin.İnşallah yüzümüzü güldürecek bir yönetim çıkar.

Eses

20 Mayıs 2018 10:32
Bu kulübe bu şehir sahip çıkamayacaksa, her yıl cami avlusuna bırakır gibi yönetimler kongreye gidecekse, kimse sorumluluk almayacaksa daha fazla rezil olmanın gereği yok. Kapatın gitsin. En azından tarihimiz ile övünürüz. Son yıllarda yaşananlar aşırı derece üzücü.

Ali Mert

20 Mayıs 2018 15:53
O kadar borçla kendini 3.ligde bulmayan kulüp var mı.Galatasarayın da var ama adamların mal varlığı UEFA ile anlaşmaya yetiyor.Sezon başında alt yapıda sosyal hayatından fedakarlık yapacak çocukları öne çıkartın dedik olmadı.Eldekiler de serbest kaldı.Eski futbolcu büyüklerimize acilen istişarelerde bulunulmalı.Kulübü hep beraber dilencilikten kurtarmalıyız.

Ali Baba

20 Mayıs 2018 22:35
Kapat gitsin.
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
İNÖNÜ'DE ÖLÜMLÜ KAZA
Eskişehir'de meydana gelen trafik kazasında 1 çocuk öldü, 6 kişi yaralandı. 
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
ÜSTÜNDEN 620 LİRA ÇIKTI
Vatandaşların duygularını sömüren dilencinin üzerinden tam 620 lira çıktı.
SARICAKAYA'DA  PALMİYE GÜZELLİĞİ
SARICAKAYA'DA PALMİYE GÜZELLİĞİ
Eskişehir'in Sarıcakaya ilçesine giren vatandaşları palmiye ağaçları karşılıyor.
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
SAĞLIK SOKAĞI İLGİ GÖRDÜ
Eskişehir İl Sağlık Müdürlüğünce 3-7 Eylül 2018 tarihleri arasında Porsuk Bulvarı Adalar mevkiinde düzenlenen, bazı genel sağlık hizmetlerinin ücretsiz olarak verildiği Halk Sağlığı Sokağı etkinliğine vatandaşların ilgisi büyük oldu.
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ  SAVUNULMALI
LAİK EĞİTİM SİSTEMİ SAVUNULMALI
Eğit – Der Eskişehir Şubesi eğitim öğretim yılının başlamasının ardından basın açıklaması gerçekleştirdi. Şube Başkanı Emin Dağlı, Laik eğitim sisteminin savunulması gerektiğini söyledi.
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
KÖY ENSTİTÜLERİNDEN YARARLANILMALI
Yeni Kuşak Köy Enstitülüler Derneği (YKKED Eskişehir Şube Başkanı İlyas Küçükcan yeni eğitim öğretim yılı ile ilgili basın açıklaması yaptı. Küçükcan "Nitelikli-işlevsel bir eğitim sistemi için, Köy Enstitüleri deneyiminden yararlanılmalı" dedi.
KERBELA ANILDI
KERBELA ANILDI
Odunpazarı Belediyesi, Aleviler için kutsal olan Muharrem Ayı nedeniyle Sahra-i Kerbela Yas-ı Matem etkinliği düzenledi.
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
GÖÇMEN AİLEYE YARDIM ELİ
Geçen sene zihinsel engelli çocuğu ile birlikte savaştan kaçarak Irak’tan gelen Türkmen annenin yokluk içinde yaşadığını tespit eden Eskişehir Havacılar Sosyal Yardımlaşma ve Kültür Derneği, ailenin evine yaklaşık 15 bin liralık eşya bağışladı.
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
DESTİCİ'DEN DESTEK SÖZÜ
Büyük Birlik Partisi (BBP) Genel Başkanı ve Ankara Milletvekili Mustafa Destici, Eskişehir Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Nadir Küpeli ve Yönetim Kurulu üyelerini ziyaret etti.