GENÇLERİMİZLE GURUR DUYDUK

09 Ocak 2019 16:58
GENÇLERİMİZLE GURUR DUYDUK

A Milli Takım oyuncu havuzunu genişletmek amacıyla, Spor Toto 1. Lig kulüplerinin 23 yaş altı futbolcularından oluşturulan karma takımlar, dün Riva'daki TFF Hasan Doğan Milli Takımlar Kamp ve Eğitim Tesisleri'nde ter döktü.

A, Ümit ve Genç Milli Takım teknik ekiplerinin koordinasyonuyla organize edilen karşılaşmayı A Milli Takım Teknik Direktörü Mircea Lucescu ve Milli takımlardaki teknik adamlarda izledi. Karma maçlarında Eskişehirspor'dan, Ekrem, Mehmet Feyzi, Cemali, Talha, Mehmet, İbrahim ve Furgan'da ter döktüler. Çift kale maçta Eskişehrisporlu İbrahim Halil Öner attığı 3 golle tüm dikkatleri üzerinde toplarken, seçmelere katılan 7 futbolcumuz da provada şans buldu. 

Yorumlar (1) / Onay bekleyen (1)

Yorumlar editör onayından sonra görünecektir.

Yorum Ekle

ali haymanalı

10 Ocak 2019 08:00
Biz zaten bu gençlerden memnunuz ancak bunların yanına yapılacak birkaç tecrübeli tıransfer ile takımımız pilayof oynayabilir,gerekirse taraftar olarak kampanyya başlatalım takımımız için her taraftar birer meaşını camiyaya bağışlasın acil tıransfer yapalım,sayın türbün liderleri acil kampanyayı başlatın bir hesap numarası atın destek olalım.taraftar olarak cefa çekmeye razıyız.